Evlere Ek İş

Evlere Örgü İşi 2017

Yazan  | 

Ev hanımları örgü işine doğuştan yeteneklidir. Bu nedenle evde örgü işi yapmak onlar için hiç de zor olmayacaktır. Üstelik hiçbir sermaye de koymanıza gerek yok. Sermaye koymadan kendi işinin patronu olmak isteyen her bayan bu işi hemen yapmaya başlayabilir. Sadece bir top yün alarak başlayacağınız bu işten çok güzel gelirler elde edebilirsiniz. Evde örgü işi diğer ek işlere oranla daha büyük bir piyasaya sahip. Çünkü bayanların çok alışveriş yaptığı tuhafiyeler bu tür ürünleri yaptırıp satmak için adeta sıraya girmiş durumdalar. Hatta bu işe ilk başladığınızda direkt olarak bir tuhafiye ile anlaşırsanız, o yüne bile para ödemenize gerek kalmayacak. Eğer ben bu işlere yetenekliyim diyorsanız, paraya da ihtiyacınız varsa hiç zaman kaybetmeyin ve örgü işi yapmaya başlayın. Özellikle ev hanımları için çok kolay olacak olan bu iş size güzel gelirler de kazandıracaktır.

Ara sıra bizde sitemizde evde örgü işi yapmak için fikir arayan bayanlara yardımcı olacak makaleler hazırlıyoruz. Bir çok ev hanımı bizim yazılarımız sayesinde bu işi yapmaya başlıyor ve para kazanıyor. Eğer düzenli olarak bu işi yaparsanız gayet güzel gelirler de elde edebilir, en azından evin bütçesine katkı sağlayabilirsiniz.

Örgü işi veren firmalara ulaşarak ne yapsam diye düşünmeden iş yapabilirsiniz. Evlere çeşitli örgü işi veren firmalara ulaşmak için sitemizin alt bölümünde bulunan yorum bölümünden yorumlarınızı yaparak firmalara ulaşabilirsiniz. Yorumlarınızda sadece ad,soyad ve e-mail adresinizi belirtiniz. Bunun dışında vereceğiniz herhangi bir açık adres bilgisi veya telefon numarası sizin rahatsız kalmanıza sebep olacaktır.

Firmalardan İş Almak:

Firma ile anlaştınız diyelim. Firma sizinle öncelikle ne kadar iş yapıp yapamıyacağınızı öğrenmek isteyecektir. Bu doğrultuda sizlere gerekli malzemeleri ve araç gereçleri verecektir. İşi teslim ettiğinizde ise ödemeyi ister elden isterseniz ile banka yolu ile alabilirsiniz.

13 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir