Ek Gelir

Peçete Katlama İşi ve Peçete İşi Veren Firmalar

Yazan  | 

Bayanlar için yaşadıkları yerin istedikleri gibi olması oldukça önemlidir. Girdikleri bir ortamda gözüne takılan düzensizlikleri bir an önce giderek kadınlarımız, evlerinde ise ayrı bir titizlikle eşyalarını yerleştirmektedirler. Fakat evin düzeni ve görünüşü erkeklerin gördüğü kadarıyla eşyaların yer değiştirilmesinden ibaret değildir. Çünkü kadınlar eşyaları büyük bir titizlikle yerleştirirken küçük dokunuşlarla da bütünlüğü sağlamaktadırlar. Bayanların evlerinde yaptıkları küçük ama mucizevi dokunuşlar, eve gelen bir misafirle beraber daha da belirgin bir hale gelmektedir. Çünkü birbirinden güzel masa örtüleri, çatal, kaşık, bıçak ve bez peçeteler ortaya çıkmaktadır. Kullanılan bez peçeteler ise olduğu gibi değil belirli şekillerde katlanarak masalara konulmaktadır.

Kadınların evlerinde çok kez kullandıkları bez peçeteler, artık sizlerin bir işi olabilir ve Bez Peçete Katlama İşi ile birlikte de çok güzel ücretler kazanabilirsiniz. Çokça zevkli ve eğlenceli olan bu işle beraber düğün, nişan, davetler, iş yemekleri, kokteyller, ev aksesuarı isteyenler ya da hediyelik eşya satan firmalara birbirinden güzel peçeteleri katlayacaksınız. Katlama işi ise belirli kurallarla yapılıyor ve müşterilerden gelen özel siparişler doğrultusunda bazı ürünleri katlarken şekil vermeniz de gerekebilmektedir. Evlerde kolay bir şekilde katlayacağınız peçete işini ise internet üzerinden araştırarak sizlere iş verecek firmalara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle ek iş ilanı yayınlayan siteler bu konuda sizlere yardımcı olacaklardır. Başvuru yapacağınız firmaların büyük bir çoğunluğu ülkemiz vatandaşları tarafından kurulmuş olan şirketlerdir. Bu şirketler size işleri toplu bir şekilde verecektir ve sizlerden de haftalık bir şekilde ürünleri toplayacaktır. Bundan dolayı elinizi hızlı tutmanız gerekmektedir. Bir an önce bitireyim çabasına girmişken de özensiz olmamalısınız. Çünkü firmaya müşterilerden gelecek olan bir şikayet, sizlerin işinden olmasına yol açabilecektir. Eğer daha önce peçete katlamadıysanız ama yinede bu işte çalışmak istiyorsanız, internet üzerinden kısa videolar izleyerek bu iş ile ilgili tecrübe edinebilirsiniz. Bu işten kazanacağınız ücretler ise değişkenlik göstermektedir. Birçok firma çalışanlarına verdikleri sipariş sayısı kadar iş verirken, ücreti de her peçete başına belirlemektedir. Kimi firmalar ise asgari ücretle sizleri işe alabilmektedir.

PEÇETE KATLAMA İŞİ VEREN FİRMALAR:

Peçete katlama işi veren firmalara ulaşmak oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken bu yazının altındaki yorum kısmından yorumlarınızı bırakarak firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ancak yorumlarınızda kesinlikle açık adres bilgisi veya telefon numarası bırakmamaya özen gösteriniz.

6 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir