Ek İş Veren Firmalar

Hafta Sonu Ek İş İlanları 2017 – Hafta Sonu Ek İş Veren Firmalar

Yazan  | 

2017 itibariyle çoğalan ek iş imkanları tüm çalışmak isteyenlerin yüzünü güldürdü. Ekonomik sıkıntı çekenler, ev hanımlarımız, öğrencilerimiz, emeklilerimiz, çaşılıpta boş zamanı olanlar ve yaşlılarımız artık bu tarz ek iş ilanlarından faydalanarak birazda olsa ekonomik sıkıntılardan kurtuluyorlar. Günümüzde artmakta olan ek iş ilanları, özellikle ev hanımlarımızın büyük ilgisini çekmekte ve ek iş yaparak evlerine büyük katkıda buluyorlar. Tabiki bu tarz ek iş ler sadece ev hanımlarımız için geçerli değil, ayrıca öğrenciler için ve çalışanlar içinde geçerli. Peki soracaksınız hem çalışıyoruz hemde nasıl ek iş yapalım diye. Cevabı çok kolay, bu tarz ek işleri hafta sonuda rahatlıkla yapabilirsiniz. Hafta sonu böyle ek iş ler yaparak gelirinizi arttırabilir ve cebinize büyük katkıda blunabilirsiniz. Bu sayede hafta sonlarınız çok eğlenceli geçecektir. Hafta sonu ne yapsam diye düşünmek yerine ek iş yaparak zamanınızı değerlendirebilir ve bir hobiymiş gibi para kazanabilirsiniz.Hafta sonu Evde ek iş yapmanın  en büyük avantajları’da yaptığınız iş için hiç bir sermaye ödemiyorsunuz ve evinizin rahat konforlu bir yerinde para kazanıyorsunuz. kısacası kendi işinizin kendi patronu olabiliyorsunuz diyebiliriz, çalışma saatlerini kendiniz belirliyorsunuz. Peki Ek İş Yapmak bu kadar avantajlı ve kolay İse sizde evinizde ailenize  ve kendinize  para kazanarak katkıda bulunmak istemezmisiniz ?

Hafta sonu yapılabilecek bir çok ek iş ilanı bulunmakta. Bunların bir çoğu herkese uygundur. Yani hem bayanlar hemde bayların yapabilecekleri işlerdir. Tabikide bazı ek iş ler bayanlarımızın daha ilgisini çekebilir. Çünkü bu tarz ek işler genellikle ev hanımları için tasarlanmıştır. Ama bizim el becerikliliğimizle türk milleti olarak hayat müşterek lafını kullanıpta bir çok işi baylarımızda rahatlıkla yapabilirler. Sadece hafta sonu bile ek iş yaparak ortalama hesaplanırsa bir asgari ücret kadar para elde edebilme imkanınız olduğunu unutmayınız. Bir çok çalışan insanlarımız için çok idealdir. Örneğin öğretmenlerimiz cumartesi, pazar evlerinde rahatlıkla yapabilirler. Dilerseniz bir ufak çaplı gurupla kazancınızı ve iş ufkunuzu arttırabilirsiniz. Bu tür hafta sonu iş imkanları ile devamlı çalıştığınız sürece belki bu işi meslek haline bile getirebilirsiniz.

Aşağıda yayınladığımız bazı ek iş ilanlarına geçerek detaylı bilgi alır ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Evde Yemek İşi 2017 – Yemek İşi Veren Firmalar

Anahtarlık İşi Veren Firmalar – Evde Anahtarlık İşi 2017

Çorap İşi 2017 – Eve Çorap İşi Veren Firmalar

Eve Fiyonk İşi Veren Firmalar – Fiyonk İşi 2017

Eve Tesbih İşi 2017 – Tesbih İşi Veren Firmalar

Nikah Şekeri İşi Veren Firmalar – Evde Nikah Şekeri İşi 2017

Evde Ütü İşi 2017 – Ütü İşi Veren Firmalar

Eve İplik Temizleme İşi Veren Firmalar 2017 – İplik Temizleme İşi

Evde Mandal İşi – Mandal İşi Veren Firmalar 2017

Boncuk İşi 2017 – Eve Boncuk İşi Veren Firmalar

Etiket İşi Veren Firmalar 2017 – Evde Etiket İşi

Evde Davetiye Katlama İşi 2017 – Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar

Evde Poşet Katlama İşi – Poşet Katlama İşi Veren Firmalar 2017

Kutu Katlama İşi Veren Firmalar – Evde Kutu Katlama İşi 2017

 

Hafta sonu yapabilceğiniz ek işleri ileri zamanlarda dahada arttıracağız.

Hafta sonunuzu bu ek iş ilanları ile değerlendirmek sizi çok mutlu edecektir. Eğer bilgisayardan biraz anlıyorsanız ve yazarlık ruhunuz varsa evinizde bilgisayar başında, hafta sonları makaleler yazarakta para kazanabilirsiniz. Yada internette başka yollar ile para kazanmanız mümkündür.

Eğer hafta sonu ek iş yapmaya karar verdiyseniz, ek iş veren firmalardan alacağını örnek işle birlikte ve gerekli malzemelerle hemen başlayabilirsiniz. Geri teslim işlemi için telefon kullanabilir yada gelişmekte olan internet çağımızda internetten haberdar ederek işi teslim edebilirsiniz.

Ödeme Şekli : Hafta sonu ek iş veren firmalardan alacağınız ücret yaptığınız işe göre ve adetine göre değişiklik göstermektedir. Ücretinizi hemen peşin olarak alırsınız, kapıda ödeme gerçekleştirilir. Yada banka hesabınız varsa bankadan havale işlemi ile hemen ödenir.

Hafta sonu ek iş veren firmalara ulaşmak için sitemizde bulunana yorum kısmını kullanabilirsin. Yapacağınız yorumlar sayesinde ek iş veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yapacağınız yorumlar sayesinde ek iş veren firmalar sizlere ulaşabilir. Ancak yorumlarınızda açık adres, telefon numarası, sokak numarası vermeyiniz. Çünkü bazı kötü niyetli kişiler sizin bilgilerinizi kullanarak sizleri rahatsız edebilir.

13 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir