Ek İş İlanları

Selobant Kutulama Ek İş İlanı

Yazan  | 

Selobantların üretici firmaları bu bantların paketleme işlemini üretim yaptıkları yerlerde değil, evlerinde çalışarak, çalıştığı kadarınca kazanmak isteyen kişiler için evlere ek iş olarak veriyor. Yapmanız gereken tek şey firmanın size verdiği selobantları, evinizde sohbet ederken, televizyon izlerken, çay ve kahve yudumlarken paketlemek. İş bu kadar basit fakat programlı bir çalışma ile bu basit işten yüksek kazançlar sağlamak fazlasıyla mümkün. Tek başınıza bu işi yapmaktansa ailenizle yada çevrenizde ki tanıdığınız insanlar ile birlikte ekip olarak bu işi yaparsanız çok daha fazla paketleme yapabilir ve buna bağlı olarak çok daha fazla kazançlara ulaşabilirsiniz.

Genel anlamda bakacak olursak Evde Selobant ek iş ilanları ile başladığınız paketleme işine gerekli öenmi verdiğiniz zaman aylık yada haftalık olarak firmayla yaptığınız anlaşmaya göre yeterince para kazanabilirsiniz. Selobantları küçük poşetlere koyarak paketlemek ve bu paketleri karton kutulara koymak ne kadar zor bir iş olabilir ki? Eğer ben bu işi yapabilirim ,yapmak istiyorum diyorsanız, internet üzerinden selobant paketleme işi veren firmaların iş ilanlarından bağlantı kurarak başlayabilirsiniz. Aldığınız siparişleri tam sayı ve zamanında yapmanız bu işte çok önemli bir husus. İşinize verdiğiniz önem ve ayırdığınız zaman, kazanacağınız para ile doğru orantıda olan bir iş. Güncel ek gelir iş ilanları için sitemizi takip etmeye devam edin.

EK İŞ VEREN FİRMALAR:

Bant işi veren firmalara ulaşmak için çeşitli yolları izleyebilirsiniz. Bunun için sitemizide kullanabilirsiniz. Sitemize yapacağınız yorumlar sayesinde ek iş veren firmalar sizlere ulaşacak. Ancak yapacağınız yorumlarda kesinlikle ve kesinlikle açık adres bilgisi bırakmayınız.

21 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir