Ek İş İmkanı

Plastik Kutulara Sayı Fasülyesi Doldurma

Yazan  | 

Çocuklarımızı geleceğe hazırlarken onları bilgiyi tatlı oyun hazinesinden geçirilmiş halde sunmak onların hem hayal dünyasını genişletir hem de daha eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayabilir. Siz de bu iş ile birlikte onların bu dünyaya girmeleri için aracı olabilirsiniz. Sayı fasulyesi paketleme işi veren firmalar aracılığı ile ek gelir sağlamak isterseniz gerekli site ya da bulunduğunuz yerde olabilecek firmalar ile iletişime geçebilir, size ya da ailenize yeni ek gelir iş alanı sağlayabilirsiniz. Yapılan iş gayet basittir. Bu nedenle herkesin yapabileceği kolay bir iştir. Gerek dar aileler gerekse emekliliğine ayrılmış kişiler olun hiç fark etmez. Boş vaktinizi faydalı işlere ayırarak değerlendirmiş olursunuz.

Ek gelir sağlama işlerinin alanı geniştir. Ve güzel bir yanı neredeyse herkesin rahatlıkla üstesinden gelebilecek işlerden oluşmasıdır. Ve bir tane daha güzel yanı boş vakitlerinizi sıkılmadan zorlanmadan yan ek gelir getiren işler ile değerlendirip aynı zamanda güzel paralar da kazanabiliyor olmanızdır. Yapacağınız iş ile ileri ki zamanlarda daha yüksek hedefleriniz olursa eğer sadece bireysel olarak ta kalmayabilirsiniz. Çevrenizden aileniz olsun arkadaşlarınız olsun onlara da bu işlerden bahsedebilir ve onları da yanınıza alabilir hep birlikte bu işleri yapabilirsiniz. Ya da işte iyice ilerlerseniz ileriye doğru kendi ekibinizi de kurabilir hatta ve hatta artık iş veren konumuna da ulaşabilirsiniz. Bu sayede hem para kazanır hem de başkalarına para kazandırırsınız.

Ek iş sektörü içerisindeki sayı fasulyesi paketleme işine talip iseniz hemen gerekli yerlerden başvurunuzu geciktirmeden yapabilirsiniz.

SAYI FASÜLYESİ DOLDURMA İŞİ VEREN FİRMALAR:

Bu yönde bir ek iş veren firmaya ihtiyaç duyacaksınız. Biz tam da burada devreye giriyoruz. Sitemize yapacağınız yorumlar sayesinde bu yönde ek iş veren firmalar sizlere ulaşacaktır. Ancak yapacağınız yorumlarda kesinlikle ve kesinlikle açık adres bilgisi bırakmayınız.

8 Yorum Yapılmış

 1. Nazlı

  27 Haziran 2018 at 20:19

  Bu işe ihtiyacım var sakaryadayım lütfen dönüş yaparsanız sevinirim mail adresim asqitom54@hotmail.com

 2. Selma

  28 Haziran 2018 at 14:17

  İzmir karabağladayım iş istiyorum tlfon numaram 05454240324

 3. Dilan Turgut

  29 Haziran 2018 at 12:44

  Merhaba Bu işe ihtiyacım var. Gerçekten elim çok hızlı. Kiradayım. İki kızım var kimseye bırakıp dışarıda çalışamıyorum. Bursada yaşıyorum bana geri dönüş yapar mısınız lütfen

 4. hayriye

  1 Temmuz 2018 at 15:10

  izmir sarnıçdayım 5 kişilik ekibimiz var evde işyapmak istiyoruz

 5. Gizem

  4 Temmuz 2018 at 18:04

  Nevşehir merkezde yaşıyorum ek iş istiyorum

 6. Ecenur

  6 Temmuz 2018 at 03:12

  Izmır konak

 7. asiya

  19 Temmuz 2018 at 17:23

  ev hanımıyım istediginiz miktarda zamanına gore yetıstırırım

 8. Ebru

  12 Ekim 2018 at 13:00

  Sivas merkezde yaşıyorum. Paketleme işi yapmaya ihtiyacım var. Zamanım ve tecrübem var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir