Ek İş İlanları

Poşet Katlama İşlemi ve Bu İşten Ek Gelir Sağlamak

Yazan  | 

Hem çalışmak hem de ailesine ve kendisine vakit ayırmak isteyen kişiler artık evde ek iş imkanlarıyla bu isteklerini gerçekleştirebilecekler. Bu işin amacı bireylere ek gelir sağlamak ve çalışmalarını kolay bir şekilde yapmalarının istenmesidir. Çünkü bu işler sırasında adeta kendi evinizde kendi işinizi kuracaksınız. Yapmanız gereken şey firmalara başvurmak ve deneme süresini en iyi şekilde atlatmaktır. Bunun ardından sizlere yeni işler verilir. Yapılan çalışmalar neticesinde bireylerin evde ek iş imkanlarıyla sağladıkları gelirler neredeyse bir memur maaşı kadar olabilmektedir.

Evde ek iş imkanından faydalanan kişilerin birçoğu evde poşet katlama işi yapmaktadırlar. Bu iş ilk etapta sizi zorlayabilir. Bunun nedeni ise birbirinden farklı poşetlerin bulunmasından dolayıdır. Özellikle naylon türde bulunan poşetler katlanırken sizlere biraz zorluk çıkaracaktır. Ama zamanla ellerinizin alışmasıyla beraber naylon poşetleri de çok kolay bir şekilde katlayabileceksiniz. Firmaların istediği türde ve sayıdaki poşetleri katlamak bu işte sizin görevinizdir. Bu işi yaparak ve kısa süre çalışarak ciddi ücreter kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise işi bulmak ve çok hızlı olmak.

POŞET KATLAMA İŞİ VEREN FİRMALAR:

Evinize iş almak bu kadar kolay olmamıştı. Ek İş Veren firmalar sayesinde evinize poşet katlama işi alacaksınız. Poşet katlama işi veren firmalara ulaşmak için yorum kısmında, Adınızı, Soyadınızı, bulunduğunuz bölgenin ve E- Posta adresinizi bırakarak ek iş veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

5 Yorum Yapılmış

 1. Hatice kaya

  24 Temmuz 2018 at 10:37

  Sivas evde ek is yapmak istiyorm

 2. yeliz

  24 Temmuz 2018 at 20:19

  evde poşet paketleme işi yapmak istiyorum çorluda yaşıyorum 10 kişilik ekibim var dönuş yaparsanız calışmak istiyorum teşekkür ediyorum

 3. Pelin deniz cimşit

  29 Temmuz 2018 at 23:32

  El becerim dukca iyidir ve isleri tam zamanli yetistirebilirim

 4. Hatice

  15 Eylül 2018 at 15:32

  Yalova çınarcıkta yaşıyorum. Temiz ve titiz çalışırım. Evde ekişe ihtiyacım var.

 5. bircan avluk

  9 Kasım 2018 at 10:40

  Adana seyhanda oturuyorum 3 kişiyiz evde poşet katlama işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir