Ek İş İmkanı

Parfüm Şişeleri ve Çubukları Yapmak

Yazan  | 

Kokulu şişeler denilince ilk akla ne gelir? Şöyle düşünün nasıl evin içerisinde oda spreyleri var ise odanın kokusunu her daim aktif olarak tazeliyor ise bu şişeler de o görevi yapıyor sadece görev aynı araç farklı gibi düşünün. El sabunları vardır çeşit çeşit kokularda. İnsana mutluluk veren ya da istediği koku içerisinde yaşamak isteyen kişiler olduğunu düşünün. Bu tarz işlevlerde işe yarayan kokulu şişeler bir nevi aksesuar niteliğinde yeni moda olarak evlerde yerini almış bulunmaktadır.

Evinizde kokulu şişeler yaparak para kazanın. Nasıl ki incik boncuk takı malzemesi gibi süs eşyalar insanların hoşuna gidiyor alıyorsa bu kokulu şişeler de kokulu süs gibi evin içerisinde etkin rol oynuyor. Bu kokulu şişeleri üreterek ister düğünlerde hediye olarak verebilir ya da aksesuar olarak satışa sunulabilir. Tabi bu işi yapan firmalar dahilinde. Eğer ki bu işe merak sardıysanız firmalar aracılığı ile işi alabilirsiniz ve birbirinden farklı koku çeşitleri ile yeni ürünler çıkarabilirsiniz.

Başvurduğunuz firma ile anlaşacak olursanız, firma sizden belli bir miktar ile istediği kokuların isimlerini verecektir. Bunların içinde lavanta, gül gibi insana hoş gelen kokular da olabilir. Firma size belirtilen sayı ve isimdeki kokular için size teklifte bulunur. Siz kabul ettiğinizde sizin bunları üretebilmeniz için gerekli olan tüm materyalleri size temin eder. Bundan sonrası ise tamamen size kalmıştır. Herkesin severek yapabileceği bir iş gibi görünse de fazlası insana biraz zor gelebilir. Ancak bayanların bu işi daha çok severek yapabileceği kanaatindeyim. Eğer bir ev hanımı iseniz işe ihtiyacınız varsa ve bu yazıyı gördüyseniz hayır demeyeceğinizi umuyoruz. Ev işlerinizin yanı sıra boş kalan zamanlarınızda cennetten kopan bu bitki ve kokular eşliğinde yeni şeyler üretmek ve aynı zamanda para kazanıyor olmak herkese nasip olmayacak kadar güzel bir iştir. Tabi yazımızda daha çok bayanları övsek bile cinsiyet fark etmeksizin herkesin yapabileceği ölçüde işlerdir bunlar. Bu bakımdan siz de evinizde kokulu şişeler yaparak para kazanın.

1 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir