Ek İş İmkanı

Evlere Pasta İşi Veren Firmalar 2017

Yazan  | 

Her kezin bir iyi işi olmayabilir fakat herkez evinde ek iş yapabilir. Evlerinde boş vakitleri olan ev hanımları , öğrenciler, emekliler ve hatta işi olupta boş vakti çok olanlar rahatlıkla ek iş yapabilirler. Evde ek iş yapmanın en büyük avantajlarıda bir ulaşım derdiniz olmaması, başınızda patron olmaması ve az bir sermaye ile iyi bir para kazanmanızdır.

Günümüzde bir çok en iş fikri bulunuyor, bunlardan bir taneside evde pasta işidir.  Evde pasta işi ne kadarda saçma gözüksede aslında bu düşünceleri kafanızdan atınız. Çünkü evde pasta işi oldukça kolay ve karlı bir iştir. Evinizin kendi ortamınızda , kendi mutfağınızda rahatlıkla yapabilir ve satabilirsiniz. Hatta dilerseniz bir firma ile yada pastahane ile anlaşıp onlara devamlı bir şekilde çalışabilirsiniz. İster kuru pasta olsun, ister yaş pasta olsun sizin sunabileceğiniz çok çeşit bulunmaktadır. Yapacağınız güzel, lezzetli ve göz alıcı pastalarla müşterinizin yada anlaşmış olduğunuz firmanın ilgisini çekebilirsiniz.

Eğer evinizde pasta yapıp ve kendiniz satmak istiyorsanız, yapacağınız işlem çok basittir. Alacağınız göz alıcı malzemelerle ve size özel olan tariflerle yapacağınız pastaları pastahanelere, komşularınıza, gün yapan arkadaşlarınıza kolaylıkla satabilirsiniz. Elinizde biraz marifetli ise ve kendinize güveniyorsanız belkide bir pastahane bile açabilirsiniz. Ama eğer yok ben kendim satmak istemiyorum bir firma ile anlaşmak istiyorum ve devamlı bir şekilde çalışmak istiyorum diyorsanız yazımızın devamını okuyunuz.

EVLERE PASTA İŞİ VEREN FİRMALAR VE GERİ TESLİM ETME

Evde pasta işi yapmaya karar verdiyseniz ve bir firma ile anlaşmaya varacaksanız, yapmanız gereken firmanın vereğeni örnek pasta tarifleri ile yada verecekleri siparişlere göre işe başlamanız olacaktır. Eğer firma ile anlaştıysanız büyüh ihtimalle malzemeler firma tarafından sizlere verilecektir veya gerekli olan malzemelerin ücretini ödeyeceklerdir. İş bitiminde pastaları firma kapınızdan temin edecektir.

Ödeme Şekli : Pasta işinde ödemeler yaptığınız pastaya göre ve pastanın büyüklüğüne göre değişir. Ödemeleri firma kapınızda peşin olarak yada anlaşmaya göre havale işlemi ile anında gerçekleşecektir.

Pasta İşi Veren Firmalar İle İetişim; Evlere pasta işi veren firmalarla iletişime mi geçmek istiyorsunu? Öyleyse sitemizin yorum kısmını kullanabilirsiniz. Sitemize yorumlarınızı bırakarak pasta işi veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ancak yorumlarınızı yaparken lütfen açık adres bilgisi vermemeye özen gösteriniz. Yorumlarınızı yaparken sadece e-mail adresi ve yaşadığınız bölgeyi belirtiniz. Aksi durumda sizi rahatsız edecek sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

41 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir