Ek İş İlanları

Kına Paketleme İşi ile Kaç Para Kazanılır? Kına İşi

Yazan  | 

Yaz aylarının olmazsa olmazıdır düğün merasimleri. Sıcakların başlamasıyla yuva kurmak isteyen bireyler ortaya çıkarak düğünlerini duyururlar. Aynı zamanda erkek çocukları için de düzenlenen merasimler de konukların kalabalıklığı ile düğün şenlikli bir hale bürünür. Geçmişten gelen gelenek ve göreneklerimiz düğünlerde ya da törenlerde boy gösterir. Kına yakma adetimiz çoğu düğünlerde gerek gelin damat gerekse sünnet olacak çocuklarımıza yakılır. Kınaların konuklara da dağılması gerçekleştirilerek paketler halinde tek tek misafirlere takdim edilir.

Kına paketleme işi tam size göre evde rahatlıkla yapabileceğiniz üstelik hiçbir zorluğu bulunmaksızın ekonominize katkı sağlayarak bütçenize gelirinizi ilave edebilirsiniz. Eve Kına Paketleme İşi Veren Firmalar ile iletişim haline geçebilmek çok kolay. İnternet sitelerinden ulaşıp irtibata geçebilecek bu işi yapabilmek için önünüzde hiçbir engel bulunmayacaktır. Evde kına paketleme işini yapmaya karar verdiğiniz de firmalar kınayı ve kullanılacak malzemeleri evinize kadar getirecek küçük küçük paketler haline getirmenizi isteyeceklerdir. Özellikle ev hanımıysanız ve tüm gününüzü televizyon karşısında geçirmekten şikayetçiyseniz kına paketleme işi size iyi gelecek ev ekonomisine ufak da olsa bir miktar katkı sağlayacaktır. Kına paketleme işini düzenli bir şekilde yaparsanız gelirinizi artırabilir ve yüksek meblağlara ulaştığınızı görebilirsiniz. Kınanın kilosuna göre fiyat belirlenirken sizden kaç paket istediklerini de firmalar belirtmektedir.

Rahatlıkla evinizde yapabileceğiniz kına paketleme işinde kendi paranızı kazanacak yaparken zorlanmayacak ve belli bir kısıtlama bulunmayacaktır. Yapmanız gereken verilen görevinin adedini zamanında teslim etmenizdir. Kına paketleme işi ile ek gelirinizi kazanacak kendi ekonominize yardımda bulunacaksınız. Kına paketleme işini ek iş olarak da yapabilirsiniz. Siparişlerinizi aldığınızda renkli poşetlere kınayı doldurarak görevinizi sonlandırmış olacaksınız ve teslim etmeniz halinde yeni işleri de alacaksınız.

KINA PAKETLEME İŞİ İLE PARA KAZANMAK

Kına işinden ek gelir elde etmeyi düşünen kişiler hiç vakit kaybetmeden sitemizin yorum kısmına yorumlarını bırakmalıdırlar. Ancak yorumlarınızda kesinlikle açık adres bilgisi, telefon numarası veya kimlik bilgilerinizi bırakmamalısınız. Ayrıca kına işinden tahmini olarak aylık 1500 Tl kazanabilirsiniz.

44 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir