Ek İş Veren Firmalar

İstanbul Evde Sabun İşi Çok Para Kazandırıyor

Yazan  | 

Sadece firmaların ve başka kişilerin ürettiği sabunları paketleyerek de para kazanma şansına sahipsiniz. Ben sabun yapmayı bilmiyorum yada beceremem diyorsanız sabun paketleyerek de ek gelir kazanabilirsiniz. Sadece paketleme yaparak ayda 2000 TL para kazanma şansınada sahipsiniz. Tabi ki bu kazanacağınız miktar yine sizin bu işe verdiğiniz önem ve ayırdığınız zamana göre artıyor yada azalıyor. Sabun Yapma ve Paketleme İşi evinizden çalışarak para kazandıran işler arasında en fazla kazanç sağlayan işlerden biri. Eğer sadece paketleme yapmak istiyorsanız internet üzerinden iş ilanları sayesinde evlere sabun paketleme işi veren firmalar irtibata geçebilir ve sabun paketleyerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Diğer ek işlerde haftalık ve aylık olan teslimat ve ödeme periyotları sabun paketleme işinde günlük ve haftalık olarak yapılıyor. Aldığımız duyumlara göre firmalar sabun paketleme işinde adet üzerinden fiyatlandırma yapıyorlar ve tane başı ortalama 10 kuruş ile 15 kuruş civarına denk geliyor. Gözünüze az gelebilecek bu miktar aslında hızlı ve kolay yapılabilen sabun paketleme işinde iyi bir para. Saniyeler içinde 10 kuruş kazandığınızı hesap edersek bir kaç saat de kazanacağınız miktarı ortalama olarak hesaplayabilirsiniz. İşe ihtiyacınız varsa internet üzerinden yada bulunduğunuz bölgedeki sabun üreticileri ile konuşarak bu işe başlayabilirsiniz.

SABUN İŞİ VEREN FİRMALAR:

Evinizde sabun yapma ve paketleme işi alarak ek gelir kapısı açabilirsiniz. Yapacağınız yorumlar sayesinde ek iş veren firmalar sizlere ulaşacaktır. Ancak yorumlarda açık adres bilgisi ve telefon numarası bırakmayınız.

2 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir