Ek İş İlanları

Mart Ayı İçin Evde Ek İş İlanları

Yazan  | 

Baharın gelmesiyle birlikte evde geçen vakitler Kış aylarına nazaran daha da artmaya başladı. Bu yüzden ev hanımları ve gençler daha çok evde yapabilecekleri işlere yöneldiler. Ek iş veren firmalar sitesi olarak sizleri ek is veren firmalar ile buluşturmaya devam ediyoruz. Tabi ki burada işveren ve iş arayan birleştirme ve işe yönlendirme gibi işler yapmıyoruz. Sadece evde ek iş veren firmalar hakkında bilgi, bu firmaları nasıl bulabilirsiniz, bu firmalar genelde ne tür eleman arıyorlar ya da evde hangi ek işleri yapabilirsiniz gibi bilmeniz gereken en önemli konular hakkında sizi bilgi sahibi yapmayı amaçlıyoruz.

Ankara ek iş veren firmalar ile İstanbul ek iş veren firmalar gibi Türkiye’nin tüm şehirlerindeki ilanları bütün il ve ilçelerdeki ek iş veren firmaların ilanlarının detaylarını, sizlere açıklamaya çalışıyoruz.

Örneğin Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirlerde bilgisayar, bilişim gibi teknolojik işlerin çokluğunun yanı sıra, ev hanımlarına da hitap eden işler bulunmaktayken, Bursa gibi şehirler de tekstil tarzı işler daha fazla olmaktadır. Bu yüzden evde ek iş veren firmaları yazarken il il ayırmaya özen gösteriyor ve farkları size aktarmaya çalışıyoruz.

Bursa tekstil memleketi demişken Bursalı ev hanımları ev de hangi ek işleri yapabilir sorusuna tabi ki öncelikli olarak büyük tekstil markalarının bazı ürünlerini, ek üretim , ek imalat şeklinde evinizde yapılması için size verilebilir. Bunlar basit işlemeler olabileceği gibi, büyük örgü işleri gibi daha komplike işler de olabilir. Eleman ve kariyer siteleri üzerinden arama yaparak Bursa’da ek işveren büyük tekstil firmalarının ilanlarını bulabilir ve başvuru da bulunabilirsiniz.

Ayrıca bunlar dışında mart ayı için evlere ek iş veren firmalara da ulaşabilirsiniz. Ek iş veren firmalardan alacağınız ek işler sayesinde herhangi bir sermaye harcamadan ve ne işi yapsam diye düşünmeden iş alabilirsiniz. Ek iş veren firmalar ile iletişim yolu oldukça çoktur. Öncelikle günümüzde gelişmiş olan sosyal medyalar sayesin bir çok kişi iş imkanı buluyor. Ek iş veren firmalar sitesi olarak sosyal medya hesaplarımız üzerinden ek iş veren firmalara ulaşabilirsiniz. Veya bunun dışında da sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Eğer sitemiz üzerinden iletişim yolunu seçerseniz alt kısımda verilen yorum kısmına yorum bırakabilirsiniz. Yorumlarınızda e mail adresinizi, adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz bölgeyi paylaşınız. Ancak yorumlarınızda kesinlikle açık adres bilgisi ve telefon numarası vermeyiniz. Bu şekilde ek iş veren firmalara ulaştınız diyelim. Alacağınız ücret tamamen anlaşmaya bağlıdır. Mesela bazı işlerde adet başına anlaşılır bazı işlerde ise aylık veya haftalık ödeme ile anlaşılır. Lütfen anlaşma esnasında kandırılmamaya özen gösteriniz.

16 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir