Ek İş İlanları

Nikah Şekeri İşi Veren Firmalar

Yazan  | 

Nikah şekeri işi bakıldığında ne kadar zor görülsede aslında çok kolay bir iştir. Bir yerde nikah şekeri görüdüğünüzde düşünmüşsünüzdür , bu nikah şekerleri ne kadar zordur yapımı , acaba kim kaç tane makineden geçerek gelmiştir buraya diye herkez mutlaka düşünmüştür. Ama nikah şekerleri sizin düşündüğünüz kadar değil . Hiç bir fabrikada yada işletmede , hiç bir makineden geçmiyorlar.Nikah şekerleri üretimi aslında bir kaç kalem çiçekten , tül ve gerekli malzemelerin yapıştırıcı yardımı ile bir araya getirerek süslenmesinden ibarettir. Nikah şekeri üretiminde en önemli makine el becerinizdir. Nikah şekeri işi son derece sabır isteyen bir iştir. Çoğu insan nikah şekeri işine başladıktan sonra sıkıcı geliyor , para kazanmaya başlamadan önce umudunu yitiriyor. Ama bu çok yanlış bir sabırsızlıktır. Nikah şekeri işi sabırlı olmayı itekliyor. Tıpkı bir ressam , müzisyen gibi sanat eseri ortaya çıkara bilmek için zaman ve uğraş isteyen nikah şekeri işi kazancıda sabretmenin sonunda sizi sevindirecektir.

Nikah şekeri işine doğru yerden başlamanız çok önemlidir. Eğer nikah şekeri işine doğru yerden başlarsanız göreceksinizki aslında çok kolay bir işmiş. Nikah şekeri işinden ortalama 5 kuşula 30 kuruş arası para kazanırsınız. Bir nikah şekerini , eğer el beceriniz

iyise , ortalama 3 ile 10 dk arasında yapabilirsiniz. Buda ortalama 500 ile 1000 TL arasında para yapıyor. İsterseniz nikah şekeri işini ufak bir gurup kurupta işinizi büyütebilirsiniz. Dilerseniz nikah şekeri için gerekli malzemeleri temin ederek kendinizde nikah şekeri yaparak satabilirsiniz. İnternette yada nikah şekeri satan büyük firmalara rahatlıkla iyi bir karla satabilmeniz mümkündür.

Nikah şekeri üretimi : Nikah şekeri üretimi için gerekli malzemeleri guruplayacak olursak  3’e ayırabiliriz. Bunlar üretim malzemeleri , yardımcı malzemeler ve ana objelerdir.

 1. Üretim Malzemeleri:

Yapıştırma işlemi için bir sıcak silikon tabancası , saten kurdelede püsküllenmeyi engellemek için kurdele kesme makinesi , makas , fiyonk , ısıtarak delmeler için havya kullanılır.

2. Yardımcı Malzemeler :

Yardımcı Malzemeler Olarak yapıştırıcılar , tüller , mıknatıs , lavanta, kurdeleler , ve süs aksesuarları  kullanılır .

3. Ana Objeler :

Ana objeler nikah şekeri işinde en ön planda bulunan malzemelerdir. Ana objelerler başlamış olduğunuz işi bitirmenize yardımcı olur.

Nikah şekeri işinde malzemelerinizi büyük şehirlerdeki alışveriş yerlerinden temin edebilirsiniz. Eğer temin etmek gibi bir imkanınız yoksa yada yaşadığınız yerde beğediğiniz malzemeleri bulamıyorsanız , internettene kargo yöntemiyle temin etmeniz mümkündür. İnternette her yerde bulamıyacağınız malzemeleri rahatlıkla bulmanız mümkündür.

Evde nikah şekeri işi yapmaya karar verdiyseniz , Eve nikah şekeri işi veren firmalardan alacağınız örneklerle ve gerekli malzemelerle hemen nikah şekeri işine başlayabilirsiniz. Muhtemelen size gelecek malzemeler ,şekerler ve örnekte gelecek olan süsleme malzemeleri gibi süsleme malzemeleridir.Gerekli malzemeleri aldıktan sonra hemen işe başlayabilirsiniz. Teslim etmek için genellikle nikah şekeri işi veren firmadan alacağınız güne göre teslim edersiniz. Yada bir gün anlaşılmamış ise işi bitirdikten sonra firmayı arayarak teslim edebilirsiniz.

Ödeme Şekli : Nikah şekeri işinde genellikle alacağınız ücret yaptığınız süslemeye göre ve büyüklüğüne göre değişir. Alacağınız para yaptığınız işin adetine göre belirlenir.Ücretinizi firmadan aldığınız işi teslim esnasında anında , bekleme yapmadan ödenir. Yada bir banka hesabı ile anında havale işlemi ile alırsınız.

İletişim: Nikah şekeri işi veren firmalar ile iletişime geçmek için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz. Sitemize yorumlarınızı yaparak ek iş veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

123 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir