Ek İş İlanları

Maket Bıçağı ( Falçata ) Montajı Yapmak

Yazan  | 

Aslında Evde Maket Bıçağı işi kendi içerisinde birkaç ayrı iş dalına ayrılabiliyor. Bunlar maket bıçağı paketleme işi, maket bıçağı ucu paketleme işi, maket bıçağı montajı işi gibi. Bu işlerden sadece birini yapabileceğiniz gibi hepsini birden de yapabilirsiniz. İşe başlayacağınız zaman işi veren firma size bütün malzeme ve parçaları gönderiyor. Size kalan ise çayını kahvenizi içerken parçaları birleştirmek yada gelen ürünleri paketlemek. İş bu kadar basit olmasına rağmen sistemli ve programlı bir çalışma ile ciddi miktarlarda ek gelir sağlayabiliyor. Görüldüğü bazen sıradan bir maket bıçağı diyerek geçtiğiniz bu el aleti sizlere para kazandıracak iş fırsatları oluşturabiliyor. İşin püf noktası size verilen malzemeleri zamanında ve istenilen sayıda tamamlayabilmek.

Peki gelelim bu işleri nerelerden ve kimlerden bularak yapabilirsiniz. Tabi ki en kolay yolu teknolojiden faydalanarak iş ilanları siteleri üzerinden Evde Maket Bıçağı işi veren firma ve kişilerin iş ilanlarına ulaşarak kolay bir şekilde kendinize maket bıçağı işi bulabilirsiniz. Ayrıca bu ilanlar için sitemizi güncel olarak takip etmeye devam edebilirsiniz. Uyarmadan geçmeyelim sizin yine de bu işi yaparken biraz dikkatli olmanızda fayda var çünkü sonuçta keskin bir bıçak ile çalışıyorsunuz. Çalışırken elinize eldiven takabilirsiniz. Böylece görünmeyen kazalardan bir nebze olsun kendinizi korumuş olacaksınız. Her zaman ki gibi ilk önce güvenlik.

MONTAJ İŞİ VEREN ŞİRKETLER:

Montaj işi veren firmalarda anlaşma içerisine girmeye ne dersiniz. Montaj işi veren firmalarla anlaşmak için sitemizi kullanınız. Yapacağınız yorumlar sayesinde iş veren şirketler mutlaka sizlere ulaşacaktır. Ancak yapacağınız yorumlarda kesinlikle ve kesinlikle açık adres bilgisi vermeyiniz.

7 Yorum Yapılmış

 1. m.tuna

  20 Temmuz 2018 at 18:51

  selamün aleyküm işe ihtiyacım var

 2. Ali Sevilay

  13 Ağustos 2018 at 23:20

  Ben üniversite öğrencisiyim şuanda herhangi bir iş de çalışmıyorum bu iş bana uygun bir iş olduğundan yapmak istiyorum.

 3. Mehmet

  27 Ağustos 2018 at 16:35

  Merhaba evde maket bıçağı montaj işi yapmak istiyorum ek gelire ihtiyacımız var malum 2 çocuk var ve evim kira asgari ücretle calisiyorum el becerim çok güçlü onun için bu işi yapmak istiyorum

 4. serdal şentürk

  26 Eylül 2018 at 00:10

  kcaeli gebze urunlerı aracla alabilirim

 5. Sezgin

  27 Kasım 2018 at 21:48

  Selamün Aleyküm İşe İhtiyacım Var Dükkanım Var İş Arkadaşımda Var Sizi Mahçuo Etmeden İşinizi Yaparım 05537962165

 6. Hüseyın

  30 Kasım 2018 at 02:52

  Bu işten anliyorum bana gore bir ek biŕ iş olursa cok memnun kalirim ihtiyacim cok var

 7. Servet

  10 Şubat 2019 at 03:10

  Bu işi çok rahatlıkla ve istedğiniz sayının çok çok üstünde yapabilirim mutlaka ulaşın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir