Ek Gelir

Konfeksiyonlardan İplik İşi ile Aylık Yüksek Ek Gelir

Yazan  | 

Ev hanımları ve ek iş arayanlar için ek iş bilgileri vermeye devam ediyoruz. Sizler için hazırladığımız ek iş yazılarından ilham alarak siz de hem boş durmaktan kurtulabilir hem de aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Artık ek iş yapmak isteyen ev hanımları için çok sayıda alternatif var. Bunlardan bir tanesi de Evinizde İplik Temizleyerek Para Kazanma işi. Siz de artık hem boş zamanlarınızı değerlendirin hem de Evinizde İplik Temizleyerek Para Kazanın. Bu işi nasıl yaparım kolay mıdır, zor mudur diye düşünüyorsanız yazımızın devamında size bununla ilgili bilgileri de vereceğiz. Hadi o zaman hep beraber evde iplik temizleme işinin nasıl yapıldığına bir göz atalım.

Günümüzde ev hanımlarının veya ek gelir elde etmek isteyen birçok kişinin yapabileceği birçok iş bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Evinizde İplik Temizleyerek Para Kazanma işi. Bu işi yapmak için öncelikle hiçbir sermaye ayırmanız gerekmiyor. Hem sermayesiz olması hem de kolay olması nedeni ile en çok tercih edilen ek işlerden bir tanesi olmaya devam ediyor. Bu işi nasıl bulacağınıza gelince, tekstil atölyelerinde üretim sonrasında ürünlerin üzerinde kalan dikiş ipleri bulunuyor. Bu ürünler bu şekilde satışa çıkarılamayacağı için de bu iplerin temizlenmesi gerekiyor. Atölyeler ise bu işi iş yerlerindeki personellere yaptırmak yerine evlere veriyor ve hem zamandan hem de fazla giderden kar ediyor.

Ayrıca Evinizde İplik Temizleyerek Para Kazanma işi için siz evinizden bile çıkmıyorsunuz. Temizleyeceğiniz ürünler firma tarafından evinize kadar getiriliyor ve yine evinizden teslim alınıyor. Bu işin nasıl yapıldığına gelince, özel makaslar ile ürünlerdeki dikiş ipleri temizleniyor. İş bulamam kısa sürede biter diye de bir kaygınız olmasın. Üzerine dikiş yapılan her tekstil ürünü temizleniyor. Tabi ki istisnai durumlarda ürünleri sizin alıp aynı şekilde iş bitiminde teslim etmenizde gerekmektedir. Unutmayın bu işten çok para kazanmak için sizin elinizin çabuk olması gerekiyor. Kısa sürede elinizdeki işi tamamlayın ve yeni işler alarak daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

İplik Temizleme işini kendi imkanlarınız ile de temiz edebilir veya bir firma ile anlaşarak ta alabilirsiniz. Çevrenizdeki Konfeksiyonları araştırabilir ve onlardan iş isteyebilirsiniz. Konfeksiyon lar sizlere gerekli makasları ve temizleme işlerini vererek isterseniz evinizde isterseniz de konfeksiyon ortamında yaptırırlar. Yada sitemize yorumlarınızı bırakarak bu tür işleri veren firmalar ile anlaşarak işleri direk ayağınıza alabilirsiniz.

37 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir