Ek İş İlanları

Tesbih Dizme İşi – Tesbih İşi Veren Firmalar

Yazan  | 

Ek gelir sağlamak adına bireylerin taleplerini değerlendiren özel sektör firmaları, ek iş imkanlarını piyasaya sürmüştür. Bu doğrultuda gerçekleşen ek işlerin kategorisine göre bireyler bazen firmaların bünyesinde bazende günlerini geçirdikleri evlerinde çalışmaktadır. Bireylerin adaptasyon süreçleri olmadan çalıştıkları bu işler, oldukça kolay olmanın yanı sıra getirisi de yüksektir. Evde yapılan ek işlerden en çok talep göreni ise tespih dizme işleridir.

Birbirinden güzel ve özel tesbihler nesillerden beri Türkler tarafından kullanılmaktadır. Birbirinden şık giyim tarzına sahip kişilerin günlük hayatta kullandıkları tesbihler onları bütünleşmiş ve duruşlarına da ayrı bir hava katmıştır. Ayrıca tesbihler hediye alırken de kişilerin en çok tercih ettiği materyallerdendir. Hediye edilen özel tesbihler, kişileri de özel hissettirmektedir. Bu doğrutuda piyasada bulunan birçok tesbih imalat ve satıcısı bulunmaktadır. Bu kişiler işlere yetişememekten şikayet ettikleri için kişilere ek iş olarak tesbih dizme işi vermektedir. Bu işi kabul eden kişilere öncelikli olarak deneme işi verilir ve kişilerin çalışma durumlarıyla ilgili yoruma sahip olunur. Firmanın çalışmak istedikleri kişiler eğer bu deneme süresini geçtiyse ana işleri alırlar. Tüm malzemeler firmalar tarafından verilmektedir. Sizin tek yapmanız gereken bu tesbihleri istenilen özellikle yapmaktır.

Bir hobi olarak da yapılan tesbih işinde, kendi tarzınıza uygun tesbihleri yapabilir ve tesbih işi veren firmalara kendi ürünlerinizi pazarlayabilirsinizi. Bunun karşılığında da ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

TESBİH İŞİ VEREN FİRMALAR:

Tesbih işi veren firmalara ulaşmak mı istiyorsunuz. Tesbih işi veren firmalara ulaşmak için çeşitli yolları deneyebilirsiniz. Öncelikle kendi imkanlarınız ile tesbih dizerek satabilirsiniz. Bu ilk önce alıştırma olarak ta yapabileceğiniz bir yöntemdir. Diyelim ki tesbih dizme işinde kendinizi hızlandırdınız ve artık seri bir şekilde iş yapmak istiyorsunuz. Öyleyse İnternet’ten bu tür işleri veren firmalara ulaşarak seri işler alabilirsiniz. Bu tür firmalara ulaşmak için bir diğer yöntem ise sitemiz üzerinden yorum yaparak firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

44 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir