Ek İş İmkanı

Sünnet Şekeri ve Nikah Şekeri İşi

Yazan  | 

Evden ek gelir kazanmak isteyenlerin en çok tercih ettiği işlerin başında Evde Nikah Şekeri ve Sünnet Şekeri İşi geliyor. Bir çok ev hanımı firmalardan bu işi alarak güzel gelirler elde edebiliyor. Düğün organizasyonu yapan firmalarla iletişime geçerek bu işler hakkında bilgi almak ve bu işleri almak artık çok kolay. Eskiden herkes kendi nikah şekerini kendisi hazırlıyordu. Ancak son yıllarda bu işler tamamen organizasyon şirketleri tarafından yapılmaya başlandı. Organizasyon şirketleri de düğün sezonunda çok yoğun oldukları için bu işleri ek iş olarak evlere verirler.

Siz de belli bir ücret karşılığında evinizde oturduğunuz yerden Evde Nikah Şekeri ve Sünnet Şekeri İşi yapabilirsiniz. Özellikle düğün sezonunda bu işten iyi gelir elde edebilirsiniz. Yaz aylarında olduğu kadar yoğun olmasa da kış aylarında da bu işleri yapmanız mümkün. Çünkü kış düğünleri de olmaya devam ediyor. Hatta bazen nikahlarını kış aylarında yapıp düğünü yaz aylarına bırakan çiftler kış aylarında da nikah şekeri yaptırıyor. Yani siz yapmak istediğiniz sürece bu iş var. Bu işten yaz kış gelir elde etmeniz mümkün.

Biraz da Evde Nikah Şekeri ve Sünnet Şekeri İşi nasıl yapılır ona bakalım. Evde nikah şekeri yapan bayanların bir çoğu malzemeleri kendisi tedarik ediyor. Tabii ki bu malzemeye göre de karşı tarafa fiyat çıkartılıyor. Nikah şekeri için genelde kullanılan malzemeler şekerler, tül veya tül parçaları, renkli kurdeleler, silikon tabancası oluyor. Bazı firmalar ise malzemeleri kendisi tedarik ederek ev hanımlarına ya da ek gelir elde etmek isteyenlere veriyor. Firmalar verdikleri işin zamanında tamamlanmasını ve bu işlerin eksiksiz olmasını isterler. Eğer siz aldığınız işi zamanında teslim ederseniz sürekli olarak aynı firmadan iş alabilirsiniz. Bu da sizin düzenli bir gelir elde etmenize imkan sağlar.

Evinizde veya başka bir çalışma ortamında şeker işi yapmaya ne dersiniz. Bazı firmalara sitemiz üzerinden yazılar içerisine yorum bırakmaktadır. Bırakılan yorumlarda aranılan iş gücü pozisyonuna göre yorum bırakıyorlar. Ve yorumlarında istenilen kişi sayısı ve ücret hatta iletişim bilgileri de yer alıyor. Sizde yapılan yorumları inceleyerek nikah şekeri işi veren veya sünnet şekeri işi veren firmalara ulaşabilirsiniz. Yada yorumlarınızı bırakarak onların sizlere ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

58 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir