Evlere Ek İş

Kütahya’da Evlere İş Veren Yerler

Yazan  | 

Teknolojinin gelişmesiyle her geçen gün ilerleme kat eden ve kendini geliştiren iller işsiz kişilere yardımcı olmak gerekli imkanları sağlayıp bireylerin çalışma hayatına atılmasına yardımcı olmuşlardır. Yaşadığınız il de geliriniz ihtiyaçlarınızı karşılayacak hale geldiğini de ek iş seçeneklerine yönelecek çeşitli aktiviteler yaparak ek işinizi tercih edip çalışma saatlerinizi artırabilirsiniz.

Kütahya porselen ve seramik kısmında kendini uzmanlaştırarak modellerini geliştirip halka sunmaktadır. Ek iş seçiminizi yaparken tercih edeceğiniz görevi seçtiğiniz de hobi olarak var sayabilir can sıkıntınızı gidermek ve boş vakitlerinizi değerlendirmek için bu işler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Kütahya da bulunan ek işler arasında genellikle yaz aylarında havaların ısınmasıyla birlikte düğünlerin çoğaldığı vakitler de kına poşetleme , davetiye katlama, nikah şekeri yapımı, hediye kutusu yapımı daha bir çok tercih edebileceğiniz ek işler bulunabilir. Ev hanımları da ek işlere yönelecek gerek ev ekonomisine gerekse kendi ihtiyaçlarını karşılamak için çalışma hayatına atılabilirler. Bayanların da iş hayatına atılmasıyla kalkınma seviyede de artış göstererek ilinizde bulunan işsiz sayısını azaltacak gelişimi hızlandıracaksınız. Kütahya Ek İş İlanlarına ulaşmak istiyorsanız İnternet sitelerinden aramalarınızı yaparak en uygun firma seçimini yapabilir işiniz de uzman olduğunuz bir tercihte bulunabilirsiniz. Ayrıca takı toka tasarımı yaparak kendinize uygun standartlar açabilir örgü işiyle de ek gelirinizi elde edebilirsiniz. Ek iş ilanlarına ulaşarak irtibat haline geçtiğiniz de kafanıza takılan bir soru olduğunda cevaplandırılmasını sağlayacak yapabileceğinizi düşündüğünüz ek işler arasından seçiminizi firmalara sunacaksınız. Ek işinizi yaparken kesinlikle başınız da kontrol eden biri ya da patron bulunmazken evinizin sıcaklığın da ve ya rahatlığın da işinizi yaparak paranızı kazanacaksınız.

Ek iş ilanlarını güncel olarak takip etmeniz önemli olurken tercih ettiğiniz işi yaparken hızlı ve pratik olmanız gerekecektir. Ne kadar ürün yaparsanız para miktarınız da o seviye de artış gösterecektir.

KÜTAHYA EK İŞ VEREN FİRMALAR:

Kütahya ek iş veren firmalara çeşitli sosyal ağlarımızdan ve yazının altında bulunan yorum bölümünden ulaşabilirsiniz. Alt kısma yorumlarınızı bırakarak firmalar sizlere ulaşmasını sağlayınız. Ya da yapılan yorumları inceleyerek firmalara siz kendiniz de ulaşabilirsiniz.

7 Yorum Yapılmış

 1. Hatice

  8 Kasım 2017 at 23:02

  Paket işini çok iyi yaparim

 2. Hatice

  8 Kasım 2017 at 23:11

  Kütahya Tavşanlı da oturuyorum itinayla paket işi yaparım

 3. Ayşegül

  2 Aralık 2017 at 04:23

  Ekibim var ne tür işler veriyorsunuz

 4. Ayşegül

  12 Aralık 2017 at 22:03

  Ekibim var 5ve6 kişi olarak tesbih işi yapmak istiyorum

 5. Havva ERTAŞ

  17 Ocak 2018 at 04:10

  ailemle birlikte paketleme vb ek iş yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız sevinirim

 6. yadigar

  31 Ocak 2018 at 11:27

  kütahya\ gediz de yaşıyorum her türlü evde yapılabilicek işi yaparız ekibim var gerçekten bu işe ihtiyacımız var dönüş yaparsanız çok sevinirim

 7. guler

  8 Mart 2018 at 01:31

  kutahya merkezde oturuyorum pakt veya bnzer isler yparim lutfen geri donun

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir