Ek İş Veren Firmalar

İstanbul Ek İş Veren Firmalar E-ticaret Veri Girişi İşleri

Yazan  | 

İşgücü piyasasının sürekli değişkenli gösteren gidişatı, hem işverenler açısından hem de iş arayanlar açısından sürekli bir ihtiyaç doğurmaktadır. İş verenler açısından yeni iş güçleri doğurmakta ve yeni eleman arayışlarına, ek iş imkanları sunmaktadır. İş arayanlar açısından da hem düzenli bir iş ya da düzenli bir işi varsa ek iş imkanı oluşturmaktadır. Özellikle bazı illerde gelişen bazı sektörlerde ek iş imkanları değişiklik göstermektedir. Örneğin İstanbul da ek iş arayanlar İstanbul ek iş veren firmaları aramaktadırlar. İstanbul da ek iş veren firmalar, özellikle son zamanlarda teknoloji alanında ek işler sunmaktadırlar. Evden yapılacak bilecek ek işler içerisinde bilgisayar ile ilgili işler bulunmaktadır.

İstanbul Ek İş veren firmalar ne gibi iş imkanları sunuyor?

Örneğin, İstanbul ek iş veren firmalar günlük olarak sizden veri girişi yapmanızı isterler. Bir E-ticaret sitesine günlük onlarca – yüzlerce ürün girmeniz istenir. İstanbul ek iş veren firmalar arasında bulunan e-ticaret firmaları, ürünlerin başka sitelerden alınıp kendi sitelerine eklenmesi, ürün hakkında özgün hiçbir yerde olmayan benzersiz içerik yazılması, ürünlerin fotoğraflarının internet üzerinden bulunması, gerekirse internet üzerinden bulunan resimlerin üzerindeki yazıların silinip yeni yazı eklenmesi (site adı gibi), ürün özelliklerinin araştırılıp yazılması gibi işleri evden ek iş olarak yapabilirsiniz. İstanbul ek iş veren firmalar ayrıca İngilizceniz varsa yurtdışından ürün bilgilerini bulup evinizde bunları Türkçeye çevirmenizi isteyebilir. Özellikle ürün bilgileri, teknik özellikleri, ürün yorumları, yeni çıkacak telefon tablet vs gibi ürünler hakkında son dedikoduları, internette yayınlanan ürün fotoğrafları ve yorumların Türkçeleştirilmesi siteye eklenmesi istenir.

İstanbul ek iş veren firmaları nereden bulabilirsiniz ?

İstanbul ek iş veren firmaları, iş , firma ve eleman sitelerinde bulabilirsiniz. Kariyer.net, eleman.net, elemanonline.com, isvar.com, yenibiris.com ve diğer tüm eleman sitelerinden e-ticaret yazıp aratarak, “freelance” yazıp aratarak ya da veri giriş personeli yazıp aratarak istediğiniz tarzda İstanbul ek iş veren firmaları bulabilirsiniz.

Ayrıca İstanbul ek iş veren firmaları webmaster sitelerinde bulabilirsiniz. Webmaster siteleri webmaster forumları, ilan bölümleri , editörlük bölümleri, iş verenler bölümlerinden yukarıda bahsettiğimiz gibi evde ek iş yapabileceğiniz e-ticaret veri girişi tarzı işleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Webmastersitesi.com , wmaraci.com ve r10.net ve diğer forumlarda E-ticaret site sahipleri İstanbul da ek iş arayan kişilere hitap edecek onlarca ilan yayınlıyorlar. Bir e-ticaret site sahibi ya da e-ticaret sitesi kuracak kişiler bu siteler üzerinden ofis dışarısında tamamen freelance olarak yani evde ek iş olarak bu işi yapacak kişiler için ilanlar veriyorlar. Sizler bu sitelere üye olarak bu ilanlara başvuru yapabilir ve bilgi alabilirsiniz.

İstanbul ek iş veren firmalar ne kadar ücret ödüyorlar?

İstanbul ek iş veren firmalardan e-ticaret veri girişi elemanı arayan iş verenler, bu iş için farklı ücretler ödeyebilirler. Örneğin e-ticaret veri girişi yapacak eleman ile düzenli bir şekilde çalışmak isteyen iş veren, aylık sabit bir ücret üzerinden anlaşabilir. Bu işin piyasası 400 tl ile 2000 tl arasında değişiyor. 400 tlden daha düşük ücret talebinde bulunanlarda olabilir , aynı şekilde 2000 tl den daha yüksek ücret talebinde bulunan iş verenlerde olabilir bunlar ortalama rakamlardır. Peki 400 tl ile 2000 tl arasındaki fark neye göre değişiyor:

  1. İşveren firmanın büyüklüğüne göre değişir
  2. E-ticaret sitesinin gelirine göre değişir
  3. E-ticaret sitesinin ve firmanın cirosuna göre değişir
  4. Günlük giriş yapacağınız içerik sayısına göre değişir
  5. İçerik yazmanın dışında, ürün fotoğrafı bulma , ürün yorumları ekleme , etiket eklemek , seo uyumlu içerik yazmak, özgün içerik yazmak, özgün bilgiler girmek alacağınız ücreti çok yüksek rakamlara taşıyacaktır
  6. Sosyal medyada tanıtım yapmak, sosyal medya üzerinden ürün tanıtımı yapmak , e-ticaret sitesinin sosyal medya sayfalarını da yönetmek düzenlemek alacağınız rakamı çok yüksek seviyelere çıkarır

Yukarıdaki rakamlar düzgün olarak içerik girilen siteler , bu hizmeti sağlayan iş verenler içindir.

Ayrıca ürün başına ücret ödeyen firmalarda vardır. Örneğin günlük kaç ürün girerseniz o kadar ücret ödenir. Ya da gireceğiniz içerik kopya mı yoksa kendiniz mi yazdınız buna göre ücret ödeyen iş veren vardır. Örneğin günlük 100 adet kopyala yapıştır ile ürün giren biri 10 tl alabilirken, günlük 100 adet ürün giren ancak seo uyumlu içerik özellikler yazan, resimleri düzenleyip ekleyen , sosyal medyada paylaşım yapan biri 100 içerik için 100 tl alabilir.

Ek iş veren İstanbul firmaları ödemeyi nasıl yapar

Eğer İstanbul da yaşıyorsanız ve ek iş veren İstanbul firmaları ile çalışıyorsanız ödemenizi günlük , haftalık, aylık ya da iş başı ücret şeklinde iş sonunda ya da iş başında iş verenden elden alabilirsiniz.

Paypal gibi hızlı internet sistemleri gibi aracı kuruluşlar ile de ödeme alabilirsiniz ya da herhangi bir banka hesabınıza havale / eft yoluyla ödeme alabilirsiniz.

İşten önce ücret ya da iş sonu ücret tamamen güvene dayalı olarak değişir.

Kısacası e-ticaret işleri internet üzerinden yapılabilecek ve evde ek iş olarak yapmak isteyenler için , bilgisayar bilgisi varsa , çok popüler ve sürekliliği olan bir iştir. www.ekisverenfirmalar.com ekibi olarak sizlere bu tarz işleri tavsiye ediyoruz ve bu tarz işler için sitemizi sık sık ziyaret ederek kontrol etmenizi talep ediyoruz.

www.ekisverenfirmalar.com sitemiz üzerinden günlük ek iş veren firmalar , ev iş imkanı , ek iş yapabileceğiniz işleri yayınlıyoruz ve bilgiler veriyoruz.

7 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir