Ek İş İmkanı

Kendi İmkanlarınız ile Papatya Tacı Yapma

Yazan  | 

Bilinen tarihte Eski Roma döneminden beri bayanların süs aksesuarı olarak kullandıkları papatya tacı günümüze kadar modası geçmemiş ve unutulmamıştır. Çoğu kişinin hayatında bir kez bile olsun papatya gördüğünde yapmayı denediği papatya tacını bir çok kişi belki de bilmediği için yarıda bırakıp attı. Bugün sizlere papatya tacı nasıl yapılır ve bu yaptıklarınızla nasıl kazanç elde edebilirsiniz onu anlatacağız. Özellikle düğün kıyafetleri üreten ve satan firmaların evlerde yapılmak üzere ek gelir arayan kişilere verdikleri Evde Papatya Tacı Yapma işi hem kolay hemde bütçenizi rahatlatacak şekilde para kazandırabiliyor. Birçok kişinin boş zamanlarında hobi olarak yaptıkları papatya tacını siz de hem boş vakitlerinizi değerlendirmek hem de üstüne para kazanmak için yapabilirsiniz.

Normalde gerçek ve canlı papatyalar toplanarak yapılan papatya tacını evlerinizde plastik çiçeklerle yaparak bir çok olumsuzluktan da kurtuluyorsunuz. Alerji gibi rahatsızlıkları olanlarda bu işi yapabilirler yani. Ayrıca çiçekleri taze tutmak gibi de bir derdiniz olmuyor. Mutlaka her işin olduğu gibi bu işinde bir prensibi var. İşi veren firmaların en çok dikkat ettikleri husus verdikleri siparişlerin tam sayıda ve zamanında teslim edilmesi. Bizim size tavsiyemiz ailenizden, arkadaşlarınızdan yada komşularınızdan bir kaç kişilik grup oluşturarak ekip halinde bu işi yapmanız. Böylelikle hem kısa zamanda daha fazla iş çıkartabilir hem de yalnızken yaşayabileceğiniz sıkkınlık durumundan kurtulabilirsiniz.

Evde Papatya Tacı Yapma işi evlere verilen ve ek gelir sağlayan işler arasında son yıllarda oldukça revaçta. Söylenilenlere göre bu işi veren firmalar en az 2500 ve 3000 adet arasında papatya tacı siparişi veriyor. Aylık yada haftalık olarak anlaşabileceğiniz bu iş için gerekli olan tüm alet ve malzemeler iş veren firma tarafından size veriliyor. Geriye sadece verilen malzemelerden papatya tacını ortaya çıkarmak kalıyor. Eğer iş arıyorsanız, aile bütçenize elinizden geldiğince destek olmak istiyorsanız bu işi size önerebiliriz. Papatya tacı işi veren firmalara internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Yada bulunduğunuz şehirde ki özellikle gelinlik mağazalarına giderek bu iş yerleriyle görüşüp anlaşabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir