Ek Gelir

Öğrenciler İçin Ek İş Çeşitleri ve Ücretleri

Yazan  | 

Öğrenciler harçlıklarını çıkarmak için çeşitli işler de çalışma hayatına adımlarını atarken çevresi tarafından takdir görülmektedir. Hem okuyup hem çalışmak bireyleri zorlarken zamanla bu tempoya alışarak ailelerinin omuzlarındaki yükü azaltmaktadır. Kendi kazançlarını çıkararak okul masraflarını ve ya ihtiyaçlarını karşılayan öğrenciler ek iş ilanlarına başvurularını yaparak forumları doldurup çalışmak için beklemeye hazırdır.

Genellikle üniversite öğrencilerinin okudukları bölüme göre boş zamanları oldukça fazla olurken bireyler zamanlarını heba etmeyerek çalışma hayatına adımlarını atmışlardır. Part -time çalışmak üzere cafelere ya da mağazalara alınan üniversite öğrencileri ihtiyaçlarını karşılamak için gelir elde ederek çalışmalarını sürdürmektedir. Bir ek işe başvurarak özgüven sahibi ayakları yere güçlü basan bir üniversite öğrencisi olabilirsiniz. Aynı zaman da yaz aylarında mevsimsel işçi olarakta çalışan öğrenciler birikimlerini yaparak okul zamanı masraflarını karşılamaktadır. Iletişiminiz güçlü ise ve ya kendinize güveniyorsanız ek işleri internet sitelerinden araştırarak uygun bulduğunuz işi yapabilir kendinizi zamanla geliştirebilirsiniz. Dışarda çalışmak istemiyorsanız ve bir gelire ihtiyacınız varsa evde ek iş fırsatlarına da göz atarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Öğrenciler İçin Ek İş İlanları internet sitelerinde arama sayıları oldukça fazlayken talep eden öğrenci sayısı da bir o kadar fazladır. Boş zamanlarını değerlendirmek istiyorsanız ek iş imkanları arasından kendinize uygun bir iş seçebilir zamanla o işte uzmanlaşabilirsiniz.

Ek iş veren firmaların sizden istedikleri aldığınız görevi zamanında teslim etmek olacaktır. Günde bir ya da iki saatinizi düzenli olarak ayırdığınız da aldığınız ek gelir maaş niteliğine bürünecektir. Böylelikle ihtiyaçlarınızı özgürce harcayabilecek harçlığınızı kazanmanın yarattığı mutluluğa kapılacaksınız. Evde yapacağınız ek işte gün içerisinde dilediğiniz vakit yapabilir kendi işinizi sizden başka kimse kontrol etmeyecektir. Hedefinizi yükselterek kendinizi geliştirin.

6 Yorum Yapılmış

 1. Fatoş Akkoç

  12 Eylül 2018 at 22:01

  Ankarada etlikte yaşıyorum. Üniversite mezunuyum. Ek olarak evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olmanızı bekliyorum.

 2. Busra

  4 Ekim 2018 at 13:52

  Ulasma sansiniz var ise ulasir misiniz gumushanedeyim evden is yapmak istiyorum

 3. Oznur

  28 Ekim 2018 at 19:26

  Ek is yapmak istiyorum ulasirsaniz sevinirim.

 4. Arife

  20 Kasım 2018 at 17:35

  Lisede okuyorum lutfen kitap ve vb seyleri almak icin paraya ihtiyacim var balikesir edremitte oturuyorum isi verirseniz ayni isi yapacak 2-3 kisi daha var

 5. Fatma

  29 Kasım 2018 at 07:42

  Evde ek iş yapmak istiyorum çok ihtiyacım Var lütfen yardımcı Olabilir misiniz?

 6. Gaye

  18 Ocak 2019 at 00:08

  aydin didimde yasiyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönerseniz sevinirim teskkurler☺

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir