Ek İş İmkanı

Üçlü Priz Montajlama İşi İle Ek İş İmkanı

Yazan  | 

Ek iş mantığı bilindiği üzere yaptığınız ana iş dışında boş vakitlerinizi en iyi şekilde değerlendirip para kazanma işlemidir. Eğer ki ana işiniz dışında seçeceğiniz ek işiniz sevdiğiniz ölçüde olursa yani ister el becerinize uygun olsun ister zaman geçirmekten hoşlanacağınız iş olsun sizi sıkmadan yormadan severek yapabileceğiniz iş olur ise fazla zamanlarınızı iyi şekilde değerlendirip para kazanabilirsiniz. Bu ölçüde piyasada aklınıza gelip gelmeyecek pek çok farklı alanda iş bulabilirsiniz.Sadece biraz daha araştırmacı ve sabırlı olmanız gerekmektedir. Eğer ki aradığınız işi bulur iseniz yaptığınız ana iş dışında biraz kafa dağıtıcı olarak yan işlerle de ilgilenebilirsiniz. Özellikle erkek adaylar için bu yazımızda bahsettiğimiz iş oldukça ilgi çekici olabilir. Montaj işi bilindiği üzere verilen parçaları birleştirmektir. Malzeme belli montaj gereçleri belli nasıl yapılacağı belli. Size kalan sadece bu işlemleri en iyi şekilde ve olabildiğince hızlı bir şekilde yapabilmektir. İşin aslı bu şekildedir.

Evde üçlü priz montaj işi veren firmalar sayesinde siz de artık yeni ek gelir sahibi olabilirsiniz. Dediğimiz gibi sadece size uygun işi en iyi şekilde bulmak. Ki aradığınız iş bu şekilde bir iş ise gerekli internet sayfalarından gerekli yerlere başvurunuzu geciktirmeden yapabilir ve yeni hayatınıza adım atabilirsiniz. Siz işe başladığınızda gerekli tüm malzemeler size temin edilecek ve kesinlikle sizden ayrı bir masraf çıkmayacaktır.

Ek gelir işleri genel olarak bay bayan fark etmeksizin herkesin kolaylıkla yapabileceği kolay ve ufak çapta işlerden oluşmaktadır. Sadece işinizi rahatlıkla yapabileceğiniz bir alan sağlamanız ile ferah bir ortamda hızlı ve rahat bir şekilde para kazanabilirsiniz. Evde üçlü priz montaj işi veren firmalar sayesinde ev bütçenize iyi anlamda destek olabilirsiniz. Ailenize çocuğunuza iyi destek olabilir kendi açınızdan da rahat bir hayat sürebilirsiniz. Her şey sizin elinizde.

ÜÇLÜ PRİZ İŞİ VEREN FİRMALAR:

Üçlü priz işi yapmak için bir firmaya ihtiyaç duyacaksınız. Firmadan alacağınız malzemeler ile bu işi yapabilirsiniz. Bir firma ile anlaşarak kablo, priz ucu, kutusunu ve ilgili araçları temin ederek ürün başına veya toplu ücretlendirme ile ailenize destek kapısı olacaksınız.

13 Yorum Yapılmış

 1. Birsu

  27 Temmuz 2018 at 08:53

  Acil işe ihtiyacım var lütfen dönüş yapın
  Eşim ve ben yapmak istiyoruz

 2. Ümit şeker

  31 Temmuz 2018 at 12:54

  Priz montajı yapmak istiyorum nasıl başvurulur

 3. Mehmet Refik yegün

  2 Ağustos 2018 at 13:27

  Merhaba. Ankara Keçiören de oturuyorum. Üçlü priz montaj işini yapmak istiyorum. Hızlı çalışırım. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 4. ADNAN

  27 Ağustos 2018 at 19:22

  EVDE ÜÇLÜ PİRİZ YAPMAK İSTIYORUM BENİM ZAMANIM COK GENELDE BOŞTAYIM BANA DÖNERSENIZ MEMNUN OLURUM ADNAN ADLIĞ BATMAN

 5. Aydın

  29 Ağustos 2018 at 00:45

  İşe talibiz

 6. serdal şentürk

  26 Eylül 2018 at 00:05

  kocaeli gebze

 7. Samet

  27 Eylül 2018 at 13:16

  Acil işe ihtiyacım var Elekyrikçiyim

 8. Gülnur Büyükmete

  1 Ekim 2018 at 16:18

  Montaj işine acil ihtiyacum var bana dönüş yapın lütfen

 9. Selin

  4 Kasım 2018 at 21:12

  Montaj işine talibim. Ev hanimiyim.hatay dan yazıyorum

 10. Ali

  19 Kasım 2018 at 20:22

  Mrb evde 3li piriz yapama işine talibi İstanbul Güngören oturuyorum

 11. özlem duman

  25 Kasım 2018 at 11:02

  ankara/sincan çok acil işe ihtiyacım var

 12. Abdullah BAHÇIVAN

  25 Kasım 2018 at 14:58

  Ek işe ihtiyacım var

 13. Bilal

  12 Aralık 2018 at 13:10

  Montaj işi yapabilirim. Gaziantep den yazıyorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir