Ek İş İmkanı

Ponpon İşi Yaparak Ek İş Sahibi Olun

Yazan  | 

Ek iş seçenekleri arasında bulunan ponpon yapımı işi oldukça zevkli olurken genellikle bayanlar tercihlerini bu yönde kullanmaktadır. Ayrıca bir çok avantajı bulunan ponpon yapımı işinin en önemli özelliği evde yapacak olmanızdır. Ponpon yapımı işini evinizde yaparak rahatlığınızdan ödün vermeyecek işinizi dilediğiniz an yapabileceksiniz. Keyifle evinizde yapacağınız ponpon işinde boş zamanlarınızı değerli hale dönüştürerek gelirinizi elde edeceksiniz. Bir çok alanda ponpon yapımı olurken rafyadan ponpon yapılabilir, örgü iplerini kullanarak ponpon yapılabilir, şapka tepelerinde kullanılmak üzere ponpon yapılabilir. Daha bir çok alan bulunurken seçim yapmak size kalmıştır. Firmalar ile çalışma hayatına atıldığınız da gerekli olan tüm malzemeler karşılanacak evinize teslim edilecektir. Ama firmalardan bağımsız çalışmak istiyorsanız kendinize ait online internet sitesi üzerinden satışını yapabilir müşterileri kitlenizi oluşturabilirsiniz. Ödemeleriniz de ise hiç bir sorun oluşmayacak havale yoluyla hesabınıza gönderilecektir. Farklı tasarımlar da renk renk ponponlar yaparak alıcıları ile karşı karşıya getirebilirsiniz. Evde ponpon yapma işi zamanla yüksek meblağlar kazandıran basit işlerden biri haline gelmektedir. Genel olarak ev hanımları bu iş ile ilgilenirken öğrenciler de bu işi yaparak gelir elde edebilir harçlıklarını çıkararak ailelerine yardımcı olabilirler. Oturduğunuz yerden para kazanmanın tadını aldığınızda ponpon yapımı işini devamlı hale dönüştüreceksiniz. İster tek başınıza ister aileniz ile ponpon yaparak alacağınız ücreti artırmayı düşünebilirsiniz. Ponpon yapımı işine katılmak istiyorsanız güvenilir sitelerden araştırmalarınızı yaparak başvurunuzu bildirebilir ya da gerekli malzemeleri internet üzerinden temin edebilirsiniz. Bilgi toplamak için oldukça uygun bir ortam olan internet sitelerini kullanırken güvenli sitelerden araştırmalarınızı yapacak gerekirse irtibata geçmeyi deneyeceksiniz. Ayrıca bu işi yapmanız için tecrübe sahibi bir birey olmanıza gerek yoktur. Videolar izleyerek anında yapacağınız işi öğrenebilir çabucak ponpon haline getirebilirsiniz.

PONPON İŞİ VEREN FİRMALAR:

Ponpon işi almak için bir firma ile anlaşma sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise sitemiz üzerinde bulunan yorum kısmına yorumlarınızı bırakarak firmaların sizlere ulaşmasını sağlamak olacaktır. Yorumlarınızda adınızı, soyadınızı ve e posta adresinizi ileterek firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

6 Yorum Yapılmış

 1. Kadriye

  1 Şubat 2018 at 20:04

  Ponpon işi istiyorum

 2. KDZE

  2 Şubat 2018 at 15:44

  yapabilirim yardımcı olurmusunuz

 3. zeynep

  4 Şubat 2018 at 10:11

  Merhaba ;

  Benim ihtiyacım var ve ek bir işe ihtiyacım sizden ricam bu konu hakkında sizle çalışmam konusunda destek ve yardımcı olmanız. Teşekkürler

 4. Özlem

  5 Şubat 2018 at 02:29

  Elimden her iş gelir bu ise de çok ihtiyacim var yardımcı olun lutfen

 5. Deniz

  5 Şubat 2018 at 14:55

  Ekibimle beraber çalışmak istiyoruz dönüş yaparsanız sevinirim

 6. Paketleme ustası

  18 Şubat 2018 at 17:50

  Ankara beyoazarı lütfen yardımcı olun size nasıl ulaşacağım ek işe çok ihtiyacım var

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir