Ek İş İmkanı

Kendi Evinizde Kelem Montajı Yapın ve En Az 1500 TL Kazanın!

Yazan  | 

Bir evin ya da ofisin olmazsa olmazlarına baktığımız zaman kalemleri söyleyebiliriz. Çünkü her not almada kullanabileceğimiz bu kalemlerle beraber ofisler ve evler her yönden tamamlanmış oluyor. Piyasada birbirinden farklı kalemleri görebilmekteyiz. Renk, özellik ya da fiyat farkıyla birbirinden ayrılan bu kalemlerin ise üretilmesinden bizlere sunulana kadar birçok önemli nokta bulunmaktadır. El değmeden fabrika ortamında üretilen bu kalemlerin bizlere sunulabilmesi için bütün haline gelmesi gerekmektedir. Çünkü fabrikasyon ortamında üretilen kalemlerin her parçası ayrı bir makinede özel şartlarda üretilmektedir. Fabrikalar bunların bir bütün haline gelebilmesi için ise bu zamana kadar hem fabrika ortamında çalıştırdıkları personellerini kullanmaktaydı. Fakat son birkaç yıl içerisinde bu durum değişti ve artık evde kalem yapma işi ortaya çıktı.

Adından da anlaşılacağı üzere bu işte yapmanız gereken evlerinizde kolay şartlarda, parça halinde gelen kalemleri bir bütün haline getirmektir. Büyük şehirlerde daha sık görebileceğimiz bu iş çok kolay bir şekilde yapılmasının yanı sıra kazancı da bol olan ek işlerden birisidir. Özellikle geçim sorunu çeken ve daha iyi bir ekonomik durum adına ek iş yapmak isteyen kişilerin tercih ettiği bu iş, sizlere çok büyük faydalar sağlayacaktır. İşi yapmaya başladığınızda dikkat etmeniz gereken şey, size verilen üretim kılavuzudur. Bu kılavuzda yer alan resim ve açıklamalara uyarak bütün haline getireceğiniz kalemler, sizlere ilk başta biraz zor gelebilir. Ama kısa sürede bu işe alışabileceğinizi garanti edebiliriz. İşe alışmanız’ın ardından da çok hızlı bir şekilde bu kalemleri birleştirecek ve kazancınızı da hızınıza oranla artıracaksınız. Hiçbir maddi birikim ya da özel bir yeteneğiniz olmadan gerçekleştirebileceğiniz bu işin çalışanlarına baktığımız zaman, en çok ev hanımlarını ve öğrencileri görmekteyiz. Aile ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları ve eğitimini en iyi şekilde gerçekleştirmek isteyen öğrencilerin bu işe yönelmesi ise bir tesadüf değildir. Bu iş için anlaştığınız firmaların çalışma politikaları doğrultusunda da ücretlerinizi alabileceksiniz. Yani, firmalardan ücretlerinizi her işin teslimatında alabileceğiniz gibi aylık, haftalık ya da belirli gün aralıklarında alabileceksiniz.

MONTAJ İŞİ VEREN FİRMALAR:

Çeşitli montaj işleri veren firmalar her geçen gün farklı bir nesnenin montajı için sizleri rahatsız etmektedir. Bu sefer firmalar kalem montajı işi veriyorlar. Sizde kalem montajı işi almak için sitemize, adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi ve bulunduğunuz bölgeyi belirtin ve ek iş veren firmalar sizlere ulaşsın!

11 Yorum Yapılmış

 1. Sevim Kaya

  28 Aralık 2017 at 10:47

  İstanbul da Evde yapabileceğim acil işe ihtiyacım var elim hızlı ve çabuk öğrenirim

 2. Çağla

  29 Aralık 2017 at 15:37

  Merhaba Kahramanmaraş elbistandayim kalem montaj isi yapmak istiyorum bunun disinda her türlü paketleme isi de yapabilirim geri dönüş yaparsaniz sevinirim bu ise ihtiyacim var lütfen

 3. Nurcan

  30 Aralık 2017 at 20:43

  Elim her türlü işe yatkındır inşallah. D.bakır Kayapınar
  Dönmenizi bekliyorum

 4. Serkan Terlemez

  31 Aralık 2017 at 17:37

  İstanbul sarıyerde evim dönmenizi bekliyorum.

 5. sevgi

  6 Ocak 2018 at 21:07

  ise. ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

 6. Nezahat

  10 Ocak 2018 at 22:07

  Maltepede oturuyorum evde 4 kişiyiiz kalem işi yapmak istiyoruz

 7. Selcan aydogan

  26 Ocak 2018 at 18:14

  Çocuklarım küçük evden çıkmadan yapabileceğim bir iş arıyorum kalem montajı işine cok ihtiyacım var

 8. zeynep

  4 Şubat 2018 at 10:17

  merhaba
  Erzurumda oturuyom ihtiyacım var ve ek iş yapmam lazım bana bu konu hakkında yardımcı ve destek olmanız rica ederim.

  İyi günler

 9. huseyin

  18 Mart 2018 at 14:19

  izmir bucada ikamet ediyorum zamanim cok. evde cesitli montaj isleri yapabilirim.

 10. YAKUP

  24 Nisan 2018 at 16:03

  İstanbul Şişli’den selamlar sizden haber bekliyorum.

 11. makbule eroğlu

  19 Haziran 2018 at 14:32

  Ankara Keçiören de grubumla temiz, kaliteli ve zamanında iş teslimi yapabiliriz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir