Ek İş Veren Firmalar

Şeker İşi Yaparak Ek Gelir Sağlamak- Şeker İşi Veren Firmalar

Yazan  | 

Şeker işi genel olarak ülkemizde özel günlerde ya da düğün, nişan gibi merasimlerde kullanılmak üzere hazırlanmaktadır. Bu günler için sipariş alan kuruluşlar zaman zaman yoğunluktan dolayı işlere yetişememektedir. Çünkü özellikle yaz aylarında ülkemizin hemen her noktasında düğünler, nişanlar ya da sünnet merasimleri olmaktadır. Bu merasimlerde gelenek haline gelmiş olan süsler ya da şekerler ise düğünün olmaz olmazları arasında yer almaktadır. Bundan dolayı yaz aylarında adeta düğün malzemesi satan ve temin eden kurumlara bir akın olmaktadır. Bu şirketler de işlere yetişebilmek için sizlere evinizde yapabileceğiniz işler vermektedir. Sizin yapmanız gereken ise Evde İş Veren Firmalara ulaşmak ve onların istediği şekilde bir iş örneği yapmanızdır. Başvurunuzu yaparken firma sizden kısa sürede bir adet örnek yapmanızı isteyecektir ve eğer bu işi doğru ve tertipli bir şekilde yapabilirseniz şirket tarafından işe alınırsınız. Kullanacağınız tüm malzemeler sizlere verilir ve sizden istenilen modelde şeker yapmanız istenmektedir. Evinizde kendinize en uygun alanda oluşturacağınız çalışma alanında şekerleri yaparken hem boş vaktinizi değerlendirecek hem de maddi olarak birikim yapacaksınız. Oldukça zevkli olan evlerde şeker işinden alacağınız ücretler ise genellikle her iş teslimatında yapılmaktadır. Eğer bu işi severseniz yaptığınız şekerleri kendiniz pazarlayabilir ya da e ticaret sitelerinden satarak kazancınızı daha da artırabilirsiniz.

ŞEKER İŞİ VEREN FİRMALAR:

Şeker işi veren firmalara ulaşmak için bir yol arıyorsanız eğer, bunun farklı yolları mevcuttur. Sizde burada verilmiş olan bilgileri incelediyseniz eğer artık bu işi yapmaya karar vermişsiniz demektir. Sitemize yapacağınız yorumlar sayesinde sizde ek iş veren firmalarla iletişime geçeceksiniz.

10 Yorum Yapılmış

 1. BURCU

  17 Şubat 2018 at 16:27

  Ben bu işi yapabilirim lütfen yardımcı olur musunuz?

 2. Paketleme ustası

  18 Şubat 2018 at 17:45

  Ankara beypazarı ek işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun kına seker kutu boncuk mandal çorap tesbıh kutu vb bu işlere elim yatkındır gününde teslim yarım lütfen geri dönüş sağlayın aylardır iş arıyorum

 3. Ayşen

  20 Şubat 2018 at 20:50

  İzmirde bayraklıda yaşıyorum ev hanımıyım evde ek iş yapmak istiyorum bana ulaşırsanız çok memnun olurum

 4. Elif

  22 Şubat 2018 at 21:49

  Öğrenciyim ve bu ile çok ihtiyacım var iş konusunda oldukça disiplinli olduguma inanıyorum bornovada oturuyorum ilgilenmenizi bekliyorum

 5. nur

  26 Şubat 2018 at 12:57

  kırıkkalede bu işe ihtiyacım var. teşekkürler

 6. Ümran

  2 Mart 2018 at 17:56

  Sakarya da yaşıyorum tecrübem var el becerim cok iyidir memnun kalacagınızdan eminim bu işe cok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız cok sevinirim..

 7. İşi bilen

  15 Mart 2018 at 01:06

  Daha önce şeker süsleme vs yaptım bu işi biliyorum ve ihtiyacım var ulaşırsanız sevinirim. Tekirdağ Çerkezköy de yaşıyorum .

 8. İbrahim DİNÇ

  18 Nisan 2018 at 11:36

  Eskişehirde ikamet ediyorum. Eşimle birlikte evde yapabileceğimiz ek işe ihtiyacımız var.

 9. MELEK

  9 Eylül 2018 at 21:20

  ERZURUM MERKEZDEYİM EL SANATLARI MEZUNUYUM.

 10. Nimet

  31 Ocak 2019 at 15:33

  Merhabalar bana ulasabilirseniz sevinirim ankarada ikamet ediyorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir