Ek Gelir

Plastik Toka Montajı ve Paketleme Yapmak

Yazan  | 

Bayanların aksesuarlara ne kadar değer verdiklerini hepimiz biliriz. Kendilerini özel göstermek ve farklı göstermek amacıyla fark yaratacak pek çok aksesuarlara sahip olmak istediklerini görür ve biliriz. Tokalar da bu aksesuarlar içerinde yer almaktadır. Toka denilip geçmeyin. Dış güzellikte diğer aksesuarlar gibi tokalarında önemi büyüktür. Bu bağlamdan anlaşılacağı üzere toka sektörü diğer para kazanma işleri arasında belki de en bitmek tükenmek bilmeyecek işlerden birisidir.

Evde toka yapmak ve paketlemek için bu işi veren firmalar ile iletişim kurduğunuz anda size gerekli olan tüm malzemeleri temin edeceklerdir. Siz bu malzemelerle oluşacak tokaları yapacak ve paketleyeceksiniz. Firmalar size malzemeleri teslim ederken yapmanız gerekenlerin bilgilendirmesini yapacaklardır. Bu bilgilendirme dahilinde siz gerekli malzemelerle tokaları montajlayıp hazır hale getireceksiniz. Sonraki aşamada ise paketleme olacak. Size verilen kutu ya da diğer paket türleri içerisine firmasının sizi yönlendirdiği şekilde koyacak ve bantlayacaksınız. İşleminiz sadece bu kadardır. Ayrıca bu işlem dışında size verilen miktardaki toka malzemelerinin işlemlerini bitirmeniz için belli bir süre verilecektir. Bu süre dahilinde bu işi bitirmeniz ve o güne teslim edecek şekilde hazırlamanız gerekmektedir. Teslim gününden önce bitiremezseniz ve o güne yetişmezse firma ile sizin aranızda bir problem çıkabilir. İş iptali gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu bakımda işinizi en düzgün şekilde zamanında yapmalısınız.

Evde toka yapmak ve paketlemek ek gelir işleri içerisinde belki de yapabileceğiniz en basit işlerden bir tanesi. Özellikle de bayanlar için. Siz de bu işi yapmaya istekli iseniz internet sitelerindeki gerekli yerlerden başvurularınızı yapabilirsiniz.

MONTAJ VE PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR:

Montajlama ve paketleme yapmak oldukça kazançlı ve zevkli bir iş olmakla beraber kazancıda yüksek bir iştir. Ancka bu işleri yapabilmeniz için bir firmadan ilgili malzemeleri temin almanız gereklidir. Bir firmaya ulaşmak isterseniz eğer, yazının altındaki yorum kısmına yorumlarınızı bırakarak firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ancak kesinlikle ve kesinlikle açık adres bilgisi bırakmayınız. Oluşacak herhangi bir sorunda sitemiz sorumlu tutulamaz.

7 Yorum Yapılmış

 1. başak

  29 Temmuz 2018 at 21:37

  Toka işini yapmak istiyorum İzmir bucada ikamet ediyorum

 2. Demet

  30 Ağustos 2018 at 23:34

  Merhaba ben Antalya konyaaltinda yaşıyorum her türlü paketleme ve montaj işi yapmak istiyorum. Bu işe çok ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkürler

 3. serdal şentürk

  26 Eylül 2018 at 00:04

  kocaeli gebze

 4. senem

  7 Kasım 2018 at 10:36

  bu işi yapmak istiyorum Erzurum’da yaşıyorum

 5. neşe yıldız

  29 Kasım 2018 at 12:33

  ordu dan yazıyorum bu işi yapmak istiyorum

 6. metin güler

  29 Kasım 2018 at 17:26

  evde 6 kişilik ekiple iş yapmak istiyorum

 7. dilek

  10 Aralık 2018 at 14:21

  aydın efeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir