Ek İş İmkanı

Plastik Bardak Paketleyerek Aylık veya Haftalık Yüksek Ek Gelir Sağlayın

Yazan  | 

Ülkemizde ve dünyada etkilerini bir türlü kaldırmayan işsizlik ve geçim sorununa çözüm olmasını ümit ederek bu işlere başvuran kişiler ise amaçlarına ulaşmaya yakındır. Ek işler, bilindiği üzere mevcut işlerin haricinde günün belirli aralıklarında çalışarak gerçekleştirilen işlerdir. 2016 yılında ise ek işlere bir yenisi eklendi ve firmalar artık çalışacak kişilere evlerde iş vermektedir. Bu işlere başvurarak kendi evinizde kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. Yapacağınız ve başvuracağınız iş sayısı ise oldukça fazladır. Kendinizi tanıdığınızdan dolayı yapabileceğinizi düşündüğünüz iş ilanlarına başvuru yapmanız ve bu işleri de istenilen özellikte yapmanız çok önemlidir. Özellikle ev hanımlarının tercih ettiği ve getirisi de çok yüksek olan Evde Plastik Bardak Paketleme İşi, şuan için en trend işlerdendir. Bilindiği üzere plastik bardakları hayatımızın hemen her alanında kullanıyoruz.

Günlük hayatta yolculuk yaparken, evlerimizde, sokakta ya da birine içecek ikram edeceğimiz zaman ilk ihtiyaç duyduğumuz şey plastik bardaklardır. Bu plastik bardakların ise satışa gelene kadar geçtiği evrelerde rol almak, boş vakitlerinizi değerlendirmek ve özellikle ev hanımları için; kendi ekonomik özgürlüğünüzü elinize almak adına bu işte çalışabilirsiniz. Yapacağınız iş ise oldukça basittir. Fabrikalarda üretilen plastik bardakların sayıca ayrılması ve paketlenmiş olması gerekmektedir. Paketlenen bu ürünlerin de hemen satış noktalarına ulaştırılması gerekir. Firmalara iş başvurusu yapmanızın ardından sizden istenecek bilgilerin arasında günlük kaç saat çalışabileceğiniz yer almaktadır. Bu soruya cevap verirken iyi düşünmeniz gerekir. Çünkü firmayla olan anlaşmanızdaki çalışma saati kadar çalışmanız gerekebilir. Ne kadar çalışmanız gerekirse gereksin, bu işte en önemli olan malzemelerin zamanında hazır olmasıdır. Eğer sıkı bir çalışma temposuna girerseniz ya da akşamları ailenizin diğer üyeleriyle beraber bu işi yaparsanız ciddi ücretler kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken internet yardımıyla kısa bir araştırma yapmak ve size iş verecek kişileri bulmak.

BARDAK PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR:

Gündelik hayatta kullandığımız plastik bardaklar tabi kide sanayi ortamında paketlenmiyorlar. Bu tür işleri bayanlara veya öğrencilere verilerek paketleme işlemi yapılıyor. Bu tür bardak paketleme işine sahip olmak istiyorsanız sitemiz üzerindeki bilgileri kullanarak sizde ek gelir sahibi olabilirsiniz.

10 Yorum Yapılmış

 1. Funda Tatar

  5 Mart 2018 at 14:11

  İzmir Karşıyaka da oturuyorum iki yada üç kişi olarak evde paketleme işi yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız sevinirim

 2. suna

  5 Mart 2018 at 17:47

  bende yapabilirim

 3. Sule

  5 Mart 2018 at 22:44

  Acil lazim ev hanimiyim paket yaparmm

 4. sibel

  7 Mart 2018 at 03:51

  eve is istiyorum herturlu isi ysparim

 5. Berna

  7 Mart 2018 at 11:43

  Evde yapabileceğim kına paketlemesi, plastik bardak paketlemesi,buna benzer el işi gerektiren işlerin hepsini yapabilirim. Acil bir şekilde iş aramaktayım.

 6. Berna

  7 Mart 2018 at 15:17

  Evde yapabileceğim kina paketlemesi.plastik bardak paketlemesi.buna benzer elişi gerektiren işlerin hepsini yapabilirim.Acil bir şekilde is aramaktayim.

 7. Sevda

  8 Mart 2018 at 03:09

  Evde plastik bardak paketlemek istiyorum aydin sultanhisarda yardımcı olblrmisinz

 8. Mine Senan

  18 Mart 2018 at 16:26

  İşe çok ihtiyacım var

 9. Vildan

  1 Nisan 2018 at 17:23

  Bardak paketleme işi yapabilirim erzurum oturuyorum

 10. Aleyna

  8 Haziran 2018 at 01:08

  Adanada oturuyorum 4 kişiyiz her işi yaparız hızlı ve özenli çalışırız

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir