İş İlanları

Ordu İş İlanları – Eve İş Veren Yerler

Yazan  | 

Teknolojinin ilerlemesiyle gün geçtikçe modernleşen bir ülkeye sahip olmaktayız. Her geçen gün paranın değeri biraz daha artarken yaşam standartları da zorlaşmaktadır. Bireyleri geçim derdi korkusu sararken ihtiyaçların karşılanması için düşünmek zorunda kalmaktadırlar. Bu yüzden çözümler arayarak ek iş seçeneklerine başvurmuşlardır.

Ek iş imkanları vatandaşlara oldukça avantajlı yanlar sunarken faydalanmak bireylere kalacaktır. Evin tüm üyeleri ek işler de çalışabilirken evde yapılacak işlerin de bulunması çalışanlara kolaylık sağlayacaktır. Yaşadığınız ilde bulunan firmalar sizlere işler sunarken hangisini tercih edeceğiniz size kalmıştır. Ordu ilinde bulunan ek işler arasında davetiye katlama, süsleme işi, nikah şekeri işi, makale işi, kına poşetleme işigibi bir çok seçenek bulunurken yapabileceğinize inandığınız bir iş olmasına dikkat etmelisiniz. Ordu ek iş ilanlarına internet sitelerinden ulaşarak başvurunuzu yapabilir firmalarla irtibat haline geçebilirsiniz. Bu sayede kafanıza takılan soruları cevaplandırabilir zamanla kendinizi geliştirerek kazancınızı artırabilirsiniz. Ek iş ilanlarından tercihinizi yaparak uygun bir iş bulabilir hem ihtiyaçlarınızı karşılarken zorlanmaz hem de boş zamanlarınızı değerlendirere ek gelir elde edebilirsiniz. Genellikle ev hanımlarının tercih ettikleri ek işler de firmalar çalışanlarını mağdur etmeyerek gerekli malzemeleri evlere teslim etmektedir. Yaptıkları ürün başına fiyat belirlenirken bayanlar da çalışma hayatına atılarak kalkınma seviyesini artırmaktadır.

Üniversite öğrencileri de ek işler arasından tercihini yapıp hobi haline dönüştürebilir. Aynı zaman da para kazanarak kazandığı parayı harçlık yapabilirler. Çalışan bireyler de boş zamanlarını değerlendirmek istiyorsa ek iş ilanlarına başvurularını yaparak sosyal hayatlarından kopmayıp gelirlerini iki katına çıkarabilirler. Bu sayede hem geçim derdinden kurtulmuş olurken hem de ihtiyaçlarını karşılarken düşünmek zorunda kalmazsınız. Gün geçtikçe kendinizi geliştirip ek işinizi özenle yaparak hızlandığınız da para seviyesiniz deki artışı fark edecek ve bu durumdan oldukça memnun kalacaksınız.

ORDU EK İŞ VEREN FİRMALAR:

Ordu ek iş ilanlarına ulaşmak için sitemizdeki bilgileri inceleyerek ek iş veren firmalara ulaşabilirsiniz. Sitemizde yapacağınız yorumlar sayesinde ek iş veren firmalar sizlere ulaşacaktır. Ancak sitemize yapacağınız yorumlarda mutlaka adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi ve bulunduğunuz bölgeyi belirterek firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

8 Yorum Yapılmış

 1. gülhan yazgan

  16 Kasım 2017 at 15:40

  Evde yapacağım ek iş istiyorum.
  Yapabileceğim

 2. gülhan yazgan

  16 Kasım 2017 at 15:42

  Evde yapacağım ek iş istiyorum.
  Samsunda ikamet ediyorum.

 3. HILAL

  11 Mart 2018 at 23:23

  ORDU merkezden yaziyorum.Ev hanimiyim.Paketleme iai yapmak istiyorum.Vakit sikintim olmayacaktir.

 4. furkan karabuz

  27 Mart 2018 at 23:41

  ordu merkezde yaşıyorum ek iş istiyorum evde yapabilecegim

 5. Dilara bordanaci

  8 Nisan 2018 at 19:40

  Ordu merkezde yaşıyorum evde yapa bilmem istiyorum

 6. Gülay

  7 Mayıs 2018 at 09:51

  Ordu merkezde oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum zamandan sıkıntı yok ihtiyacim var

 7. Tuğçe Kısacık

  28 Eylül 2018 at 21:45

  Ünyede ikamet ediyorum paketleme işi alabilirim her türlü

 8. Kübra

  23 Kasım 2018 at 08:20

  Ordu merkez sahincili mahallaesinde oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum geri donerseniz sevinirim

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir