Ek İş Veren Firmalar

Silgileri Kutuya Dizerek Para Kazanacağınız Ek İş

Yazan  | 

Günümüzdeki ek iş ilanlarından biri olan silgi paketleme işi ile yorulmadan ev bütçesine destek olabilirsiniz. İnsanlar artık her ne nedenden olursa olsun ana işlerinin yanında ek gelir getiren işler aramaktadır. Şirketler ya da firmalar ise yaptıkları işlerin bir bölümünde kendi içlerinde fazla masrafa girmemek için gereken işleri ise halka dağıtmaktadır. Bunun nedeni ise üretimden daha çok paketleme ya da montaj gibi işlerde fabrika içi fazla makine gereksinimi sonucu çıkan masraf fazla olacağından dolayı bunu insan el becerilerine karşılık yapmayı tercih etmektedir. Böylece düşünüldüğünde de hem firma kar etmiş olacak hem de bu işi yapan kişiler için ayrı bir ek gelir kapısı açılacaktır. Bu nedenle son zamanlarda sitelerde de görüldüğü üzere bu tarz ek iş ilanları bir hayli artmaktadır. Gerek el işi becerileri olsun gerek başka alanlarda olsun makinelerin yapamayacağı işler de mevcuttur. Bunun için insan oldukça önemli bir yer edinmektedir.

Silgi paketleme işi ve ek iş veren firmalar tarafında verilen işlere sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için başvuru için sitemizi takip ediniz.

Silgi paketleme işi düşünüldüğünde de pek bir zorluğu olmayan basit bir iştir. Zaten ağır işler ek iş olarak pek verildiği görülmez. Daha çok biraz el becerilerine dayalı ufak tefek ve oturduğunuz yerde yapabileceğiniz işlerdir bunlar. Herhangi bir yan tehlikesi bulunmamaktadır. Ev ortamında olsun diğer istediğiniz bir ortamda gerekli ihtiyaçlarınızı temin eden firmaların söyledikleri yönde paketlemeleri yaparsınız. Teslim gününde ise konuşulduğu şekilde paranızı teslim alırsınız.

Silgi paketlemek ve ek iş veren firmalarda bu ve buna benzer pek çok farklı alanlarda iş sahibi olabilirsiniz. Önemli olan burada boş vakitlerinizi en iyi şekilde değerlendirebilmek ve de ya kendinize ya da ailenize iyi şekilde destek olabilmektir.

Her işte olduğu gibi bunda da istenildiği üzere ya kendi başınıza ya da çevrenizle işi yapabilirsiniz. Bir müddet işte çalışıp alıştığınız zaman ileriye doğru kendi ekibinizi de kurabilir onlara iş verebilirsiniz.

9 Yorum Yapılmış

 1. Zeynep akan

  30 Haziran 2018 at 10:52

  Paketleme işi istiyorum karabaglar izmir

 2. Emre Dinçer

  1 Temmuz 2018 at 19:19

  aydın söke

 3. Funda bulut

  2 Temmuz 2018 at 01:01

  05342887848

 4. Ecenur

  6 Temmuz 2018 at 03:11

  Izmir

 5. Ebru

  7 Temmuz 2018 at 14:16

  Paketleme işi istiyorum Manisa

 6. mehmet

  10 Temmuz 2018 at 16:58

  Evde paketlem yapmak istiyorum
  2018

 7. Dilek

  12 Temmuz 2018 at 00:46

  Paketleme işi yapmak istiyorum çok acil böyle bir işe ihtiyacım var evde kına sabun

 8. sibel savaş

  23 Ekim 2018 at 01:23

  selam
  İstanbul Kartal
  Silgileri kutuya koyma işine ekip olarak talibiz.

 9. Ebru Korkmaz

  29 Ekim 2018 at 21:59

  Evde ek iş arıyorum paketleme lütfen geri dönermisiniz

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir