Ek İş İlanları

İstanbul, Ankara ve İzmir Kutu Katlama İşi

Yazan  | 

Ek gelir sağlamak isteyen kişiler gerek internet üzerinden gerekse firmalara başvurarak ek iş başvurusu yapmaktadır. Yapılan ek iş ilanları, yapılan anketler sonucunda gösteriyor ki internet üzerinden daha yaygın bir haldedir. Bu noktayı farkeden kişiler internet üzerinden ek iş ilanlarını araştırmakta ve çoğu kişinin karşısına da evde ek iş imkanları çıkmaktadır. Bu iş imkanlarında bireyler herhangi bir şirkette çalışmıyor ve günlerinin büyük bir çoğunluğunu geçirdikleri evlerinde gelir elde ediyor.

Bireylere sunulan evde ek iş imkanları büyük bir kitleye ulaşmış durumdadır. Bunlardan belki de en çok talep göreni evde kutu katlama işidir. Bu işi alabileceğiniz firmalar; tuhafiyeler, hediyelik eşya satan mağazalar, kuyumcular veya gümüşçülerdir. Yapacağınız birbirinden şirin kutuları bu kişiler için yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra herhangi bir kuruma bağlı kalmadan, adeta bir hobi olarak da evde kutu katlama işi yapabilir, farklı kutular ortaya koyabilirsiniz. Yaptığınız bu kutuları da dilerseniz firmalara kendiniz pazarlayabilirsiniz. Evde kutu katlama işi 2018 yılında birçok insana iş imkanı sunmaktadır. Özellikle ev hanımı ve emeklilerin sıkça başvurduğu kutu katlama işlerinde, hızlı olmanız, verilen işi zamanında ve zararsız bir şekilde teslim etmeniz sizin yeni işler almanız açısından çok önemlidir. Evde kutu katlama işinde sizin yapmanız gereken firmaların istedikleri ölçüde ve şekilde kutuları, istenilen sürede teslim etmektir.

KUTU KATLAMA İŞİ VEREN FİRMALAR:

Ek iş veren firmalara ulaşmanın çeşitli yolları mevcuttur. Özellikler büyükşehirler de yaşaran vatandaşlar oldukça kolay ulaşabilmektedirler. Çeşitli el ilanlarından, gazete ilanlarından, İnternet üzerinden veya sosyal medya üzerinden iş veren firmalara ulaşabilirsiniz. Ancak kesinlikle ve kesinlikle açık adres bilgisi veya telefon numarası bırakmayınız.

8 Yorum Yapılmış

 1. Elif akinci

  28 Temmuz 2018 at 19:35

  Babaannem hasta olduğundan calisamiyorum ondan dolayi ek iş arıyorum evde yapabileceğim istanbul kartalda oturuyorum

 2. Selma

  10 Ağustos 2018 at 18:32

  Evde ek ise ihtiyacım var

 3. Kısmet

  30 Ağustos 2018 at 20:56

  Ek iş istiyorum

 4. NETİCE

  6 Eylül 2018 at 13:33

  Bende arıyorum sizi arayan oldumu

 5. Duygu

  6 Eylül 2018 at 17:38

  Evde ek ise ihtiyacim var izmirden

 6. Safiye

  10 Eylül 2018 at 23:34

  Ev hanımıyım eşime destek olmak amaçlı evde yapabileceğim iş arıyorum

 7. selime

  26 Eylül 2018 at 14:03

  ev hanımıyım ek işe ihtiyacım var evde 3 kişiyiz.daha önce kutu katlama işinde çalışmıştım. geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 8. Nevin Beyhan

  2 Ekim 2018 at 18:57

  Evde paketleme işi arıyoruz İstanbul Anadolu yakası pendik

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir