Evlere Ek İş

Evinize Anahtarlık İşi Veren Firmalar – Anahtarlık Yapımı

Yazan  | 

Artık günümüzdeki yaşam şartları nedeni ile insanların mecburen ek işler yapmaları gerekiyor. Evde yapılabilecek onlarca ek iş bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de evde anahtarlık yapımı. Evde anahtarlık yaparak para kazanmak mümkün. ama yine bunun zorlu ve oyalayıcı bir iş olduğunu söylemekte fayda var.

Evde anahtarlık yapımı özellikle yeni yıla girerken ek işe ihtiyacı olan kişilere bir ek gelir kaynağı oluyor. Bir çok firma yeni yıla giriş sırasında promosyon için anahtarlık bastırıyor. Bastırılan bu anahtarlık parçaları da tek tek birbirine monte ediliyor. Özellikle matbaa gibi baskı yapan yerler anahtarlıkların montaj işini evlere veriyor. Ev hanımları yada öğrenciler veya ek işe ihtiyacı olan herkes bu anahtarlıkları evlerinde monde edebiliyor. Evde anahtarlık yapımı her ne kadar kolay görünse de oldukça oyalayıcı ve zaman alan bir iş. Bu nedenle bu işi yapmaya başladığınızda mutlaka sabırlı olmanız gerekiyor. Tek tek baskılı kısımları anahtarlığa monte edeceksiniz ve bu şekilde para kazanacaksınız.

Evde anahtarlık yapımı bir çok farklı şekilde olmaktadır. Çünkü anahtarlık sektörü çok geniş bir sektördür ve çeşit çeşit anahtarlık modeli vardır. Ama genel olarak hepsinin montaj işi aynıdır. Baskı anahtarlıkların montajı, baskılı kısımla anahtarlığı birbirine geçirmekle yapılır. Bir de örgü anahtarlık modelleri vardır. Bunlar da genellikle firmaların size vereceği örgü ipleri ile yapılır. Nasıl yapılacağı ve örnek model için evde anahtarlık işi veren firmalarla irtibata geçmek gerekir. Bu firmalar size işi nasıl yapacağınız konusunda detaylı bilgiler verecektir.

Kendi üretiminiz anahtarlıklar yapıp satmanız da mümkündür bu tamamen sizin hayal gücünüze bağlı olacaktır. Birçok kişi basit anahtarlıklar yaparak para kazanmaktadır. Sadece hayal gücünüzü çalıştırın ve anahtarlıklarınızı yapmaya başlayın. Evde olan ya da çok ucuza mal edeceğiniz birkaç malzeme ile hemen evde anahtarlık yapımına başlayabilirsiniz. Gerçekten alıcı bulabilirseniz bu işten çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Anahtarlık fiyatları da sizin el becerinize göre değişmektedir. Yani elde edeceğiniz ek gelir yine sizin yaratıcılığınız ve el becerinizle aynı oranda artacaktır. Bundan dolayı kazancınızı belirlemek sizin elinizde. Evlere anahtarlık işi veren firmalarla hemen irtibata geçin ve anahtarlık yapımına başlayın.

Evlere anahtarlık işi veren firmalara ulaşmak için sitemiz üzerinden bağlanmayı deneyebilirsiniz. Sitemizde bırakacağınız yorumlar sayesinde anahtarlık işi veren firmalara ulaşabilirsiniz. Yalnız dikkat etmeniz gereken usular ise yorumlarınızı bırakırken asla ve asla açık adres bilgisi ve telefon numarası bırakmayınız. Sadece ad, soyad ve bulunduğunuz bölgeyi belirterek firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yada sosyal medya hesaplarımızı takip ederek oradan da firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

46 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir