Ek Gelir

Gelin Kesesi Hazırlama İşi ile Ek Gelir

Yazan  | 

Bu işi yapmak için tecrübeye gerek yok. Yok ben bilmiyorum yapamam diye içinizde bir şüphe oluştuysa eğer internette bir çok video da gelin kesesi yapımını anlatan paylaşımlar ve resimler var. Şunu da belirtelim gelin keselerini kimseye bağlı olmadan üreterek internet ve sosyal ağlar üzerinden kendinizde pazarlayabilirsiniz. Özellikle sosyal ağlar son zamanlarda bu tarz el işleri yaparak satmak isteyen kişiler tarafından en sık kullanılan mecra. Gelin Kesesi Hazırlama işi veren firmalar ile iş yapanlar günde yaklaşık 8 saat çalışarak aylık ortalama 1200 TL ile 1500 TL arasında bir kazanç elde etme imkanına sahipler. Hemde bu işi evinizin rahatlığında ve sevdiklerinizle sohbet ederken yapabilirsiniz. Sadece ev hanımları için değil, öğrenciler içinde bu tür evden yapılan işler gayet uygun olabiliyor.

Gerekli olan malzemeler çok basit ve her yerde kolayca bulunan türden. İstediğiniz renklerde kumaşlar, iğne iplik ve kesenizin süslemesinde kullanmak üzere hayal gücünüze kalmış yapay çiçekler, parlak taşlar ve kurdeleler. Birde yapıştırma işlemleri için sıcak silikon kullanırsanız işiniz çok daha kolay olacaktır.Hepsi bu kadar. Gelin Kesesi Hazırlama işi veren firmalar ile anlaşarak gelin kesesi işine başlamak isterseniz internet üzerinden başvuru yapabilir yada gelinlik satan yerler ile direk irtibata geçerek bu işe başlayabilirsiniz. Özellikle İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa gibi büyük şehirlerde yaşan ve evlerinde çalışarak gelir elde etmek isteyenlere gelin kesesi yapma işini şiddetle tavsiye ediyoruz.

GELİN KESESİ İŞİ VEREN FİRMALAR:

Bu tür işleri veren firmalara ulaşmak için çeşitli yolları izleyebilirsiniz. Bunun için gazete ilanlarını, el ilanlarını, çeşitli sosyal medyaları ve İnternet sitelerini inceleyebilirsiniz. Ancak sitemize yorum bırakmanız dahilinde firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Peki yorumlarda ne yazalım?

Yapacağınız yorumlarda adınızı, soyadınızı, email adresinizi ve bulunduğunuz bölgenin bilgilerini vererek firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

10 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir