Ek İş Veren Firmalar

Evlere Kutu Katlama İşi Veren Firmalar 2018

Yazan  | 

İnsanların ek iş talepleri doğrultusunda piyasada son günlerde adını sıkça duyduğumuz evde ek iş imkanlarından bir tanesi de kutu katlama işidir. Bu iş sayesinde kendi çalışma ortamınızı kendiniz yaratacak ve eğlenirken maddi kazançlar elde edeceksiniz. Yapmanız gereken istenilen boyutta ve ağırlıkta kutu ya da hediye paketleri yapmaktır.

Boş zamanlarını değerlendirmek ve bu zamanlarda ek iş yaparak para kazanmak isteyen kişiler evlerinde kutu katlayarak para kazababilecekler. Bu işi yapmak oldukça keyifli. Size belirli ölçüler ve malzemeler verilecek. Siz bu malzemeleri istenilen kutuyu yapmak için kullanacak ve en iyi sonucu ortaya koyacaksınız. Eve kutu katlama işi veren firmalar 2017 yılında sayısı oldukça artmıştır. Bu firmalar genellikle hediyelik eşya satan yerler, kurumsal firmalar veya tuhafiyelerdir. Bu kuruluşlara böyle bir iş talebinde bulunabilir ya da ilanlar doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Bunun dışında evde kutu katlama işini bir hobi olarak da yapabilir, yaptığınız kutuları kendiniz pazarlayabilirsiniz. Kendi emeklerinizle yapacağınız birbirinden özel kutularla hem eğlenecek hem de geçim sıkıntısının git gide arttığı günümüzde aile bütçenize ciddi gelirler sağlayabileceksiniz. Bu işten alacağınız ücretler ise çok değişkenlik göstermektedir. Yaptığınız iş sayısı, kutuların türü, büyüklüğü ve her şeyden önemli ne kadar hızlı olduğunuz, kazanç sağlayacağınız miktarı belirlemektedir. Bu ek iş imkanı herkese hitap ederken özellikle ev hanımları için adeta olmazsa olmazdır.

KUTU KATLAMA İŞİ VEREN FİRMALAR:

Kutu katlama işi veren firmalara ulaşmak için yazının altında bulunan yorum kısmında yorumlarınızı bırakabilirsiniz. Yorumlarınıza adınızı, soyadınızı, email adresiniz ve bulunduğunuz bölgenin adresini belirterek ek iş veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ancak kesinlikle ve kesinlikle açık adres bilgisi veya telefon numarası vermeyiniz.

5 Yorum Yapılmış

 1. Emre Dinçer

  1 Temmuz 2018 at 19:15

  aydın söke

 2. Mahmut özoglu

  3 Temmuz 2018 at 12:46

  Iyi gunler ben benim adim mahmut ben ablam esim yegenim ve enistem icin is bakiyorum evde is yapmak istiyolar ek gelir olsun diye cevap yazarsaniz sevinirim

 3. Selcan Yeşilyurt

  15 Kasım 2018 at 12:05

  Ankara Mamak Boğaziçi oturuyom lütfen dönüş yapınız

 4. Ayfer

  30 Aralık 2018 at 21:53

  Ekibimle birlikte mattba işleri yapmak istiyorum

 5. Gül Gonca

  4 Şubat 2019 at 00:18

  Ankara Yenimahalle bölgesindeyim.daha önce evde iş farklı alanlarda yaptım lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir