Ek İş İlanları

Gelin Buketi İşi 2017 – Eve Gelin Buketi İşi Veren Firmalar

Yazan  | 

2014 itibariyle artmakta olan işsizlik sorunumuz tüm türkiyede sorun yaratmaya başlamakla kalmıyor. Ayrıca bu yaşam koşullarında istediğimiz parayı kazanmak çok zorlaşıyor. Özellikle ev hanımlarımız evlerinde boş zamanları olmalarına rağmen, evlerine hiç bir katkıda bulunamıyorlar. Fakat ev hanımlarımızda evlerine ufakta olsa katkıda bulunabilseler yaşam şartları birazda olsa o aile için değişecektir. Öğrencilerimizde derslerinden kalan boş vakitlerinde, para kazanabilseler hem öğrenci için bir deneyim hemde ailesine katkıda bulunması için bir kapı olacaktır.

Evlerde yapılabilecek bir çok ek iş ilanı bulunmakta, yani para kazanmanın çok yolu var . Ama bunlardan bir tanesine gelin buketi işidir. Gelin buketi işi genellikle bayanlarımızın ve okuyan öğrencilerimizin ilgisini çekmektedir. Gelin Buketi işi ne kadarda saçma gelse aslında her genç kızın büyük hayalidir. Peki bu gelin buketleri eldemi yapılıyor? Tabikide elde yapılıyor. Gelin buketleri parçalanmış bir şekilde malzemelerle istenilen tasarımda süslenir ve tek tek elden geçerek ortaya şık bir buket getirilir. Yani gelin buketleri hiç bir makine yardımı ile yapılmaz. Sizde evinizde gelin buketi yaparak büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Öğrencilerimi ele alırsak , belkide bu işi yapan genç öğrencimiz , zamanla kendi buketini kendisi bile yapabilir. Gelin buketi yapımı tamamen sizin zevkinize ve tasarımınıza bağlıdır. Sizin tasarladığınız gelin buketini hazır olarak gördüğünüzde ne kadar mutlu olacağınızı göreceksiniz.

Peki bu işi para kazanmak için nasıl yaparım diyorsanız. Alt kısımda bulunan ek iş veren firmalar la iletişim kısmını göreceksiniz. İletişim yerinde kendinize bir firma bularak ve anlaşarak hemen başlayabilirsiniz. Ama bu işi dilerseniz kendinizde yapabilirsiniz. Yani şöyle diyelim, gerekli malzemeleri dışarıdan temin ederek örneklere bakarak ve tasarlayarak hemen başlayabilirsizin. Yaptığınız gelin buketlerini evlenecek olan arkadaşlarınıza, akrabalarınıza, komşularınıza, çevrenize satabilirsiniz. Hatta bir gelinlik satan dükkanlada anlaşabilirsiniz ve devamlı olarak satış yapabilirsiniz. Yada yaptığınız bu tarz gelin buketleri e-ticaret sitelerinde satış yapabilirsiniz.

Gelin Buketi Yapımı Modelleri

Gelin buketi işine karar verdiyseniz, ulaşacağınız gelin buketi işi veren firmadan alacağınız örnekle ve gerekli malzemelerle hemen başlayabilirsiniz. Gelin buketi işi veren firmalar genellikle bir gelinlik satan dükkanlardır. Çünkü gelinlik satan dükkanlar gelinlik için buketleri dışarıdan almayı tercih ederler ve dışarıdan alacakları gelin buketleri biraz masraflı olacağı için evlerinde bu tarz işleri yapan bayanlara vererek daha uyguna getirebilirler. Bu sayede sizlerde bu işten kazançlı kıçacaksınız. Gelin buketi işi veren firmalar genellikle sizlere getirecekleri malzemeler, yapay çiçekten yapılacaksa yapay çiçekler, canlı çiçekten yapılacaksa canlı çiçekler, silikon tabancası, gerekli ipler, kurdeleler, tasarıma göre fileler ve kesici malzemeler getirirler. Gelin buketini bitirdiyseniz telefonla firmayı arayarak yada gelişen internet çağımızda internet yolu ile haberdar ederek teslim edebilirsiniz.

Ödeme Şekli : Gelin buketi işinde ödemeler genellikle gelin buketinin modeline, tasarımına göre ve adetine göre verilir. Ödeme teslim etme esnasında peşin olarak elden verilir yada anlaşmaya bağlı olarak banka hesabınız varsa anında havale işlemi ile yapılır.

Gelin Buketi işi veren firmalara ulaşmak için sitemizdeki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Yapmanız gerekenler, yorum kısmına Adınızı, Soyadınızı, e-posta adresinizi, yaşadığınız şehri ve ilçeyi belirterek ek iş veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ancak kesinlikle ve kesinlikle açık adres bilgisi ( telefon numarası, sokak adresi, bina gibi ) vermeyiniz. Çünkü bazı kötü niyetli kişiler sizlerin bilgilerini kullanarak sizleri rahatsız edebilirler. Oluşacak herhangi bir sorunda sitemiz sorumlu tutulamaz.

38 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir