Ek İş Veren Firmalar

Gelin Süsü İşi ve Malzemeleri Veren Firmalar

Yazan  | 

Bayanların dünya evine girme sürecinde en önemli günleri gelinlik giydiği gündür. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte başlayan düğünler bu sektörün bir hayli revaçta olduğu zamanlardır. Gelinlik süsleri yani aksesuarları olarak ifade edeceğimiz duvak, bel kuşağı, buket, ayakkabılar, taçlar gibi aksesuarları yaparak ciddi anlamda para kazanabilirsiniz. Her gelin her zaman biraz daha farklı görünmek ve özel hissetmek ister. O yüzden takılar ve süslerin de bir o kadar özel ve noksansız olması gerekmektedir. Son zamanlarda özellikle insanların daha da gösteriş için yarıştıkları düşünülürse bu sektör sonu olmayan bir para kaynağına doğru ilerlemektedir.

Yukarıda yazdığımız gibi zaman artık biraz gösteriş biraz farklılık demiştik. Bu bağlamda iş gayet basit. Biraz el beceriniz olsun üstesinden gelemeyeceğiniz iş yok. Farklılıktan bahsettik. İşin içine biraz da hayal gücü ve estetiklik getirdiğiniz zaman alın size farklı bir kombinasyon. Artık diğerlerinden farklı bir konseptinizin var. Evinizde gelin süs yaparak para kazanmak işte bu kadar kolay. Artık hem severek yeni farklı şeyler üreteceksiniz hem de ek gelir kaynağınızın anahtarına sahip olacaksınız. Boş vakitlerinizi severek çalışabileceğiniz bir işte geçirmeyi istemez misiniz? Eğer istiyorsanız yazımızı dikkate alın ve bu fırsatı kaçırmayın.

Çalışmayı seven ve üretmeyi seven birisi iseniz farklı bir bilgiye gerek duymadan dediğimiz gibi biraz el becerisi ve hayal gücünüz ile yeni farklı şeyler üretebilirsiniz. Ve işin güzel yanı bu ürettikleriniz ile başkalarının mutluluğunu taşıyor olabilmeniz. Yani sanatınızı yaşatabilmek. Herkes sizin kadar bu konuda şanslı olmayabiliyor. Bu bakımdan siz de eğer benim düşünceme ortak iseniz hayata yeni bir şeyler katmak taraftarı iseniz hiç durmayın yeni bir hayata başlangıcınızı bu günden yapın.

Evinizde gelin süsü yaparak para kazanmak için günümüzün en iyi iletişim ve bilgi aracı olan internet üzerinden iş veren firmalar ile iletişime geçip hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Size ilk etapta bir şablon gelinlik gönderilecektir. Sizin işinizi ne kadar iyi yaptığınız ölçülecek, sonrasında kabul edilirseniz ise devam edebileceksiniz.

SÜS İŞİ VEREN FİRMALAR:

Bu yazının altındaki yorum kısmını kullanarak bu tür işleri veren firmalara ulaşabilir veya onların siz ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için yorum kısmında adınızı, soyadınızı, email adresinizi ve bulunduğunuz bölgenin bilgisinin vererek iş veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlamış olursunuz. Ancak kesinlikle ve kesinlikle açık adres bilgisi veya telefon numarası vermeyiniz.

7 Yorum Yapılmış

 1. eara

  23 Ekim 2018 at 14:27

  mrb paketleme isi yapabilirim.ama beklentiniz nedir ne yapabiliriz..bitliste yasiyorum..

 2. Baharbektas

  17 Kasım 2018 at 20:47

  Evde iş yapmak istiyorum ihtiyacım var Telefon numaramdan ulaşabilirsiniz 0545 820 00 59

 3. Tülay

  19 Kasım 2018 at 23:47

  Mrb paketleme gelin buketi nisan tepsisi nikah şeker bebek şekeri her türlü süs işi yapabilirim ankarada yaşıyorum cvp verebilirseniz sevinirim

 4. Bilge

  1 Aralık 2018 at 19:10

  Mrb paketleme işi yapabilirim ve çok ihtiyacım var şuan. Balikesir Marmara Adasında yaşıyorum.

 5. bircan avluk

  17 Aralık 2018 at 12:50

  Adana seyhanda oturuyorum 3 kişilik ekibimle el beceririmiz oldukça iyi gelin süsü yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız seviniriz

 6. Emriye Erol

  3 Ocak 2019 at 16:05

  Evden yapabileceğim ek iş istiyorum

 7. Fatma Kaya

  11 Ocak 2019 at 22:34

  Aydın Didim’de yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir