Part Time İş İlanları

KOTON Part Time Satış Danışmanı Arıyor

Yazan  | 

KOTON açmış olduğu iş pozisyonu ile personel olmak isteyen bir çok kişiye iş kapısı açıyor. KOTON firması, 25 ülkede müşterine hizmet vermektedir. KOTON 50 ye yakın koleksiyon ile 10 bin yeni ürünü her yıl moda severlere ulaştırıyor. KOTON’un Türkiye’de toplamda 291 ve yurt dışında 178 mağazası ile Binlerce personeli ile hizmet veriyor. Ayrıca KOTON her yıl 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirmekte. Sizde böylesine köklü bir firmada yer almak istemezmisiniz?

KOTON tecrübeli veya tecrübesiz olmak üzere en az lise mezunu Part Time Satış Danışmanı alacak.Satış Danışmanları mağazada satışlarda aktif rol oynayacak, müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif ürünler sunabilmek ve eski ürünlerin takibini gerçekleştirmek ile sorumludur.

Alınacak adaylardan, en az lise mezunu olmaları ( tercihen üniversite ), düzgün diksiyonlu olmaları, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek olmak, diş görünüme özen göstermek, hazır giyim ve mağazacılık alanında tecrübeli olmak, insanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek olmak şartları aranacaktır.

Başvuruda bulunacak olan adaylar, alt kısımdaki linki kullanarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Alınacak adaylar Adana Atatürk Cadde de bulunana KOTON mağazasına alınacaktır.

Başvuru için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/koton-part-time-satis-danismani-adana-ataturk-cadde-1701881

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir