Ek İş İmkanı

Kendi Evinizde Kelem Montajı Yapın ve En Az 1500 TL Kazanın!

Yazan  | 

Bir evin ya da ofisin olmazsa olmazlarına baktığımız zaman kalemleri söyleyebiliriz. Çünkü her not almada kullanabileceğimiz bu kalemlerle beraber ofisler ve evler her yönden tamamlanmış oluyor. Piyasada birbirinden farklı kalemleri görebilmekteyiz. Renk, özellik ya da fiyat farkıyla birbirinden ayrılan bu kalemlerin ise üretilmesinden bizlere sunulana kadar birçok önemli nokta bulunmaktadır. El değmeden fabrika ortamında üretilen bu kalemlerin bizlere sunulabilmesi için bütün haline gelmesi gerekmektedir. Çünkü fabrikasyon ortamında üretilen kalemlerin her parçası ayrı bir makinede özel şartlarda üretilmektedir. Fabrikalar bunların bir bütün haline gelebilmesi için ise bu zamana kadar hem fabrika ortamında çalıştırdıkları personellerini kullanmaktaydı. Fakat son birkaç yıl içerisinde bu durum değişti ve artık evde kalem yapma işi ortaya çıktı.

Adından da anlaşılacağı üzere bu işte yapmanız gereken evlerinizde kolay şartlarda, parça halinde gelen kalemleri bir bütün haline getirmektir. Büyük şehirlerde daha sık görebileceğimiz bu iş çok kolay bir şekilde yapılmasının yanı sıra kazancı da bol olan ek işlerden birisidir. Özellikle geçim sorunu çeken ve daha iyi bir ekonomik durum adına ek iş yapmak isteyen kişilerin tercih ettiği bu iş, sizlere çok büyük faydalar sağlayacaktır. İşi yapmaya başladığınızda dikkat etmeniz gereken şey, size verilen üretim kılavuzudur. Bu kılavuzda yer alan resim ve açıklamalara uyarak bütün haline getireceğiniz kalemler, sizlere ilk başta biraz zor gelebilir. Ama kısa sürede bu işe alışabileceğinizi garanti edebiliriz. İşe alışmanız’ın ardından da çok hızlı bir şekilde bu kalemleri birleştirecek ve kazancınızı da hızınıza oranla artıracaksınız. Hiçbir maddi birikim ya da özel bir yeteneğiniz olmadan gerçekleştirebileceğiniz bu işin çalışanlarına baktığımız zaman, en çok ev hanımlarını ve öğrencileri görmekteyiz. Aile ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları ve eğitimini en iyi şekilde gerçekleştirmek isteyen öğrencilerin bu işe yönelmesi ise bir tesadüf değildir. Bu iş için anlaştığınız firmaların çalışma politikaları doğrultusunda da ücretlerinizi alabileceksiniz. Yani, firmalardan ücretlerinizi her işin teslimatında alabileceğiniz gibi aylık, haftalık ya da belirli gün aralıklarında alabileceksiniz.

MONTAJ İŞİ VEREN FİRMALAR:

Çeşitli montaj işleri veren firmalar her geçen gün farklı bir nesnenin montajı için sizleri rahatsız etmektedir. Bu sefer firmalar kalem montajı işi veriyorlar. Sizde kalem montajı işi almak için sitemize, adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi ve bulunduğunuz bölgeyi belirtin ve ek iş veren firmalar sizlere ulaşsın!

11 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir