Ek İş İlanları

Kuru Gül Poşetleme Ek İş İlanları

Yazan  | 

Her geçen yıl artarak devam eden ek gelir iş fırsatlarına bir yenisi daha eklenmiş bulunuyor. Bu sefer ki kazanç kapımızı güller oluşturuyor. Daha doğrusu kurutulmuş güller desek daha uygun ve doğru olacak. Hemen hemen herkes özellikle de bayanlar, öğrencilik yıllarında bir gülü kitap arasına koyarak kurutmuştur. Bu adeta bir gelenek olmuştur. Şimdi bu kuru güllerden nasıl ek gelir elde ediyoruz ona bakalım. Doğanın bize en güzel armağanlarından olan güller gerek kokusuyla gerekse de görünüş ve renkleriyle bu kez bize para kazandıracak gibi görünüyor. Artan geçim sıkıntılarına adeta acil servis gibi yetişen bu tür ek gelir fırsatları doğal olarak yoğun bir talep görüyor.

Kuru Gül Keseleme Ek İş İlanları sayesinde keselere doldurduğunuz bu kuru güller nerelerde kullanılıyor hiç merak ettiniz mi? Bilmiyorsanız hemen söyleyelim kuru gülün kullanım alanı oldukça fazla. Güllü lokumların dışını kaplamada kullanıyor mesela. Çeşitli gıdalarda özellikle de tatlılarda aroma verici, renk verici ve koku verici madde olarak kullanılabiliyor. Ayrıca kuru gül çay olarak da tüketiliyor. Sağlık sektöründe de kullanılan gül daha sayamadığımız bir çok sektör ve alanda kullanılıyor. Güller kurutulduğunda içinde ki besin değerlerini kaybetmiyorlar ve çok uzun süre saklama özelliğine sahip oluyorlar. Hatta kuru güllerde taze güle oranla etken maddeler daha fazla bulunuyor.

Düğünlerde ve partilerde de havaya saçmak gibi konularda akla gelen ilk şey gül yaprakları oluyor. Taze gül her zaman her yerde bulunmadığı için bu işte yine kuru güle düşüyor bazen. Kuru Gül Keseleme Ek İş İlanları sayesinde sizde bu güzel bitki ile aile bütçenize destek sağlayabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız firma bağlantılarıyla bu işe başlayabilir, aradığınız ek gelir imkanına kavuşabilirsiniz. Yapılması bu kadar basit olan bu iş düzenli ve programlı bir çalışma ile aylık ortalama 1000 TL ile 1200 TL arasında kazanç sağlama imkanı veriyor. Grup olarak yaparsanız çok daha fazla kazançlara ulaşmanız mümkün tabi ki. Mis kokulu bir iş için daha fazla beklemeden hemen bu işe başlamanızı önerebiliriz.

35 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir