Ek İş İlanları

Rize Ek İş İlanları 2018

Yazan  | 

Gelişmekte olan Türkiye her geçen gün kendini yenilemeye hazırken bireyler işsizlik sorunu yaşadıklarından şikayet etmektedir. Bu şikayetler doğrultusunda çalışmayan bireyler iş sahibi olarak ek işler de kendilerine uygun işler bulmaktadır. Aynı zamanda çalışan bireyler de ek işlerden yararlanarak boş zamanlarını değerlendirerek ek gelir elde edebilirler.

Türkiye’nin hangi ilinde bulunursanız bulunun ek işler her ilde olduğu gibi Rize ilinde de karşınıza çıkacak ve sizi mağdur olmaktan kurtaracaktır. Rize de ek işe olan talep yoğunluğu artış gösterirken sektörlere göre farklılık gösteren ek işler çalışmak isteyen bireylere sunulmaktadır. Genellikle ev hanımları ek iş yapmak için ideal olduklarından boş zamanlarını bu şekilde değerlendirerek hem kendi ihtiyaçlarını karşılayıp hem de ev ekonomisine katkı da bulunmaktadır. Ev hanımları ek işleri yaparken dışarı çıkmak zorunda kalmayacak ve evlerinde tercih ettikleri ek işe başlayabileceklerdir. Özellikle yaz aylarında talep yoğunluğu miktarı daha fazla olurken gerek süsleme işinden tutun yemek yapma işine kadar tercihini yapacağınız işler bulunmaktadır. Bunlardan bir kaçını sıralarsak davetiye katlama işi, nikah şekeri yapımı işi , anahtarlık işi , takı tasarımları işi, boncuk dizimi işi, makale yazma işi, fiyonk yapımı işi gibi bir çok seçenek hakkına sahip olacaksınız. Rize Ek iş İlanlarını internet sitelerinden araştırarak güvenilir bir site bulup irtibat haline geçerek kafanıza takılan soruları cevaplandırabilirsiniz. Aynı zaman da ek iş olarak bir işte çalışmak istiyorsanız sosyal hayatınızdan kopmayacak planlı ve programlı bir çalışma hayatınıza ayak uyduracaksınız.

Zamanla kendinizi geliştirerek elinizi hızlandırdığınız takdir de daha fazla ürün yapabilecek gelirinizi de o seviye de artıracaksınız. Her gün bir saatinizi ek işe ayırdığınız da paranızın limiti de artış gösterirken gün içinde sıkılmayacak kendinize uğraşlar edinmiş olacaksınız.

4 Yorum Yapılmış

 1. gülhan yazgan

  16 Kasım 2017 at 15:46

  Evde yapacağım ek iş istiyorum.anahtarlık olabilir.
  Samsunda ikamet ediyorum

 2. Emine

  14 Aralık 2017 at 16:47

  Rize merkezde oturuyorum ek işe ihtiyacım var.

 3. Damla

  22 Aralık 2017 at 09:50

  Evde ek iş istiyorum ulaşırsanız çok memnun olurum. Rize merkezde oturuyorum.

 4. Hasan Hızır Karaosman

  20 Mart 2018 at 22:46

  Rize’de yasıyorum araba var işi alıp teslim edebilirim paketleme, tesbih vs benzeri işleri yapabilirim

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir