Ek İş Veren Firmalar

Evde Maket Bıçağı Toplama İşi Veren Firmalar

Yazan  | 

Diyanet İşleri Başkanlığı ( DİB ) 9 Bin 500 Memur Personel Alım İlanı Yayımlandı!

Beklenen ilan yayımlandı! Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesindeki memur personel eksikliğini karşılamak amaçlı alım yapacağını belirtti. Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana göre farklı pozisyonlarda toplamda 9 Bin 500 memur personel alımı yapılacak. Başvuru yapacak adaylar mutlaka başvuru şartlarını taşımaları gereklidir. Ayrıca adayların Kamu Personeli Seçme Sınavından, Lise, Önlisans ve Lisans seviyesinde puan almış olmaları gereklidir. Buna göre Lise mezunları için KPSSP122, Önlisans mezunları için KPSS123 ve Lisans mezunları için KPSSP124 puan türünden puanlar esas alınacaktır.

ALIM KADROLARI NELERDİR?

Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesine 9 bin 500 kişilik boş kadro ile, Müezzin-Kayyım, İmam-Hatip ve Kur’an kursu öğrencisi pozisyonlarında alım yapacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

BAŞVURULAR:

Diyanet İşleri Başkanlığı memur personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularına 00000 tarihi itibari ile başlayabilirler. buna göre başvurular en geç 000 tarihine kadar mutlaka yapılması gereklidir. ilgili ilana başvurular….. Yapılacaktır. Ayrıca ilan hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ilanın tam metnine ulaşabilirsiniz.

İlanın Tam Metni

Sonuçlar ve Gelişmelerden Haberdar Olmak:

Başvuru süresi içerisinde oluşacak gelişmelerden ve sonrasında başvuru sonuçlarından haberdar olmak istermisiniz. öyleyse İşin Olsa Mobil Uygulamasını indirerek anlık olarak telefonunuza bildirim alabilirsiniz.

5 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir