Ek Gelir

Kitap Ayracı Yapma İşi

Yazan  | 

Özellikle günlerini evde geçiren ev hanımları için para kazanmak önemlidir. Bir çok iş sayesinde ev hanımları evde geçirdikleri zamanı kazanca çevirebilirler. Artık siz de boş zamanlarınızda aile bütçenize katkıda bulunmak istiyorsanız Evde Kitap Ayracı İşi yapabilirsiniz. Belki daha önce bu işin nasıl yapıldığı hakkında hiçbir bilginiz yoktur. Bu yazıyı sizlere onun için hazırladık. Oldukça kolay olan bu işte önemli olan sizin yaratıcılığınızdır. Hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı kullanarak siz de kolaylıkla bu işi yapabilirsiniz. Üstelik malzeme konusunda da sınırlama yok. Dilerseniz tahtadan, dilerseniz plastikten, dilerseniz de kartondan kitap ayracı yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra dondurma çubuğundan bile kitap ayracı yapılabilir.

Peki Evde Kitap Ayracı İşi veren firmalar var mıdır? Özellikle el emeğine değer veren firmalar evlere bu işi yaptırmaktadır. İnternette bu konu ile ilgili çok sayıda örnek görebilirsiniz. Son dönemlerde sıradan ayraçlar yerine daha yaratıcı ve göze hitap eden kitap ayraçları kullanılmaktadır. Firmalarda u nedenle hayal gücünü kullanabilen kişilere sipariş vermekte ve müşterilerine bu ayraçları sunmaktadır. Size hayal gücünüze ve yaratıcılığınıza güveniyorsanız, hemen evde kitap ayracı işi yapmaya başlayabilirsiniz. Evde Kitap Ayracı İşi gelir olarak öyle çok büyük gelirler sağlamaz ama yine de evde boş vaktinizi paraya çevirmenize yardımcı olur.

Siz de artık boş durmak istemiyorum kendi paramı kendim kazanmak istiyorum diyorsanız evde ek iş ilanları ile işe başlayabilirsiniz. İster ev hanımı olun, ister öğrenci, isterseniz de çalışan biri. Sadece boş zamanlarınızı değerlendirerek bu işlerden para kazanmanız mümkün. Ek iş yapmaya kolay bir işle başlamak istiyorum diyenlerdenseniz de Evde Kitap Ayracı İşi ile bu işe başlamanızı öneririz. Hem kolay hem de kazançlı bir iştir.

Evinizde Kitap ayracı işi ile çok para kazanabileceğiniz gibi bu işi bir firma ile de yapabilirsiniz. Kitap ayracı işi veren firmalara ulaşmak için sitemizdeki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Bırakacağınız yorumlar sayesinde ek iş veren firmalar sizlere ulaşacaktır.

14 Yorum Yapılmış

 1. Yaser

  27 Haziran 2017 at 02:00

  Evde ek is yapmak istiyorum

 2. Seher

  28 Haziran 2017 at 18:30

  İstanbul küçükçekmece halkalıda oturuyorum.evde ek iş olarak kitap ayıracı yapmak istiyorum.

 3. Seda

  29 Haziran 2017 at 23:36

  Eknise ihtiyacim var istanbul kartalda yasiyorum donus yaparsaniz sevinirim

 4. murat

  30 Haziran 2017 at 03:34

  denizlideyim paü yü bitirdim iki kişilik ekibim var bu işe talibim

 5. Aygül bozkurt

  30 Haziran 2017 at 07:30

  Yanlız yaşayan bir anneyim iki çocuğum okuyor yarım gün temizliğe gidiyorum yetistiremiyorum bu isi hem severek yapabilirim duzenli ve disiplinli çalışmayı seviyorum hayırlısı olsun inşallah.

 6. Meryem kilic

  30 Haziran 2017 at 18:13

  Bende yapmak istiyorum ama kimse dönüş yapmıyor evde iş yapmak istiyorum ihtiyacım var

 7. Ezgi

  2 Temmuz 2017 at 19:04

  Merhaba
  Evde paketleme , boncuk veya herkangi bir uretim isi yapmak istiyorum.

 8. zekeriya turan

  5 Temmuz 2017 at 20:37

  bu işi nasıl alabilirim

 9. Serhat

  9 Temmuz 2017 at 23:50

  ACİL EK İŞİ İSTİYORUM

 10. Emine

  10 Temmuz 2017 at 12:33

  Merhaba Ankara’dayım bu işi yapmak istiyorum. Dönüşümünü bekliyorum.

 11. Diğdem

  18 Ağustos 2017 at 12:59

  İstanbulda oturuyorum ek iş yapmak istiyorum

 12. hikmet

  6 Eylül 2017 at 21:54

  acil ek iş arıyorum kocaelide yaşıyorum

 13. Aslı çiçek

  8 Mart 2018 at 22:14

  Samsun carsamba civarında oturuyorum daha önce nikah sekeri işi yaptım elim yakındır. Severek ve hizli bir şekilde yapabilirim

 14. Merve Özkan

  19 Temmuz 2018 at 18:34

  Merhaba bende ek iş yapmak istiyorum Tüm günüm boş geçiyor Eşime destek olmak istiyorum .Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir