Ek İş İmkanı

Kına Paketleme İşi 2017 – Eve Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

Yazan  | 

Yaşam sıkıntıları bizleri artık mecburen ek iş yapmaya zorluyor. Artık günümüzde bir çok ek iş ilanları bulunmakta. Ev hanımlarımız evlerinde ek işler yaparak ailesine büyük destek vermekte. Çalışan koca evi için getirdiği parayı kenarı biriktirmek için koyuyor. Ev hanımlarımızın ek işlerden aldıkları para ile rahatlıkla evin borsasını çevirebiliyor. Yani böylelikle bayanlar evlerinde çalışarak, ekonomik yönden büyük nefes alıyorlar. Okuyorsunuz, öğrencisiniz ama ailenin yolladığı para yetmiyor, yetse de zorlanıyoruz diyorsanız. Sizlerde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz. Artık günümüzde bir çok öğrenci de ek iş yaparak hem ailelerine destek oluyorlar hemde derslerine engel olmadan para kazanıyorlar. Hemde bu tarz ek iş ilanları ister ev hanımlarımız için, isterse de öğrencilerimiz için olsun sanki bir hobi yaparmış gibi keyif veriyor. Ek iş yapmak sadece ev hanımları ve öğrenciler için geçerli değildir tabi ki, yaşlılar, emekliler, çalışıp ta boş zamanı çok olanlar, yani tek kelimeyle imkanı olan herkes evinde rahatlıkla ek iş yapabilir. Evde  ek iş yapmanın en büyük avantajları’da yaptığınız iş için hiç bir sermaye ödemiyorsunuz ve evinizin rahat konforlu bir yerinde para kazanıyorsunuz. Kısacası kendi işinizin kendi patronu olabiliyorsunuz diyebiliriz, çalışma saatlerini kendiniz belirliyorsunuz. Peki ek iş yapmak bu kadar avantajlı ve kolay ise sizde evinizde ailenize , kocanıza ve kendinize  para kazanarak katkıda bulunmak istemez misiniz ?

Günümüzde yapılacak bir sürü ek iş ilanları mevcuttur. Evde nikah şekeri işi , iplik temizleme işi, boncuk işi, takı işi, yemek işi, cüzdan işi gibi bir sürü ek iş vardır. Bunlar çoğunlukla bayanlara hitap etse de aslında herkesin yapabileceği işlerdir. Ama özellikle bu mevsimde yapılabilecek en iyi ek iş ilanlarından biriside, evde kına paketleme işidir. Kına paketleme işi özellikle bayanların ilgi odağı olmuş ve çok keyifli bir iştir. Kına hakkında ve evde kına paketleme işi hakkında kısa bir bilgi verecek olursak :

Kına aslında bir tozdur, Arabistan da yetişen kına ağacı yapraklarının kurutulmasıyla olaşan toza kına denir. Kınalar günlük hayatımızda gelenek ve göreneklerimizin olmazsa olmazıdır. Herkes mutlaka bir kına gecesinde hediye olarak kına almışlardır. Kınalar, bir kına gecesinde, çeşitli törenlerde, sünnetlerde ve  bebeklerde 6 aylıklar da ülkemizde gelenek olarak kullanılır. Kına gecelerinde geline kına yakıldıktan sonra gelen misafirlere de kına hediye edilir. Peki bu kınalar bir kese içindemi yoksa toz şeklinde mi hediye edilir? Tabi ki de hayır. Bu kınalar çeşitli fonlarla süslenerek, süslü bir tepsi yada sepetin içinde hediye edilir. Bu süslemeleri hiç bir makine yapmaz, yani hiç bir fabrika işleminden geçmez. Kınaların hepsi insan elinden geçerek süslenir ve bu şekilde satılır. Küçük süslü kına keselerinin içlerine koyulur. Küçük naylon paketlerin içine belirli miktarda koyulan kınalar zımba ile yada yapıştırıcı yardımı ile ağızları kapatılan kına paketleri çeşitli süslemelerden geçerler. Fakat bu tarz süsleme işlemlerini yapan bir kuruluş yoktur. Bu süslemeler evlerinde kına paketleyerek para kazanmak isteyen bayanlara yollanır ve istenilen tasarımda iş yaptırılır. Böylelikle hem bu tür süslü kına paketleri satan firmalar sevinir ve evlerinde bu işi yapan bayanlar sevinirler.

Dilerseniz evde kına paketleme işini bir firmaya bağlı kalmadan da yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken gerekli malzemeleri temin ederek İnternet ten nasıl yapıldığına dair her türlü bilgi sahibi olarak ve modelleri beğenerek hemen başlayabilirsiniz. Eğer büyük şehirde oturuyorsanız malzemelerinizi bulmak sizin için kolay olacaktır. Fakat herkes büyük şehirlerde oturamaz ve böylelikle İnternet ten bu tür malzeme satan sitelere ulaşarak temin edebilirsiniz. Yaptığınız kına paketlerini nereye satarız diye dert etmeyin. Çok kolay bir şekilde satabilirsiniz, arkadaşlarınıza, akrabalarınıza, komşularınıza satabilirsiniz. Çünkü evlenme çağında olan bir çok genç kızımız bulunmakta. Ayrıca bu tür kına paketlerini İnternet te de e-ticaret sitelerinde iyi bir kazançla satmanız mümkündür. Dilerseniz bu tür eşyalar ve süs satar büyük dükkanlarla anlaşarak devamlı satış yapmanızda mümkün. Evlerde yapılan ek işleri guruplar halinde de yapabilirsiniz. Böylelikle yaptığınız işi daha hızlı yaparak daha çok iş yapabilir ve daha çok para kazanabilirsiniz.

Evde kına paketleme işine kesin olarak karar verdiyseniz, ek iş veren firmalarla alt kısımda bulunan iletişim kısmından ulaşarak ve firmayla anlaştıktan sonra, firmanın size vereceği gerekli malzemelerle ve paketlenmiş örnek kınalarla birlikte hemen işe koyulabilirsiniz. Muhtemelen size verilecek olan malzemeler, bir paket içinde kına, küçük naylon paketler ve süsleme ürünleridir. Sizin yapmanız gereken bu naylon paketleri kınayla doldurarak ağızlarını bir zımba yardımı ile veya yapıştırıcı malzeme yardımı ile kapatmanız ve verilen süsleme ürünleri yani keselerle kapatmanız ve ağzını büzerek bir kurdele ile süslemeniz dir. Ayrıntılı olarak alt kısımda bulunan videodan bakabilirsiniz. Geri teslim işlemi ise, paketlemeyi bitirdikten sonra telefon ile yada gelişmekte olan İnternet çağımızda İnternet yardımı ile firmaya ulaşarak anında kapıda teslim edersiniz.

Ödeme Şekli : Kına Paketleme işinde ödemeler genelde yaptığınız paketlemeye göre ve adetine göre hesaplanır. Paranızı işi teslim esnasında anında peşin olarak kapıda alırsınız yada banka hesabınız varsa havale işlemi ile hemen ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Kına paketleme işi veren firmalara internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına , adınızı , soyadınızı , yaşadığınız yeri , açık adres vermeden bulunduğunuz yeri ve E- mail adresinizi  yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda ek iş veren firmalar yada ek iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümün kullanabilirsiniz .

ÖNEMLİ NOT :   Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için  telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rakatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz.

Ayrıca yazımız bir ilan değildir . Sizleri yorumlarınız sayesinde ve yorumlara vereceğiniz iletişim bilgileriniz sayesinde iş verenlere ulaştırmaktır amacımız .  Vereceğiniz Bilgiler Doğrultusunda İş Verenler Sizlere Ulaşacaktır. iş verenler , verdiğiniz bilgileri inceleyerek sizlere ulaşmaları biraz zaman alabilir . Tabiki bu sizlerin yazacağınız yorumlarada bağlı olduğunu unutmayınız.Ve hatırlatmak isterizki sitemizi çeşitli sosyal ağlardan güncel olarak takip edebilirsiniz. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan anlık olarak Ek İş İlanları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz . Umuyoruzki sitemizdeki tüm kullanıcılar paylaştığımız  bilgiler doğrultusunda iş sahibi olurlar . Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız …

299 Yorum Yapılmış

 1. kader

  26 Ocak 2017 at 16:33

  Ankaradan kader hnm ben evimde kina paketlemek istiyorum yardimci olursani z sevinirim saygilar

  • arzu

   15 Mart 2017 at 14:45

   merhaba dönüş yapan oldu mu

 2. rabia yıldız

  26 Ocak 2017 at 16:50

  Annemle birlikte yapmak istiyorum gaziantep#şehitkamil

 3. Aylin

  26 Ocak 2017 at 23:59

  İstanbul Maltepede oturuyorum acil ek işe ihtiyacım var iütfen dönüş yapın lütfen..

 4. eda

  27 Ocak 2017 at 12:49

  merhabalar. İstanbul ümraniye de ikamet ediyorum. Ek gelir elde etme amaçlı ailecek çalışabileceğimiz bir iş. Zaman kısıtlamamız yok. Lütfen bana ulaşın

 5. melike

  28 Ocak 2017 at 12:29

  Melike ütük evde kina paketkeme isi tam aradigim is cunku cocuk olunca herhangi bir yerde iste calisamiyorum cevabinizi olumlu yaa olumsuz acele bekliyorum

 6. Ibrahim

  30 Ocak 2017 at 10:29

  Ek is istiyorum

 7. Zeynep

  30 Ocak 2017 at 17:11

  Avcilarda oturuyorum çok kalabalık aileyiz

 8. Sibel

  31 Ocak 2017 at 15:06

  Sibel
  Alanya da ikamet ediyorum 4 arkadaşımla beraber paketleme (nikah şekeri, kına vs) işi yapmak istiyoruz. Saygılar.

 9. Mihrinisa

  1 Şubat 2017 at 11:12

  Ben konyadan evde yapabilecegim ek is istiyorum

 10. Yüksel Karakaş

  1 Şubat 2017 at 14:10

  İstanbul’da yaşıyorum. Ek iş yapmak istiyorum. Teşekkürler

 11. bayram

  2 Şubat 2017 at 00:14

  istanbul avro yakası ikamet etmekteyim veek iş istiyorum 5512100108

 12. Aslıhan

  3 Şubat 2017 at 17:11

  3 kisiyiz ve gercekten bu ek ise cok ihtiyacımız var geri donus yaparsanız sevinirim. Ümraniye

 13. Gizem

  5 Şubat 2017 at 05:59

  Geri dönüş yapın bu işe çok ihtiyacım var. Tüm gun evde boşum! Ümraniye istanbul

 14. Derya

  6 Şubat 2017 at 09:49

  Merhaba
  Yeni bir bebeğimiz oldu ve ben çalışmıyorum. Eşimin aldığı ücret geçime yetmediği için evde birşeyler yaparak para kazanmak istiyorum. Çalışmaya alışkın olduğum için de sıkılıyorum evde. Geri dönüşünüzü bekliyorum.

 15. Nilüfer Baran

  7 Şubat 2017 at 02:30

  Evde kına paketleme işi yapabiliriz

 16. Ünsal Kaş

  7 Şubat 2017 at 10:43

  Evde yapacak is istiyorum eşim ve ablam için haber bekliyorum

 17. Ünsal Kaş

  7 Şubat 2017 at 10:45

  Acil is istiyorum

 18. derya bayak

  7 Şubat 2017 at 19:22

  edirne merkezde ikamet etmekteyim .ihtiyacım olduğu için kına paketleme işini istiyorum. Teşekkürler

 19. Nurten

  7 Şubat 2017 at 21:51

  Merhaba ben şile de oturuyorum bu işi yapmak istiyorum geri dönüş yapabilir misiniz?

 20. Nurten

  7 Şubat 2017 at 21:54

  Şile de oturuyorum ek iş arıyorum

 21. Bilgen

  8 Şubat 2017 at 00:12

  Ankara.Keçiören de oturuyorum bütçeye destek için ek iş arıyorum

 22. ÜMRAN

  8 Şubat 2017 at 00:37

  fatih istanbul da ikamet etmekteyiz.
  temiz çalışır, zamanında teslim yaparız inşallah.

 23. ayse

  9 Şubat 2017 at 17:52

  Bu isi yapmak istiyorum

 24. Nurcan

  10 Şubat 2017 at 11:10

  Bursa’dan Nurcan evde paketleme işlerini yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 25. Filiz esen

  10 Şubat 2017 at 11:20

  Konya selcukluda oturuyorum evde yapabilecigim iş istiyorum lütfen yardımcı olurnusunuz

 26. Leyla

  10 Şubat 2017 at 14:47

  Merhaba bende bu yapmak istiyorum antalya manavgatta yasıyorum ve yardımınızı bekliyorum

 27. mine

  10 Şubat 2017 at 21:20

  izmitte ikametediyorum evde işe çok ihtiyacım var iki çocuğum var uzerimde hükümlü dönüş yaparsanız sevinirim

 28. Müberra Ay

  13 Şubat 2017 at 08:04

  Istanbul samandira da oturuyorum kina paketleme isi yapabilirim ev hanimiyim ise ihtiyacim var donus yapabilirseniz cok sevinirim simdiden tesekkurler

 29. Nursel

  13 Şubat 2017 at 11:26

  İstanbul Pendik’ te ikamet eden zaman problemi olmayan ev hanımlarıyız (4 kişi). Her türlü paketleme ve ek işi zamanında yapıp tarafınıza teslim edebiliriz. Eğer geri dönüş yaparsanız çok seviniriz bu işe ihtiyacımız var teşekkür eder iyi günler dilerim.

 30. Handan

  13 Şubat 2017 at 15:16

  Merhaba ankara mamakta oturuyorum ev hanimiyim bu isi evde rahatlikla yapabilirim Boyle bir ise ihtiyacim var saygilarimla

 31. Sinem

  13 Şubat 2017 at 16:10

  Merhabalar. İstanbul Esenlerde ikamet ediyorum. Kendimizce küçük organize bir ekibiz. Daha önce de çok işler aldık. Cevabınızı bekliyoruz.

 32. Nermin

  13 Şubat 2017 at 22:16

  Merhaba, İstanbul Sultangazi’de yaşıyoruz tüm paketleme işlerini alabilirim, lütfen bana ulaşın.

 33. Şaziye

  14 Şubat 2017 at 00:03

  İŞe ihtiyacımız var

 34. Semra

  14 Şubat 2017 at 22:33

  Istanbul Kağıthane sanayi mahallesinde oturuyorum ek ise ihtiyacım var

 35. çağla deniz

  16 Şubat 2017 at 14:57

  bu işi yapabileceğimi göstermek için bana şans vermelisiniz.kısmet ALLAHtan iş sizden… İzmir karşıyaka da oturuyorum.izmir ve çevresinden iş alabilirim.20.03.1989

 36. Yasemin

  17 Şubat 2017 at 12:35

  Civril denizli.kina paketleme ve buna benzer ise ihtiyacim var.geri donus yapilirsa sevinirim

 37. Gülcan AKGÜZ

  17 Şubat 2017 at 19:37

  izmir buca da oturuyorum , evde nikah şekeri boncuk işi ve katlama işlerini yapabilirim

 38. Murat isik

  18 Şubat 2017 at 00:37

  Kina paketleme isini yapmak istoyoruz.Kalabalik bir aileyiz.Cevabinizi merakla bekliyoruz ilginiz icin simdiden tesekkurler

 39. safiye

  18 Şubat 2017 at 09:47

  antalya muratpaşada oturuyorum ek iş arıyorum

 40. yasemin

  18 Şubat 2017 at 10:27

  merhaba evde kına paketleme işi istiyoruz istanbul kagıthanede oturuyoruz 4 kişilik ikibiz

 41. TUGBA

  21 Şubat 2017 at 21:47

  Ablam evde yapmak istiyor gaziantep oturuyor ek is istiyoruz.

 42. esma ışık

  21 Şubat 2017 at 23:18

  Elazığ

 43. Hanife

  22 Şubat 2017 at 00:50

  Karabükte oturuyorum paketleme isi istiyorum

 44. Büşra

  22 Şubat 2017 at 14:43

  Merhabalar 3 cocuk annesiyim beylikduzunde oturuyorum. Kina paketleme isi icin donen olursa sevinirm

 45. İlkem

  22 Şubat 2017 at 15:30

  Ben adanada oturuyorum kırcıyım eşim askeri ucretle calışıyor işe ihtiyacım var bende eşime destek olmak istiyorum lütfen yorumumu görüp dönüş yapın banada evde kına paketleme işi verirmisınız

 46. EMRAH

  22 Şubat 2017 at 16:59

  ankara yenimahhalede ikamet ediyoum evde paketleme ve her türlü iş yapılır acil ihtiyacım var

 47. Celal

  22 Şubat 2017 at 21:16

  Evde ek is yapmak istiyorum.Istanbul

 48. Emine

  23 Şubat 2017 at 03:23

  Istanbul kartalda oturuyorum daha once buna benzer isler yaptim tekrar yapmak istiyorum ve buna inanin vok ihtiyacim var lutfen yardimci olun.

 49. Ayşen Özbek

  24 Şubat 2017 at 06:45

  Daha önce de magnet boyama nazar boncuğu örme işleri yaptım pratigim ve el becerim var acil dönüş yapılmasını rica ediyorum Ankara sincan

 50. Ceylan

  24 Şubat 2017 at 10:43

  Bu işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsaniz sevinirim

 51. Sevgi

  24 Şubat 2017 at 12:29

  Bursa osmangazide evde ek is yapan bir grubum var isle ilgili konusmak isterim

 52. Canan

  24 Şubat 2017 at 13:21

  Merhaba istanbulda yasiyorym sizinle calismak isterim canandogan343471@gmail.com

 53. Leman

  24 Şubat 2017 at 17:25

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz. Izmir

 54. ömer

  26 Şubat 2017 at 17:11

  Kayseri lütfen bizede ulaşırmısınız

 55. Gamze tok

  1 Mart 2017 at 19:43

  Gamze Tok
  izmir bergamada oturuyorum daha once boyle paketleme isi yapmistim cevap bekliyorum.

 56. Ozge

  4 Mart 2017 at 13:49

  İstanbul Kağıthane’de ikamet ediyorum bu işi yapacak ekibim var

 57. oya gül çelik

  8 Mart 2017 at 13:23

  Evde kına paketleme işi yapmak istiyorum.

 58. Özge

  8 Mart 2017 at 23:35

  Ankara Keçiören de ikamet ediyorum bu işi yapmak istiyorum.

 59. Yasemin

  10 Mart 2017 at 23:53

  2 ogrenci cocugumun ihtiyaclari icin bu ise ihtiyacim vardir. 3 kisiyiz. Elbecerimiz vardir. Ankara yenimahallede ikamet ediyorum.

 60. nuriye

  14 Mart 2017 at 17:50

  Merhaba.ıstanbul eserlerde oturuyorum.evde iş yapmak istiyorum.yardımcı olur musunuz. İçok acil ihtiyaç im var.

 61. Şükran

  15 Mart 2017 at 06:59

  Bende yapmak istiyorum (afyon)

 62. Zeynep

  16 Mart 2017 at 14:51

  Evde kına paketleme işi yapmak istiyorum istanbul ümraniye

 63. Şennur

  16 Mart 2017 at 20:50

  Kalabalık bir ekiple birlikte bu işten faydalanmak istiyoruz Acil olursa sevinirim.ıyi günler

 64. Gülseren

  21 Mart 2017 at 17:44

  Ankarada yaşıyorum paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 65. HATİCE CELEBİ

  29 Mart 2017 at 19:09

  BURSA KESTEL BANADA GODERIN

 66. Tuğçe Yıldırım

  6 Nisan 2017 at 23:34

  İstanbul Maltepe’de oturuyorum, 2-3 kişilik ekibim var. Evde paketleme işi yapmak istiyoruz.

 67. reyyan selva gülabioğlu

  17 Nisan 2017 at 18:43

  yozgattayım bu işe ihtiyacım var

 68. Sevilay

  10 Mayıs 2017 at 13:35

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum

 69. Sevilay

  10 Mayıs 2017 at 13:36

  Merhaba İstanbul Kağıthane de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum teşekkür

 70. Deniz

  11 Mayıs 2017 at 20:29

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. 2 3 kişilik ekibim var. Istanbul kartaldayım lütfen geri dönüş yapin. denizkantaroglu@gmail.com

 71. Saadet

  17 Mayıs 2017 at 13:50

  4 çocuklu bir aileyiz acil işe ihtiyacımiz var borctan dolayı mağduruz.Bizi değerlendiriseniz seviniriz.Çocuğum yırtık ayakkabıyla okula gidiyor.

 72. Sibel

  22 Mayıs 2017 at 18:56

  Evime ek gelir olarak boş zamanım çok olduğundan kına paketlemek istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim. Ümraniye Dudullu istanbul

 73. Nuriye Gülsün Polat

  24 Mayıs 2017 at 16:19

  Ben Mersin Mezitli ilçesinde ikamet etmekteyim.Emekliyim. Ben de ek iş olarak kına paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 74. Meriç

  28 Mayıs 2017 at 15:22

  Merhaba. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Ümraniye’de ikamet ediyorum.

 75. Gül

  30 Mayıs 2017 at 15:19

  Merhaba İstanbul şişli mecidiyeköy de ikamet ediyorum ek iş olarak kına paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim cevabınızı bekliyorum şimdiden çok Teşekkür ederim

 76. Gül

  30 Mayıs 2017 at 15:22

  Merhaba İstanbul mecidiyeköy de ikamet ediyorum ek iş olarak kına paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim cevabınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkürler

 77. Berivan

  1 Haziran 2017 at 20:26

  İstanbul/Kartalda ikamet etmekteyiz.8 kişilik bir ekibiz ve evde kına paketleme işi yapmak istiyoruz hızlı ve titiz çalışırız bu işi yapmak için firmanızdan haber bekliyoruz inşallah dönüş yaparsınız bu ise ihtiyacımız var.

 78. maide karaman

  2 Haziran 2017 at 16:52

  izmir bornovada oturuyorum ev hanımı olarak evde iş istiyorum yardımcı olur iseniz sevinirim acil olarak

 79. Büşra

  4 Haziran 2017 at 14:02

  Bursa görükle de oturuyorum . Paketleme işi yapmak istiyorum

 80. esra sert

  8 Haziran 2017 at 13:15

  ankarada oturuyorum paketleme işi istiyorum lütfen yardımcı olun esra.sert0652@gmail.com

 81. sibel bulut

  8 Haziran 2017 at 16:03

  ankaradan sibel ben hafta içleri çalışıyorum hafta sonları ek gelir amaçlı paketleme istiyorum cok partik işini titizlikle yapan biriyim bu konuda ilerlemek istiyorum hemde cok ek kazanca ihtiyacım var

 82. Mustafa

  8 Haziran 2017 at 16:04

  Ankara da bütün paketleme işi yapılır.. evde 3-4 kişi, titiz, düzgün

 83. Sule

  8 Haziran 2017 at 16:10

  Bende evde kına paketleme isi yapmak istiyorum bu işe çok acil ihtiyacım var

 84. Sule

  8 Haziran 2017 at 16:11

  Bende evde kına paketleme isi yapmak istiyorum bu işe çok acil ihtiyacım var istanbul/tuzla

 85. Sena Nur Dilken

  8 Haziran 2017 at 23:17

  Istanbul/okmeydani ailecek ek gelir olarak yapmayi dusunuyoruz. El becerimiz iyi ve pratiktir

 86. Fadime

  10 Haziran 2017 at 12:41

  Iki kişiyiz çok ihtiyacımız var lütfen destek

 87. Neslihan DİKİLİTAŞ

  19 Haziran 2017 at 16:41

  Ankara batıkentte oturuyorum evde paketleme işi almak istiyorum yardımcı olurmusunuz.

 88. Özlem

  19 Haziran 2017 at 18:10

  Evde paketleme isi evde 4 kisiyiz . duzgun temiz ve tittizce donus bekliyruz

 89. Fatma

  20 Haziran 2017 at 11:42

  Evde paketleme işi istiyorum adanadayım Canislerim@gmail.com

 90. Rümeysa

  20 Haziran 2017 at 16:00

  Evde paketleme işi arıyoruz . İstanbul ümranıye de oturuyoruz 3-4 kişiyiz ve dönüşünüzü bekliyoruz .

 91. Emine karabıyık

  20 Haziran 2017 at 23:53

  Sanliurfa harran

 92. Burcu

  21 Haziran 2017 at 23:55

  Evde kına paketleme veya nikah şekeri yapmak istiyorum çok acil dönüş yaparsanız sevinirim ilginizden dolayı şimdiden teşekkür ederim

 93. esra

  23 Haziran 2017 at 00:14

  istanbul pendikte yaşıyorum lütfen çok ihtiyacım var

 94. ceren

  23 Haziran 2017 at 21:42

  Ankara dikmende yaşıyorum ek gelir olarak işi yapmak istiyorum.

 95. Ülkü YILMAZ

  28 Haziran 2017 at 18:32

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. 3 kişiyiz Bağcılar kirazlıda oturuyoruz. Acil dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 96. Ülkü YILMAZ

  28 Haziran 2017 at 18:58

  Acil dönüş yaparsanız sevinirim. Bağcılar kirazlı da oturuyorum. Kına paketleme işi vb. İşler yapmak istiyorum.

 97. Ülkü YILMAZ

  28 Haziran 2017 at 18:59

  Evde 3 kişiyiz. Kına paketleme işi istiyorum.

 98. Hediye

  28 Haziran 2017 at 23:49

  Ankara güneşevler ve aydınlıkevlerde 4 kişilik bir ekibiz evde paketleme işi arıyoruz. Yaptığımız işi büyük bir titizlikle ve hızlı yapıyoruz. Ulaşırsanız seviniriz.

 99. Büşra

  4 Temmuz 2017 at 03:39

  Evde ek gelir işi yapmak istiyoruz bütün gün sabit 3 kişiyiz elimiz hızlıdır teşekkür ederim

 100. Filiz

  6 Temmuz 2017 at 14:16

  Maltepe-istanbul 5 kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz tşkler

 101. Özge dayı

  6 Temmuz 2017 at 20:22

  Ek gelire ihtiyacım var kınaa paketleme işini yapabilirim ilgilenen dönüş yaoabilirmi

 102. Fatma saglam

  10 Temmuz 2017 at 09:53

  4 kişi lik gurubumuz paketlemeyi yapacagim

 103. Emine

  10 Temmuz 2017 at 12:45

  Merhaba Ankara’dayım bu işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız inşallah.

 104. Ayça Merve

  11 Temmuz 2017 at 19:46

  Eryaman-Ankarada oturuyorum.Titiz ve el becerisi iyi 3 kişilik bir çalışma grubumuz var.
  ayci.merve@windowslive.com

 105. zeynep

  12 Temmuz 2017 at 11:37

  iSTANBUL MALTEPE

  Dönüş yaparsanız sevinirim.

 106. Eli

  12 Temmuz 2017 at 20:36

  Elif akcakale izmir den bana da ulaşın

 107. Elif

  12 Temmuz 2017 at 20:37

  İzmir den elif akcakale meil adresi ahmet16911691@gemail.com

 108. Senay

  14 Temmuz 2017 at 11:35

  İstanbul Avrupa yakasında yaşıyorum bu işi yapmak istiyorum.

 109. Hilal

  17 Temmuz 2017 at 12:16

  Samsunda yaşıyorum bu işi yapabilirim istediğiniz zamana kadar istediğiniz adette.

 110. Ilknur

  17 Temmuz 2017 at 19:39

  Ilknur ince. Alanya/Antalya ilknurr.ince@gmail.com

 111. Melek Şahin

  18 Temmuz 2017 at 17:08

  Anadolu yakası Maltepe’de yaşıyorum. Evde iş arıyorum.2-3 kişiyiz.Zamanında teslim yapabiliriz.

 112. Gizem

  19 Temmuz 2017 at 02:37

  Evde üç kişiyiz .olabildiğince hızlıyız .bu işe ihtiyacım var umarım kısa sürede dönersiniz

 113. güliz

  19 Temmuz 2017 at 15:25

  bursa/osmangazi

 114. Emine

  19 Temmuz 2017 at 16:32

  Ümraniye’ istiklal

 115. Özlem

  19 Temmuz 2017 at 22:42

  İstanbul Bağcılar’da yaşıyorum elim çok yatkındır severek yaparım geri dönüş yaparsanız sevinirim

 116. Seda

  20 Temmuz 2017 at 14:30

  İstanbul kagihanede ikamet etmekdeyim sizinle çalismail çok isterim.

 117. Satiye

  20 Temmuz 2017 at 14:56

  Manisa saruhanlıda yaşıyorum çocuklarımı bırakıcak kimse olmadıgı için dışarıda çalışamıyorum lütfen bu işe ihtiyacım var dönüş yaparmısınız

 118. Satiye

  20 Temmuz 2017 at 14:59

  Manisa saruhanlıda yaşıyorum çocuklarımı bırakıcak kimse olmadıgından dışarıda çalışamıyorum lütfen bana yardımcı olun maddi durumum iyi degil bu işe ihtiyacım var

 119. GÖNÜL civelek

  20 Temmuz 2017 at 20:16

  İstanbul/ümraniye
  Merhaba acil işe ihtiyacım var daha onceden de çalışmışligin vardir elim pratiktir

 120. BerfeGözde

  21 Temmuz 2017 at 13:06

  İstambul/maltepe de ikamet ediyorum evde yapabilceğim ek iş arıyorum. Öğrenciyim bu işe ihtiyacım var. Her türlü paketleme yapılır. Yardımcı olursanız sevinirim

 121. Zeynep

  21 Temmuz 2017 at 17:11

  Merhaba ben malatyadayim ek işe çok ihtiyacım var 2 kisilik ekibiz elinize istediginiz sürede teslim edebiliriz dönüş yaparsaniz cok sevinirim

 122. Zülbiye

  24 Temmuz 2017 at 18:08

  Merhaba
  Maltepe zümrütevler de oturuyorum. Paketleme işi için dönüş yaparsanız sevinirim.
  zulbiyecavus@hotmail.com

 123. Zülbiye

  24 Temmuz 2017 at 18:10

  Merhaba maltepe zümrütevlerde ikamet ediyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 124. Başak Aydoğan

  24 Temmuz 2017 at 18:15

  Izmir yesilyurt acil işe ihtiyacım var

 125. Hülya ozdemir

  24 Temmuz 2017 at 20:55

  Ek is olarak yapmak istiyorum boş vaktimi değerlendirmk istiyorum. Elim de cok hizlidir

 126. Sibel

  25 Temmuz 2017 at 11:27

  Mrb ben sibel van çaldiranda oruruyorum benle çocuğum tekiz bana acil iş lazm lürfen yardimci olun bu işe çok ihtiyacm var

 127. Hatice

  25 Temmuz 2017 at 13:10

  Ümraniyede oturuyorum bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 128. Çilse

  25 Temmuz 2017 at 14:10

  Merhaba İstanbul Şişli de ikamet ediyorum bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim…

 129. Çilse

  25 Temmuz 2017 at 14:12

  İstanbul Şişli de ikamet ediyorum öğrenciyim bu işe ihtiyacım var cilsesezel@gmail.com

 130. Yağmur

  30 Temmuz 2017 at 21:36

  Merhaba. Edirne de yaşıyorum. İstenilen miktarda paketleme yapabilirim. Geri dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

 131. Meryem

  31 Temmuz 2017 at 11:54

  İstanbul Tuzla

 132. Tuğba

  2 Ağustos 2017 at 14:45

  Maltepe aydınevler de ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.geri dönüşünüzü bekliyorum. İyi çalışmalar dilerim.

 133. sena

  3 Ağustos 2017 at 22:11

  ankara keçiörende oturuyorum her türlü paketleme işi yapılır 3 kişiyiz hızlı ve becerikliyiz

 134. Hacer

  5 Ağustos 2017 at 11:12

  Izmir basinsitesinde oturuyorum 3 kisiyiz her turlu paketleme susleme vs.isler elimizden gelir hizli donus rica ediyorum kolay gelsin

 135. Filiz

  7 Ağustos 2017 at 15:15

  Maltepede ikamet ediyorum kına paketleme işini yapabiliriz ilginize tşkler

 136. Beyza

  7 Ağustos 2017 at 18:49

  Merhabalar istanbul Sancaktepe de ikamet ediyorum bu işi yapmak istiyorum

 137. Zeynep

  10 Ağustos 2017 at 00:01

  Evde ek is yapmak istiyorum lutfen donus yapin. Umraniye necip fazilda ikamet ediyorum

 138. Merve

  13 Ağustos 2017 at 01:31

  Umraniyede oturuyorum elim cok hizli sizleri mahcup etmiyecegime eminim geri donusunjzu bekliyorum

 139. Necla yilmaz

  15 Ağustos 2017 at 15:07

  Istanbul çekmeköyde oturuyorum evde yapmak için ek is arıyorum lütfen sağlam firmalar ulaşsın

 140. Ecem

  15 Ağustos 2017 at 19:07

  Merhaba , istanbul ümraniyede oturuyorum. Ek işe ihtiyacım var.Kına paketleme, davetiye, mandal işi gibi işler istiyorum. Mail adresimden bilgilendirirseniz memnun olurum.

 141. İLKNUR

  15 Ağustos 2017 at 22:56

  İstanbul bostancı ilçesinden ilknur ben. üniversite öğrencisiyim. bu işe ihtiyacım var,en kısa sürede geri dönüş yaparsanız memnun olurum

 142. Ezgi

  17 Ağustos 2017 at 11:35

  İki tane çocuğum var evde kına paketleme işi istiyorum çok zor durumdayım

 143. Melek

  19 Ağustos 2017 at 06:22

  Işe talıbım ankara batikent s.melek895@gmail.com

 144. Leyla

  19 Ağustos 2017 at 21:01

  Çorumda yaşıyorum.Evde ekişe ihtiyacım var.Her türlü paketleme işini hızlı ve itina ile yaparım.Dönüş olursa çok sevinirim.

 145. Hatice

  21 Ağustos 2017 at 18:06

  Edirne’de yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum . Geri dönerseniz sevinirim .

 146. Hatice

  21 Ağustos 2017 at 18:10

  Edirne’de yaşıyorum boş vaktim fazla ek gelir ekde etmek istiyorum

 147. islim Demir

  24 Ağustos 2017 at 20:09

  Balıkesir/Ayvalık

 148. İrem topçu

  24 Ağustos 2017 at 21:56

  Acil iş lazım istenilen kadar hertürlü iş çıkarırım izmir menemende oturuyorum lütfen bana ulasın.

 149. İrem

  24 Ağustos 2017 at 23:02

  İstanbul Şişli’de oturuyorum, üniversite öğrencisiyim ek iş yapmak istiyorum. iremozcaan@windowslive.com

 150. İncı

  26 Ağustos 2017 at 19:22

  Istanbul maltepede oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum

 151. Abdullah koç

  28 Ağustos 2017 at 22:10

  Ben istanbul sultanbeyliden abdullah annem.ben ve eşim beraber yapabiliriz.ulaşırsanız memnun olurum.

 152. Ebru

  30 Ağustos 2017 at 01:49

  Ek işe gerçekten ihtiyacim var İstanbul da ikahmet ediyorum tek basima ev gecindiriyorum kanser hastasi bi annem ve okula giden bi kizim var asgari ucretle calismaktayim gunde 6 7 saat bos vakitim var ve ek işe ihtiyacim var

 153. gülten hanımla

  31 Ağustos 2017 at 17:07

  arkadaşlar evinde paketleme yapacak acil eli hızlı bayanlar aranıyor iletişim nosu 08506771269

 154. dilek

  31 Ağustos 2017 at 18:43

  Atasehirde oturuyorum..ev hanımiyim paketleme isinizi istiyorum

 155. Özge

  6 Eylül 2017 at 21:24

  İzmir bornova da yaşiyorum.paketleme işi ile ilgileniyorum 2 kişiyiz

 156. şule

  7 Eylül 2017 at 10:13

  merhaba osmaniye bahcede oturuyorum ev hanımıyım elimden her türlü iş gelir bu paketleme işini yapmak istiyorum tekrar dönüş yaparsanızsevinirim iyi günler.

 157. Habibe özçelik

  12 Eylül 2017 at 12:35

  Kına paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim

 158. Sevgi

  12 Eylül 2017 at 19:52

  Merhaba Ankara da ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlıdır lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 159. Nurhan

  14 Eylül 2017 at 13:20

  Merhabalar. Istanbul beylukdüzunde oturuyorum. Ögrenciyim ek işe ihtiyacim var.her türlu paketleme işini yapabilirim.okul harcligimi cikarmak zorundayim.lutfen bana bu konuda yardimci olabilir misiniz.

 160. Sümeyra

  17 Eylül 2017 at 02:51

  Evde ek iş istiyorum harçlığımı çıkaracak Ümraniye çakmak semtindeydim işverenlerden cvp bekliyorum

 161. selvanur

  18 Eylül 2017 at 11:44

  Merhaba istanbul umraniyede yasiyoruz 3 kisiyiz hizli yalariz elimiz yatkin bu ise acil ihtiyacimiz var

 162. Ayşenur

  18 Eylül 2017 at 17:42

  Edirne de okuyorum boş vaktim var evde iş imkanım var ve çok ihtiyacım var

 163. Seckin filiz

  19 Eylül 2017 at 11:01

  Edirnede yasiyorum ek işe ihtiyacim var.Yardimci olursaniz sevinirim

 164. Kübra

  24 Eylül 2017 at 13:24

  Merhaba ek iş yapmak istiyorum kına paketleme vb. İşleri hızlı pratik bi şekilde yapabilirim çocuğum yok boş vaktim çok var bana dönüş yaparsanız çok sevinirim bu işe çok fazla ihtiyacım var. BURSA

 165. yaren

  24 Eylül 2017 at 14:07

  edirnede yasıyorum acil işe ihtiyacım var yardımcı olur musunuz lütfen

 166. Serkan.

  25 Eylül 2017 at 22:08

  Aşağı Dudullu da oturuyorum kına paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 167. tuba

  27 Eylül 2017 at 16:43

  edirne merkezde oturuyorum evde yapabileceğim iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 168. Rümeysa Gümüştekin

  28 Eylül 2017 at 16:20

  kocaeli izmit merkezde yaşıyorum her türlü paketleme işini yapabilirim.

 169. Songül

  28 Eylül 2017 at 18:03

  Merhabalar.boncuk isi ,paketleme ,iplik temizleme tum paket islerini yapabilirim.
  geri donus yaparsaniz cok mutlu oluurm Istanbul/bahcelievler

 170. ümran özdemir

  28 Eylül 2017 at 21:41

  çengelköyde oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum. bana ulaşırsanız sevinirim… ( umrannozdemir@gmail.com

 171. Hanife sevinç

  29 Eylül 2017 at 11:34

  bursada ikamet ediyorum. Evde kına paketleme işi yapmak istiyorum

 172. Kamile

  29 Eylül 2017 at 19:08

  Merhaba ümraniye tepeüstünde oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 173. buse

  30 Eylül 2017 at 22:27

  merhabalar cok zor durumdayim edirne kina paketlemek istiyorum

 174. Betül

  1 Ekim 2017 at 17:03

  Merhaba edirne fatih mahallesinde oturuyorum.universite ogrencisiyim işe ihtiyacim var.her turlu paketleme islemi yapabilirim. Bana ulasirsaniz cok sevinirim.

 175. Melahat

  3 Ekim 2017 at 19:01

  Konya selçukluda ikamet etmekteyim. Öğrenci olduğum için sürekli çalışma imkanım yok ve paraya ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız çok mutlu oluruum

 176. Dilara Cansu Sabancı

  4 Ekim 2017 at 21:31

  EDİRNE DE YAŞIYORUM. TÜM PAKETLEME VE BENZERİ İŞLERİ YAPARIZ İKİ KİŞİYİZ VE ÖĞRENCİYİZ. ACİL YARDIM

 177. Dilara Cansu Sabancı

  4 Ekim 2017 at 21:32

  EDİRNE DE YAŞIYORUM. TÜM PAKETLEME VE BENZERİ İŞLERİ YAPARIZ İKİ KİŞİYİZ VE ÖĞRENCİYİZ. 05073854156

 178. Gülsüm

  5 Ekim 2017 at 21:44

  Afyon merkez de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim üç dört kişiyiz

 179. Aynur

  8 Ekim 2017 at 12:31

  Maltepe de oturuyorum kına paketleme işi arıyorum

 180. Aynur

  8 Ekim 2017 at 12:32

  Esenkent maltepede oturuyorum

 181. cihan

  9 Ekim 2017 at 13:18

  istanbul bağcılarda oturuyorum kına paketleme işi istiyorum

 182. Merve hm

  18 Ekim 2017 at 10:23

  Umraniye dudulluda oturuyorum elim cok hizli onceden vida isi yapiyordum 3 gunde 15 bin is yapiyordum … Bana geri donua yaparsaniz… Memnun kalacaginiza eminim

 183. Merve

  19 Ekim 2017 at 13:17

  Merhaba ben 22 yaşındayım ek bi ise ihtiyacım oldugu için başvuruyorum dönerseniz memnun olurum

 184. Merve

  19 Ekim 2017 at 13:18

  Alanyada ikamet ediyorum merkezde

 185. Özlem

  21 Ekim 2017 at 20:50

  Ben bu işi yapmak ıstiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 186. cemre

  23 Ekim 2017 at 09:05

  kına paketleme ve mandal kurdan boncuk sabun cerez paketleme yapacak bayanlar aranıyor

 187. cemre

  23 Ekim 2017 at 09:07

  eli cabuk olan bayanlar aranıyor

 188. Merve

  23 Ekim 2017 at 10:05

  Alanya’da yım cikcilli de oturyom

 189. şevval

  23 Ekim 2017 at 16:21

  annemle evde kına paketleme işi yapmak iştiyoruz
  istanbul küçükçekmecede oturuyoruz

 190. hlya

  23 Ekim 2017 at 17:09

  Kına paketleme işi istiyorz

 191. Ece

  23 Ekim 2017 at 20:33

  Konyada evde paketleme ek işi arıyorum lütfen dönüş yaprmsınız

 192. Hülya sanay

  24 Ekim 2017 at 00:17

  Antalya manavgat

 193. Mesut görünmek

  24 Ekim 2017 at 13:02

  İstanbul Ümraniye de oturuyorum elimden heriş gelir evde iş istiyorum telno 05545893197

 194. Fatma Tuncel

  25 Ekim 2017 at 00:17

  Evde paketleme işi yapmak isyorum.lütfen iletişime geçermisiniz.

 195. Fatma Tuncel

  25 Ekim 2017 at 00:20

  Konyada ikamet ediyorum.lütfen iletişime geçin.

 196. Osman

  25 Ekim 2017 at 15:24

  Konya meramda ikamet ediyorum paketleme isi ariyorum

 197. Murat

  25 Ekim 2017 at 23:17

  Merhaba Alanya Mahmutlar da eşimle birlikte yaşıyoruz her türlü paketleme ve ya boncuk işleriniz itina ile yapılır

 198. gurbet

  26 Ekim 2017 at 14:30

  merhaba istanbulda oturuyorum paketleme isi yapmak istıyorum.elim hizlidir.lütfen dönerseniz sevinirim acil ihtiyacım var.

 199. fatma

  27 Ekim 2017 at 23:01

  Alanya ciplakli da ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum.

 200. sevda

  29 Ekim 2017 at 13:54

  merhaba 3 kişilik grubum var bende kına paketleme işi istiyorum

 201. merve

  29 Ekim 2017 at 19:45

  Edirne merkezdeyim paketleme isi yapmak istiyorum bu konuda yardimci olurmusunuz

 202. Merve

  29 Ekim 2017 at 19:54

  Edirne merkezdeyim acil ise ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

  .

 203. zeliha

  30 Ekim 2017 at 16:21

  merhaba bu ek işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz ili kişiyiz teslim süresinden önce hazır olur

 204. özlem

  31 Ekim 2017 at 16:45

  elim hızlıdır maltepe fındıklıda oturuyorum bana dönün lütfen

 205. Neşide

  31 Ekim 2017 at 19:44

  İstanbul, ümraniye, dudullu da ikamet ediyorum. Eve ek iş almak istiyorum. Öğrenciyim. Boş vaktim çok fazla. Daha önce boncuk işi yaptım. Nikah şekeri, kına paketleme ve iplik temizleme gibi bi iş arıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 206. Gülnur

  2 Kasım 2017 at 13:27

  Maltepe zümrütevler

 207. Aysegul

  4 Kasım 2017 at 18:58

  Merhaba ankarada oturuyorum bende kina paketleme gibi is istiyorum geri donus yaparsanz cok memmun olurum

 208. Betül

  6 Kasım 2017 at 16:35

  Ümraniye tavukçuyolunda oturuyoruz
  Evde kına paketleme işi olursa seviniriz

 209. Canan

  7 Kasım 2017 at 00:41

  Merhaba. Umraniye. Altinsehir mah oturuyorum. Evde paketleme isi istyorum.

 210. Sakine

  8 Kasım 2017 at 23:11

  Sakine önogul
  Edirne merkezde yaşıyorum

 211. Nazan Güleryüz

  9 Kasım 2017 at 18:29

  Nazan Güleryüz
  İstanbul ümraniye
  Paketleme işleri yapabilirim lütfen dönüş yapın

 212. Nazan Güleryüz

  9 Kasım 2017 at 18:30

  Paketleme işi istiyorum

 213. arzu gulec

  9 Kasım 2017 at 19:26

  mandal kina nikah sekeri gibi paketle isi alabilirim. ankara kecioren

 214. Filiz

  10 Kasım 2017 at 15:00

  4kişi paketleme işini yaparız maltepe oturuyoruz

 215. Sema Sarlik

  14 Kasım 2017 at 17:36

  Ev hanımıyım 28yasındayım bir oğlum var. Acil işe ihtiyacım var. Afyonkarahisar merkez de ikamet ediyorum

 216. Enes Kuşcu

  17 Kasım 2017 at 18:45

  Adana’da heryerden teslim alabilirim teslim edebilirim üniversite öğrencisiyim elimden gelir bu tür işler ihtiyacım var

 217. Gamze

  18 Kasım 2017 at 08:53

  Merhabalar ben cekmekoy de ikamet ediyorum kina paketleme veya baska paketleme isleri yapmak istiyorum evde kizimdan dolayi calisamiyorum bu tarz islere ihtiyacim var yardimci olursaniz çok memnun olurum

 218. Sibel

  22 Kasım 2017 at 22:21

  Bende paketleme isi istiyorum geri dönüş yaparsaniz sevinirim

 219. Ayşegül Başaran

  25 Kasım 2017 at 11:29

  Izmir urla da oturuyorum ve kına paketleme işini yapmak istiyoruz 3 kişiyiz

 220. Ayşe

  26 Kasım 2017 at 22:33

  Alanya da ikamet ediyorum. Evde işe ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler

 221. Şeyda

  1 Aralık 2017 at 08:06

  Sancaktepede oturuyorum kına paketleme işi yapmak istiyorum dönerseniz sevinirim gece gün yaparım elim çabuktur

 222. gözde

  1 Aralık 2017 at 23:37

  evde kına paketleyebilirim sayı sınırı yok

 223. gözde

  1 Aralık 2017 at 23:38

  kına paketleyebilirim

 224. Hatice

  2 Aralık 2017 at 12:20

  Alanya merkezde oturuyorum paketleme vb. Her şey yaparım hazalorhanhatice@gmail.com

 225. fatma

  4 Aralık 2017 at 17:04

  Alanya’da ikamet ediyorum her türlü paketleme işini yapabilirim.

 226. Zuhal

  4 Aralık 2017 at 19:12

  İstanbul maltepedeyim…3 kisiyiz …yapabiliriz

 227. Elif

  4 Aralık 2017 at 21:17

  Edirne de öğrenciyim evde ek is ariyorum kina paketleme herhangi biseyi paketleme isi yapabilirim donusunuzu bekliyorum

 228. Songül

  5 Aralık 2017 at 00:24

  Adana seyhan da oturuyorum kına ve nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorum ilgilenenler varsa lütfen geri dönüş yapın

 229. Ebru

  6 Aralık 2017 at 18:44

  İş istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 230. Merve

  7 Aralık 2017 at 23:46

  Alanya konaklıda oturuyorum paketleme işi yapabilirim dönerseniz sevinirim

 231. Sibel

  7 Aralık 2017 at 23:58

  İzmir yeşilovada oturuyom paketleme işi yaparım elim hızlı ve itina ile yaparım yardımcı olursanız sevinirim

 232. Aysun yalcin

  10 Aralık 2017 at 17:38

  Kina paketleme isi yapa bilirim
  Maltepe de oturuyorum

 233. Zeynep

  11 Aralık 2017 at 13:09

  Van da yaşıyorum paketleme işinde çok becerikliyim . Geri dönüşünüzü bekliyorum

 234. leyla

  11 Aralık 2017 at 14:30

  Edırne de yaşıyoruz evde ek işe çok ihtiyacımız var lutfen dönüş yapın

 235. Gül

  11 Aralık 2017 at 15:04

  Edirne merkez de yaşıyorum evde paketleme vb. İşleri hızlı ve temiz bir şekilde yapabilirim dönerseniz sevinirim

 236. Ayşegül yılmaz

  11 Aralık 2017 at 17:31

  Ümraniyede oturuyorum kına paketleme ve nikah şekeri paketleme işi istiyorum

 237. perizade

  12 Aralık 2017 at 20:07

  Van merkezde oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 238. Reyhan süslü

  12 Aralık 2017 at 20:09

  Van merkezde oturuyorum annemle birlikte evde paketleme işi yapmak istiyoruz

 239. Ayse

  12 Aralık 2017 at 22:09

  Kina pakettleme is veya paketleme isleri varsa yapabilirim.

 240. Pınar

  13 Aralık 2017 at 01:35

  Merhaba aydında otruyrm paketleme işine çok ihtycm var lütfen yardımcı olun çok ihtycm var

 241. Havva yildirim

  14 Aralık 2017 at 15:58

  Ben edirne uzunkopru ilcesinde otuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum yapmak istiyorum donerseniz sevinirim cok ihtiyacim var

 242. Sevim uzun

  16 Aralık 2017 at 18:53

  İşe çok ihtiyacım var ev hanımıyım lütfen geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 243. Sevim uzun

  16 Aralık 2017 at 18:54

  İşe çok ihtiyacım var ev hanımıyım lütfen geri dönüş yaparsanız çok sevinirim Edirne merkezde yaşıyorum

 244. Tugay

  18 Aralık 2017 at 01:02

  Evde eşimle kına paketleme işi yapmak iatiyoruz, dönüş yaparsanız seviniriz. istanbul / maltepe

 245. Tugay

  18 Aralık 2017 at 01:12

  Merhaba,

  Istanbul / maltepe de oturuyoruz, evde kına paketleme işi yapmak istiyoruz,

 246. Serpil

  18 Aralık 2017 at 12:18

  Merhaba Istanbul da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yaparsaniz cok mutlu olurum işe ihtiyacim var

 247. Serpil

  18 Aralık 2017 at 12:19

  Merhaba Istanbul da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yaparsaniz cok mutlu olurum işe ihtiyacim var

 248. Aliye taşdemir

  18 Aralık 2017 at 16:21

  Ankara Etimesgut da oturuyorum titiz ve hızlı çalışma prensibine sahibim bu işe gerçekten ihtiyacım var dönüş yaparsanız pişman olmazsınız aksine memnun kalırsınız

 249. Rabia

  20 Aralık 2017 at 00:39

  Ankara Keçiören de yaşıyorum acil işe ihtiyacım var her türlü paketleme işi olur lütfen geri dönüş yapın lütfen

 250. Abdullah

  21 Aralık 2017 at 15:33

  Acil işe ihtiyacım var

 251. Nurcan

  22 Aralık 2017 at 22:03

  Ankara eryaman da oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim gerekirse ekip kurarım acil işe ihtiyacım var

 252. Mercan

  24 Aralık 2017 at 11:18

  Merhabalar maltepe zümrütevlerde oturuyorum evde yapilabilen paketleme vs her turlu isi yaparim cok ihtiyacim var.

 253. Kubra yazır

  25 Aralık 2017 at 13:55

  Merhaba Antalyanin Korkuteli ilcesinde oturuyorum evde kina paketleme isi yapmak istiyorum

 254. Kubra yazır

  25 Aralık 2017 at 13:56

  Evde kina paketleme isi yapmak istiyorum

 255. Hivda

  25 Aralık 2017 at 20:36

  Hivda kızıltaş van merkez evde paket işine cok ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim asafkzlts@gmail.com

 256. KAMİL

  25 Aralık 2017 at 23:27

  ÜMRANİYE İSTANBULDA YAŞIYORUM EVDE PAKETLEME İŞİNİ İSTİYORUN

 257. Serap YÜKSEKÇETE

  27 Aralık 2017 at 19:17

  Paketleme işi yapmak istiyorum

 258. YAsemin

  28 Aralık 2017 at 00:20

  Samsun atakumda oturuyoruz işe ihtiyacımız var yardımcı olurmusunuz

 259. GÖNÜL

  30 Aralık 2017 at 00:51

  Ben Van merkezde oturuyorum, vereceğiniz işi hızlı ve içinize sinecek şekilde yaparım, yeter ki dönüş yapın lütfen

 260. ayfer

  4 Ocak 2018 at 16:34

  hatay da ikamet ediyorum. Düğün davetileri için her türlü paketleme işi yapılır

 261. Gökçe

  8 Ocak 2018 at 15:56

  Merhaba bu işe ihtiyacım var her türlü paketleme işi yapılır. Adana Seyhanda oturuyorum

 262. güllü

  10 Ocak 2018 at 17:33

  merhaba
  bende paketleme işi istiyorum
  kağıthane çağlayan

 263. Kubra

  10 Ocak 2018 at 20:01

  Edirne merkezde kına paketleme işi yapmak isdiyo ruz 2 kişiyz

 264. Serpil

  10 Ocak 2018 at 21:38

  Antalya/ Alanya merkez de oturuyorum kına paketleme işi yapmak istiyorum acilen işe ihtiyacım var lütfen.

 265. Haticee

  14 Ocak 2018 at 04:10

  Evde iki kişiyiz kına paketleme işi yapabılırız bursa yıldırım

 266. Ceren

  17 Ocak 2018 at 19:55

  Kayınvalidemle yaşıyorum. Evde kına paketleme işi yapmak istiyoruz. Konyada yaşıyoruz

 267. Dilan

  20 Ocak 2018 at 14:11

  Donus yaparsaniz sevinirim.

 268. Tuba

  21 Ocak 2018 at 23:02

  İzmir urla

 269. Tuba

  21 Ocak 2018 at 23:03

  Bende paketleme işini yapmak istiyorum.

 270. Hacer

  23 Ocak 2018 at 11:26

  Edirnede oturuyorum acil bu ise hitiyacim var
  Hazal_vahdet_22@hotmail.com

 271. Filiz

  23 Ocak 2018 at 22:05

  Ümraniye çamlıkta evde ek iş yapmak istiyorum

 272. ASLI DAVARCI

  24 Ocak 2018 at 14:58

  KINA PAKETLEME İŞİ İÇİN GERİ DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM. ADANA/ÇUKUROVA

 273. Dilek

  30 Ocak 2018 at 10:20

  Alanyada yasiyorum.bu ise ihtiyacim var.

 274. Leyla

  1 Şubat 2018 at 15:36

  Antalya alanya gzmugras@gmail.com

 275. Tülay durgut

  7 Şubat 2018 at 16:16

  Böyle bir işe ihtiyacım var borçlarım var eşim tek çocuktan dolayı çalışamıyorum çok ihtiyacım var ararsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 276. Esila

  8 Şubat 2018 at 12:47

  Antalya/manavgat 5323742807

 277. Meryem

  11 Şubat 2018 at 20:23

  Paketleme işine ihtiyacım var 4 kişiyiz

 278. Özge

  14 Şubat 2018 at 01:56

  Edirnede oturuyorum ve paketleme işine çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın

 279. şadiye

  23 Şubat 2018 at 13:13

  ALANYA DA YAŞIYORUM EVDE PAKETLEMI İŞİ ARIYORUM SIZLERDEN HABER BEKLIYORUM

 280. Hatice

  26 Şubat 2018 at 14:34

  Bayrampasa da oturuyorum evde is imkanlarindan yararlanmak istiyorum

 281. Fadime Kabaş

  27 Şubat 2018 at 13:43

  Ev hanımıyım, kızım yakın zamanda evlenecek, para kazanmak istiyorum

 282. Reyhan

  3 Mart 2018 at 23:59

  Ankarada yasiyorum

 283. Hatice ıldırar

  8 Mart 2018 at 15:07

  Konya meram lalebahçe de oturuyorum iki kişiyiz ve bu işe çok ihtiyacımız var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 284. Gamze Kaplan

  10 Mart 2018 at 12:50

  Muglada Oturuyorum Ve Evde 3 Kisiyiz Paketleme İsi Ariyoruz Dediginiz Gunde Teslim Ediyoruz

 285. Manolya

  12 Mart 2018 at 17:41

  3 kişilik bir ekibiz ise ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız seviniriz
  Konya selcuklu

 286. Mine

  15 Mart 2018 at 11:40

  Daha önce de depolarda bant sisteminde paketleme ve etiket işlerinde çalıştım.

  Kaliteli ve hızlı bir şekilde evde paketleme yapabilirim.

  Bol kazançlar

 287. ZAHRA

  16 Mart 2018 at 17:03

  İstanbul Ümraniye Atakent mahalesinde oturuyoruz.Evde 3 kişi bayanız.Her türlü paktetleme işini yapariz. Bize ulaşmak için;
  05552721203
  ZAHRA

 288. Gamze

  20 Mart 2018 at 22:39

  Ümraniye inkilap mh oturuyorum ev hanimiyım bu işe acil ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

 289. Gurbet

  23 Nisan 2018 at 23:20

  Van da oturuyorum her türlü paketleme işini yapabilirim ekibimizde hazır bu işe çok ihtiyacımız var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim sizden haber bekliyorum

 290. Sümeyye

  4 Mayıs 2018 at 20:02

  İstanbul maltepede oturuyorum cocugum oldugundan calisamiyorum ek is ariyorum evde yapabilecegim mum isi falan geri donus yaparsaniz sevinirim

 291. gamze

  30 Mayıs 2018 at 08:29

  merhaba istanbul’dan küçükçekmece bölgesinden gamze ben evde paketleme işine ihtiyacım var iletişime gecerseniz sevinirim abdullah.ylmz3427@gmail.com

 292. Azra

  31 Mayıs 2018 at 12:22

  alanya da ek iş istiyorum

 293. meltem

  19 Temmuz 2018 at 23:17

  alanya da yaşıyorum ek iş arıyorum.

 294. Ebru

  30 Temmuz 2018 at 14:29

  Umraniye istiklalde oturuyorum Evde paketleme işi arıyorum daha önce de paketleme işi yaptım

 295. BUSE

  18 Aralık 2018 at 14:26

  EDİRNE DE YAŞIYORUM YAPMA SANSIMIZ VARMI

 296. Fatma demir

  23 Aralık 2018 at 01:31

  Elimden el işleri çok iyi gelir pratiğimdir el yeteneğim yüksek evde ek iş yapmak istiyorum maddi sıkıntıdan dolayı yer Elazığ merkez

 297. Öznur kurt

  1 Ocak 2019 at 04:26

  Edirne merkez ev hanımıyım paketleme işi yapmak istiyorum tecrübem vardır işe ihtiyacım var

 298. Nimet

  31 Ocak 2019 at 15:27

  Merhabalar ankarada ikamet ediyorum ve bu ise cok ihtiyacim var daha once yaptim ulasirsaniz sevinirim

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir