Ek İş Veren Firmalar

Konya’da Nasıl Ek İş Yapılır ve Nereden İş Alınır?

Yazan  | 

Geçim sorunu şuan tüm dünyada çekilen sıkıntılar arasında gösterilebilmektedir. Ülkemizde de adını sıkça duyduğumuz bu terim ilk olarak büyükşehirler’de ortaya çıkmış ve devamında da tüm sınırlarımızda hissedilmeye başlanmıştır. Zararlarını çokça hissetmeye başlayan Konya halkı ise geçim sorununu ortadan kaldırmak için çareyi özel sektörden alacakları ek işlerde bulmuştur.

Mevcut işten çıkan Konya halkı kendini sokaklara atmış ve geze geze ek iş arayışlarına başlamıştır. Burada halkın ilk tercihleri arasında restoranlar, otobüs firmaları ve oteller almaktadır. Özellikle otobüs firmalarına başvuran kişiler hafta sonu muavinlik yaparak ek gelir elde etmenin yollarını aramaktadır. Bu ise yeterli olmamaktadır. Çünkü mevcut işine yorgun olarak giden kişiler, bu işlerini de kaybetmeyle karşı karşıya kalmaktadır. Başka bir iş arayışında olan kişilerin karşısına ise aileleriyle birlikte kolayca yapabilecekleri evde ek iş ilanları çıkmaktadır. Bu işler adını yeni yeni duyurmaya başlamıştır. İlk olarak İstanbul, Ankara, İzmir ve Samsun gibi şehirlerde ortaya çıkan evde ek iş ilanlarında kişiler herhangi bir firmada ya da atölyede değil bizzat kendi evlerinde oluştrdukları çalışma ortamında çalışmaktadır. Evlerde yapılan bu ek işlere baktığımız zaman kutu katlama, kına paketleme, düğün davetiyesi zarflama ya da tesbih dizme gibi işleri görebiliriz. Bu işlerin haricinde de oldukça farklı işlerde ilanlar yayınlanmaktadır. Özellikle erkeklerin severek yapabilecekleri evde tesbih işi Konya ek iş ilanları arasında büyük taleplere uğramaktadır. Bu işe başlamanız için birikiminizin olması gerekmez. Çünkü firmalar ihtiyacınız olan her şeyi size sağlayacak ve sizlerden sadece istenilen tesbihleri dizmenizi isteyecektir. 2 dakika gibi kısa bir sürede tamamlayacağınız tesbih işinden aylık periyotlarda ücretinizi alacak ve ciddi rakamlara ulaşarak ekonomik yönden rahatlayacaksınız.

KONYA DA EK İŞ VEREN YERLER:

Konya ek iş ilanlarına ulaşabilmek için çeşitli yolları deneyebilirsiniz. Özellikle günümüzde gelişmiş olan İnternet çağında bir çok ek iş veren firmaya İnternet üzerinden ulaşmanız mümkündür. Bizlerde tam olarak bu nokta da devreye girmekteyiz. Sitemiz sayesinde ek iş veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilir veya siz buradaki yapılan yorumları inceleyerek ek iş veren firmalara ulaşabilirsiniz. Bu yazının altında bulunan yorum bölümüne, Adınızı, Soyadınızı, e-posta adresinizi ve Yapacağınız işi belirterek ek iş veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlayın.

 

4 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir