Evde Ek İş İlanları

Kutu Katlama İşi Veren Firmalar – Evde Kutu Katlama İşi 2017

Yazan  | 

Eve Kutu Katlama İşi Veren Firmalar – Evde Kutu Katlama İşi 2014

Bildiğimiz gibi ülkemizde iş sahibi olmayan ve evine para kazandıramayan bir çok insan var . Hatta iş sahibi olupta evine istediği parayı getiremeyen de bir çok insan vardır. Bu durum böyleyse sizde para kazanmak istemezmisiniz? Elbetteki istersiniz, evlerde boş zamanı çok olan Ev Hanımları , Öğrenciler ve çalışıp’ta boş zamanı çok olan insanlarımız. Evlerinde rahat bir ortamda Hiç Sermaye Ödemeden para kazandıracak yollar vardır . Sizde evinizde Ek İş yaparak yorulmadan, konforlu evinizde  hiç para harcamadan para kazanın. Peki nasıl mı?  Alt kısımda yazımızın devamını okuyarak ek iş ilanları hakkında daha detaylı bilgi alarak başlangıç yapabilirsiniz.

Karton kutular geniş bir kullanıma sahiptir. Kuru gıdadan pastaya , dondurmadan detarjana , oyuncakta ,tekstil ürünlerinde , düğün dernekte , nişanda , birisine hediye sunarken , yani güncel hayatımızda her yerde diyebiliriz. Karton kutular , çeşitli kalınlıkta karton kullanılarak üretilir.  Bu üretilen kutular , neme karşı dirençli, kolay katlanabilir, gıdaya uygun, ağartıcı kullanılmadan üretilmiş. Yağlı bir gıda ürünü, dondurulmuş bir deniz ürünü ambalajlanmasında da kombinasyonlu karton kutulardan yararlanılır. Ayrıca sade kutular dışında takı firmaları , altın dükkanları , hediyelik eşya satan mağazalar gibi  bir sürü çeşitli firmalar süslü hoş tasarımlı kutularda kullanmaktalar.

Kutuların böyle bir geniş kullanımı olduğu gibi bu üretilen kutuların katlanmasında da  İkinci bir işe ihtiyaç vardır . Bu aşamada da devreye Ek İş yapmak isteyen vatandaşlarımız girmektedir. Karton kutular böyle bir kullanıma sahip oldukça , ihtiyaç duyulacak karton Kutu Katlama İşi de artacaktır .  Sizde karton kutu katlayarak hem kazanç elde edebilir , hemde dilerseniz bu işi meslek haline  de getirebilirsiniz. Kutu Katlama İşi oldukça kolay olduğu gibi , evinizin herhangi bir köşesinde , evinizin düzenini bozmadan rahat ve konforlu bir şekilde kutu katlıyabilirsiniz. Eliniz bu işe yatkın ise daha seri bir şekilde kutu katlayabilir ve firmalardan alacağınız kutu sayısını arttırabilirsiniz. Tabi ki kazancınızda buna göre artacağını unutmayınız. Kutu katlama işi çok ilgi görmektedir . Hatta tanıdıklarınızla grup kurabilirsizin, Dilerseniz aile fertleriyle de çalışabilirsiniz. Bir çok ev hanımı , öğrencilerimiz , iş sahibi olmayan arkadaşlarımız Kutu Katlama İşine büyük talep göstermekte  , sizde Kutu Katlama İşine ilgi gösteripte para kazanmak istemezmisiniz ?

Kutu katlama işine karar verenler , Kutu Katlama İşi Veren Firmalardan alacakları malzemelerle , getirilecek olan örnekle hemen işe başlayabilirler .Ödeme şartlarını firma belirler . Genellikle ücreti katladığınız kutu başına alırsınız. Ödeme şekli ise kutuları firmaya teslim anında hemen kapıda alabilirsiniz.  Dilerseniz kutuları kendiniz alarak katlayabilir ve kendi zevkinize göre tasarlayarak ve süsleyerek pastanelere , bijuteri dükkanlara , toptan kutu alan firmalara satabilirsiniz. Evde Kutu Katlama İşini aldığınız firmalar sizin işinizi beğenirlerse sizleri devamlı bir işçi olarak görebilir ve sizlere sürekli olarak iş getirebilirler . Tamamen sizin elinizin becerisine bağlıdır. Ama bizler İnanıyoruzki bizim ülkemizdeki tüm vatandaşlarımız becerili ve marifetlidir. Umarızki sizler yayınladığımız yazımızdan memnun kalmış ve bilgilenmişsinizdir.

Kutu katlama örneklerine ulaşmak için ve sitemizde verdiğimizz bazı modelleri alt kısımda inceleyebilirsiniz.

Kutu Katlama Örnekleri

KUTU KATLAMA İŞİ VEREN FİRMALAR LA İLETİŞİM YOLU

Kutu katlama işi veren firmalara internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına , adınızı , soyadınızı , yaşadığınız yeri , açık adres vermeden bulunduğunuz yeri ve E – mail adresinizi  yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümün kullanabilirsiniz .

ÖNEMLİ NOT :   Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için  telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rakatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. 

Ayrıca yazımız bir ilan değildir . Sizleri yorumlarınız sayesinde ve yorumlara vereceğiniz iletişim bilgileriniz sayesinde iş verenlere ulaştırmaktır amacımız .  Vereceğiniz Bilgiler Doğrultusunda İş Verenler Sizlere Ulaşacaktır. İş verenler , verdiğiniz bilgileri inceleyerek sizlere ulaşmaları biraz zaman alabilir . Tabiki bu sizlerin yazacağınız yorumlarada bağlı olduğunu unutmayınız.Ve hatırlatmak isterizki sitemizi çeşitli sosyal ağlardan güncel olarak takip edebilirsiniz. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan anlık olarak Ek İş İlanları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz . Umuyoruzki sitemizdeki tüm kullanıcılar paylaştığımız bilgiler doğrultusunda iş sahibi olurlar . Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız …

266 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir