Ek İş Veren Firmalar

Evinizde Lastik Poşetleme İşi Yapmak ve İş Veren Firmalar

Yazan  | 

İş bulmak ve para kazanmak artık çok kolay. Eskisi gibi nüfus çok iş az olaylarını geride bıraktık. Artık üretimler sadece fabrikalarda işletmelerde makineler aracılığı ile yapılmıyor. Makinelerin yaptığı işler artık evlerinize kadar geldi. Nasıl mı? İnternet sitelerinde artık neredeyse hepinizin dikkatini çekiyordur. Kolay para kazan, evinde oturduğun yerden para kazan diye pek çok reklam dikkatinizi çekiyordur. Bu iş te, sizin gözünüze çarpan öteki işler gibi farkı yok. Buradaki amaç size makinelerin yapacağı işi sizin el becerileriniz ile yapıyor olmanızdır. Paketleme işleri sizlerin beden ve zihnen yorulmanın önüne geçiyor ve oturduğunuz yerden para kazanıyorsunuz.

Lastik paketleme işi, size verilecek olan çuvallarca lastiği ayrıştırıp size bahsedilecek olan kutulara koyarak paketleme yapmanızdır. Bu işlemi defalarca yaparak kutuları çoğaltıyorsunuz ve istenilen kutu miktarına erişince teslim ediyor ve paranızı alıyorsunuz. Bu işlem gayet basit. Yaptığınız ayrıca bir işlem ya da masraf bulunmuyor. Anlaşmalı olduğunuz firma zaten size gereken her türlü desteği veriyor. Sizin iş esnasında kullanacağınız tüm malzemeleri kendiler size temin ediyorlar. Kutusundan, bantlarına kadar ne gerekiyorsa hepsi firmalar tarafından gönderiliyor.

Lastik paketleme işinde yapmanız gereken sadece işi alıyorsunuz, kuralları öğreniyorsunuz son olarak ta verilen işin bir teslim tarihi oluyor. O tarih içerisinde işi bitirip sonrasında teslim ediyorsunuz. Verilen işin hiç bir sıkıntısı, zorluğu yok. Ayrıca verilen iş etrafı kirletecek şekilde de değil. Çünkü bazı işler var her zaman her yerde yapamıyorsunuz. Ancak bu bahsettiğimiz lastik paketleme ötekilerinden farklı olmakla beraber ayrıca temiz ve güvenilir bir iş.

LASTİK PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR:

Lastik kullanım alanı oldukça geniş bir şeydir. Peki bu lastikleri sayı doğrultusunda küçük poşetlere toplama işine ne dersiniz. Gerekli malzemeleri sizlere ek iş veren firma verecek ve bu yönde size yardımcı olacaklardır. İlgili iş veren firmaya bu yazının altına yapılan yorumlardan ulaşabilirsiniz.

9 Yorum Yapılmış

 1. Mehtap şentürk

  26 Haziran 2018 at 23:33

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum istanbul basaksehir de oturuyorum

 2. Büşra

  27 Haziran 2018 at 13:38

  Nevşehir merkezde oturuyorum bu işi yapmak istiyorum

 3. Gülcan Ayyıldız

  28 Haziran 2018 at 14:07

  Edirne merkezde ikamet ediyorum eşimde bende işsiz kaldık zor durumdayız uygun görmeniz durumuda işi titizlikle yapıp zamanında teslim edebiliriz.Olumlu ya da oymsuz dönüş yapıp bilgi verirseniz seviniriz.Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

 4. Zeynep akan

  30 Haziran 2018 at 10:49

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum karabaglar izmir

 5. ebru

  1 Temmuz 2018 at 11:57

  Boluda yasiyorum bu ise cok ihtiyacim var lutfen yardimci olun

 6. Sevgi

  3 Temmuz 2018 at 18:48

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum malatya

 7. Ecenur

  6 Temmuz 2018 at 03:12

  Izmır konak

 8. sibel savaş

  23 Ekim 2018 at 01:24

  İstanbul Kartal
  Lastik poşetleme işine tabibiz. Ekip olarak çalışıyoruz.

 9. MERYEM

  7 Kasım 2018 at 00:00

  Antalya merkezde yaşıyorum. Ev hanımıyım. Bütün gün paketleme işiyle uğraşabilirim. Bu işe çok ihtiyacım var.Dönüş yaparsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir