Ek İş Veren Firmalar

Tarçın İşi Veren Yerler ve Tarçın Paketleme

Yazan  | 

Yaşam standartları giderek pahalı hale dönüşürken bireylerin çalıştıkları halde aldıkları ücret çalışanları memnun etmemektedir. Asıl işini yaparken bunun yanı sıra ikinci bir iş yapmak için araştırmalarını yapan vatandaşlar ek iş seçeneklerine yönelerek gelirlerini arttırmayı hedef olacak seçmektedir. Çalışma saatlerini uzatan bireyler sosyal hayatlarından kopmayarak kendilerini geliştirmek için ve daha sağlıklı bir geçim için ek işlere yönelmek doğru tercih olacaktır.

Ayrıca öğrenciler, emekliler, ev hanımları, çalışmayan kişiler de tercih ettikleri alanda başvurularını anında yaparak iş hayatına adımlarını atabilirler. Tarçın paketleme işi oldukça basit olurken yapım aşamaları sizi hiç zorlamayacaktır. Genellikle aktarlar işveren olurken paketleme işini yapmak size ait olacaktır.
Kilogram halinde teslim almış olduğunuz tarçınları küçük küçük poşetlere bölerek satışa hazır hale getirip teslim edeceksiniz. Bu işlemi yaparken işinizi yaptığınız ortam temiz olacaktır. Hijyene özen göstererek paketleme işine odaklanacak kısa bir süre sonra elinizin alıştığını fark edeceksiniz. Ayrıca bu işi yaparken deneyiminizin olmasına gerek yoktur. Tecrübe tarçın işinde gerekli olmayacaktır.Paketleme işlemini yaparken jelatini veya poşeti kapattığınızdan emin olacak, satışa hazır bir şekilde teslim ettiğinizden emin olacaksınız. Yapabileceğinize inandığınız işler arasına bu işi de katabilirsiniz. Ayrıca ödemeleriniz nakit ya da havale yoluyla size ulaşacaktır. Aylık olarak yapılan ödemeler de ne kadar çok tarçın paketlerseniz alacağınız ücretin miktarı o kadar yüksek olacaktır. Yani paranızın limitini belirlemek size kalmıştır.Düzenli olarak her gün bir iki saatinizi tarçın paketleyerek geçirebilir alacağınız ücreti maaş niteliğine büründürebilirsiniz.

Toz tarçın ya da çubuk tarçın halinde iki çeşidi ayrılan tarçınları özenerek paketleyerek işverene ulaştırabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli konu ise almış olduğunuz görevi zaman teslim etmek olacaktır.Böylece planlı ve programlı bir şekilde işinizi yaparak gelirinizi kazanabilir, işveren kişilere güven aşılayarak çalışma hayatınızı devamlı hale getirebilirsiniz. Geleceğe yönelik hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için birikim yapabilir kendinizi yormadan işinizle meşgul olabilirsiniz. Gerek kendi ihtiyaçlarını gerekse evin masraflarını karşılamak için düşünmek zorunda kalmayacak dilediğiniz ürüne istediğiniz zaman sahip olabileceksiniz.

TARÇIN İŞİ VEREN FİRMALAR:

Tarçın işi veren firmalara ulaşmak için sitemizi kullanabilirsiniz. Tamda bu yazının altına yorumlarınızı bırakarak ek iş veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlayın. Ancak dikkat etmeniz gereken husulardan birisi, yorumlarınızda kesinlikle açık adres bilgisi ve telefon numarası paylaşmayınız. Aksi taktirde oluşacak herhangi bir sorunda sitemiz sorumlu değildir.

6 Yorum Yapılmış

 1. hatice karakaya

  14 Mart 2018 at 16:33

  4 kişiyiz acil ek işe ihtiyacım var her turlu paketleme işi montaj işi yaparız

 2. hatice

  18 Mart 2018 at 00:59

  Tarcin paketleme isi istiyorum bes kisilik ekibiz donus yapin iletisime gecelim

 3. Mine Senan

  18 Mart 2018 at 16:23

  İşe çok ihtiyacım var

 4. Belgin

  30 Mart 2018 at 14:40

  Her türlü paketleme işi yapmak istiyoruz .İstanbul küçükçekmece civarı dönüş yapılırsa seviniriz.

 5. ŞERİFE GÖKSEL

  11 Nisan 2018 at 01:20

  HER TÜRLÜ PAKETLEME İŞİ YAPABİLİRİM ÜMRANİYE ÇEKMEKÖY SANCAKTEPE CİVARINDA

 6. özlem

  8 Haziran 2018 at 12:36

  Tarçın Paketleme işi yapabilirim Antakya-Merkez

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir