Part Time İş İlanları

Nursan Part Time İş İlanları

Yazan  | 

Türkiye’de ismi olan ilk 500 sanayi şirketinin içinde yer alan günden güne yaptıkları yatırımlar, tecrübeli işi bilen kişiler, ileriyi gören usta yönetimler tarafından günden güne büyüme kat eden büyük bir sanayi şirketidir. Nursan bugün pek çok alanda yaptıkları yatırımlar ile günden güne büyüme kat etmiştir. Kurulduğu 1984 yılından bu yana giderek gelişmiş, etki alanlarında yayılmış ve 30 yıllık bu tecrübe ile ayakta durmuş, Türkiye’de ismi sayılacak ilk 500 sanayi şirketini arasına girmeyi başarmış bir şirkette siz de çalışma fırsatı yakalamak ister misiniz? Bu sayede hem kendinize değer katabilir hem de daha ileriye dönük bir şekilde kariyer yapabilirsiniz. 30 sene gibi kısa sürede iyi bir konuma erişmek kolay iş olmasa gerek.

İlk kurulduğu yıllarda demir üretimi ile yol alan Nursan Group bu gün gıda, enerji, demir ve sağlık alanları başta olmak üzere geniş bir yatırım ağı ile geleceğe emin adımlar atmaya devam etmektedir.

Bu sene verilen ilanlar doğrultusunda metalurji endüstrisi ve kablo ağında Nursan personel alımı yapacaktır. İlk verdiği ilanlardan sonra daha da çok alım yapılacağı düşünülen şirketteki başvurular hızla devam etmektedir.

Siz de bu şirket ağında çalışmak için henüz geç değil sitemizden ilgili sayfalardan araştırmanızı yapabilirsiniz. Nursan Group geniş bir sanayi alanında çalışma yaptığı için tüm sektörlerdeki Nursan personel alımı iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Size uygun olan bir ilan ile hiç beklemeden başvurunuzu yapabilir ileriye dönük güzel bir adım atmış olabilirsiniz. Bu sayede ister şimdi ister gelecekte farklı bir sektöre giriş yaparken bile bu tecrübeden faydalanarak referans sağlamış olabilir ve daha iyi konumlara gelebilirsiniz. Bu bakımdan her şey sizin kontrolünüzde, hayalleriniz de.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir