Ek İş İmkanı

Van’da Öğrenci ve Ev Hanımlarına İş Fırsatı

Yazan  | 

Ailelerin geçinmeleri ve ekonomik bir birikim ortaya koymaları son yıllarda oldukça zorlaşmıştır. Çünkü hayat şartları oldukça pahalı hale gelmiş ve ailelerin büyük bir çoğunluğu geçimini zorlukla sağlamaktadır. Bu duruma son vermek ve daha iyi yarınlar için planlamalar yapan aileler ise öncelikli olarak aile bireylerinin tamamının çalışmasını uygun görmektedir.

Van ilini ele aldığımız zaman görüyoruz ki, neredeyse aile bireylerin tamamı çalışıyor. Çalışamayacak durumda olan ya da aile bireylerinin tamamının çalışma hayatına atılamamasıyla, bireyler mevcut işlerden ayrı olarak ek işler yapmakta ve böylece hedeflerine ulaşmaktadırlar. Ek iş yapmaya karar veren kişilerin ise nereye başvuru yapacakları ya da nasıl bir işte çalışacakları hep bir bilinmezlik halindedir. Söylememizde fayda var ki, Van’da ek iş yapılabilecek birçok sektör bulunmaktadır. Bunların başında yöresel lezzetlerin diğer şehirlere gönderilmesi adına kurulmuş olan fabrikaları, otelleri ya da şehir merkezinde bulunan restoranlar gelmektedir. Mevcut işinizden arta kalan vakitlerde bu firmalarda çalışabilir ve gelirinize artı yönde katkılar sağlayabilirsiniz. Özel sektör firmaları tarafından bireylere sağlanan ek iş hizmeti ile beraber, hem firmalar üretimde hızlanmış oluyor hem de halka istihdam sağlamış oluyorlar. Restoranlarda becerilerinize göre belirli saatlerde garsonluk ya da aşçılık yaparak, istediğiniz ek işi ortaya koyabilirsiniz. Ayrıca; otel ve fabrikalarda da kendinize uygun ek işleri bulabilirsiniz. Van ek iş ilanlarını araştırdığımız zaman önemli bir sektör de alışveriş merkezleridir. Tekstil ve teknolojik ürünlere yönelik satış yapan firmalar, müşteri temsilci ve temizlik görevlisi olarak çalışacak kişileri aramaktadırlar. Bu firmalarda günde belirli saatlerde çalışarak ek gelir sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken firmalarla birebir görüşmek ya da İnternet üzerinden iş ilanı yayınlayan sayfalarda kısa bir araştırma yapmaktır.

VAN’DA ÖĞRENCİ VE EV HANIMLARI İŞ VEREN FİRMALAR:

Çeşitli illerimizde ek iş imkanları bulunmaktadır. Van ilimizde de ne kadar iş bulmak zor olsa da aslında ek iş bulmak çok kolaydır. Van da bulunan öğrecilerimiz veya ev hanımlarımız sitemiz sayesinde ek iş sahibi olabilecekler. Tek yapmanız gereken sitemiz üzerindeki yorum kısmını kullanarak iş veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlamaktır. Yada yapılmış olan yorumları inceleyerek iş veren firmalara ulaşmak çok kolaydır.

15 Yorum Yapılmış

 1. Zeynep

  1 Şubat 2018 at 13:58

  Mrb van ipekyolu’nda oturuyorum paketleme işleri yapabilirim bana dönüş yaparsanız sevinirim:)

  • Yasemin

   20 Mayıs 2018 at 18:10

   Edremitte oturuyorum maddi durumum kotu acil ise ihtiyacim var lutfen geri donermisiniz acil

 2. Deniz

  1 Şubat 2018 at 20:22

  Van merkezde oturuyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim

 3. Nergiz

  27 Şubat 2018 at 11:29

  Merhaba Van ipekyolunda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 4. Nurcan

  24 Mart 2018 at 04:15

  El becerim oldukça iyi Tuşba da oturuyorum bu işe de çok ihtiyacım var Allah rızası için lütfen yardımcı olur musunuz?

 5. Songül

  1 Nisan 2018 at 00:12

  Maddi durumumuz iyi değil geçim sıkıntısı içindeyiz lütfen bana yardım edin bu işe çok ihtiyacım var van ipekyolu nda oturuyorum

 6. Necla

  1 Nisan 2018 at 21:38

  Bizim 50 kişilik ekibimiz var maddi yönden sıkıntılıyız aracı olup van firmalarına ulasmamıza yardım cı olursanız seviniriz ✋✋

 7. hamiyet

  6 Nisan 2018 at 14:45

  lütfen yardımcı olun çok ihtiyacım var

 8. Hilal

  14 Nisan 2018 at 21:44

  Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum. El becerim gayet iyidir. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 9. berivan

  21 Mayıs 2018 at 00:14

  merhaba ev hanımıyım işe ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 10. berna

  20 Haziran 2018 at 13:41

  Yapmak istiyorum iletişime gecerseniz sevinirim

 11. meltem

  12 Eylül 2018 at 18:34

  Van merkezde oturuyorm kiradayım çok madurum bu işi yaparm bana ulaşn lütfen

 12. ayşenur

  22 Ekim 2018 at 13:19

  Herkese merhabalar gerçekten dönüş yapıyor musunuz.bu rahat işi duyunca cok şaşırdım el becerim oldukca iyidir.vanda oturuyorum.ogrenciyim cok cok ihtiyacim herkes gibi benimde var.

 13. aslı

  23 Ekim 2018 at 16:58

  Ben van merkezde oturuyorum iş varsa ihtiyacım var ulaşırsınız sevinirim

 14. afşin inal

  7 Kasım 2018 at 13:42

  ek işe cok ihtiyacım var kendimde ekibimde hazırız lütfen ulaşın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir