Ek İş İlanları

Nedime Bilekliği Yaparak Evinizde Ek İş Yapmak

Yazan  | 

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte düğün ve nikah sezonu da açılmış durumda. İş arayanlar, ek iş yapmak isteyenler yada ufak çaplı da olsa kendi işini kurmak isteyenlere de düğün sezonu ile birlikte yeni iş fırsatları doğuyor. Bugünkü makalemizde sizlere düğünlerde ve nikahlarda nedimeler tarafından aksesuar olarak kullanılan nedime bilekliği ve Nedime Bilekliği Yapma İşinden bahsedeceğiz. Evinizin rahatlığında basitçe yapabileceğiniz bu aksesuar sayesinde ciddi gelirler elde etme şansınız var. Yapımı kadar kullanılan malzemeler de oldukça basit ve kolay bulunabilir türlerden. Hatta bu işi bir ekip kurarak ekip çalışması sayesinde evlerinizi adeta birer fabrikaya çevirebilir ve yüksek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Öncelikle bu nedime bilekliği nasıl yapılır ve hangi malzemeler kullanılır onları belirtelim. Daha sonra nedime bilekliği işleri veren firmalara nasıl ulaşacaksınız yol gösterelim. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi malzemeler oldukça basit ve her yerde bulunabilen materyaller. Öncelikle size lazım olan el aleti tel makası yada karga burun ve pense, normal bir makas, dilediğiniz renklerde gerçek olmayan yapay plastik yada bez çiçekler, bu çiçeklerin sapları varsa keseceksiniz. Yine kalınlığını ve rengini sizin seçeceğiniz kurdeleler, son olarak da silikona ve silikon tabancasına ihtiyacımız var. Silikon sıcak silikon denilen türden olursa yapım sırasında kurumasını ve donmasını beklemeye gerek kalmaz.

Nedime bilekliğinin yapımı ise şu şekilde; kurdeleden 40 yada 50 cm kadar keserek kullanacağınız çiçeklerden en büyünü seçin ve kurdelenin tam orta yerine çiçeği silikon ile yapıştırın. Daha sonra bu çiçeğin etrafına diğer küçük çiçekleri de zevkinize göre aynen silikon ile yapıştırın. İş bu kadar basit. Eğer daha farklı modeller çıkarmak isterseniz hayal gücünüzü kullanarak çok çeşitli nedime bileklikleri yapabilirsiniz. Bu işi kendinizin planlayarak yapabileceğiniz gibi internetten Nedime Bilekliği Yapma İşi ilanlarından bu işleri sizlere yaptıracak firmalara ve kişilere ulaşabilirsiniz. Bu tarz malzemelerin satışını yapan dükkanlara ve mağazalara bizzat giderek yine bu iş ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Kimseye bağlı olmadan yaptığınız ürünlerinizi yine çevrenizdeki dükkanlara yada internet üzerinden satabilirsiniz.

2 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir