Ek İş Veren Firmalar

Evinizde İğne Paketleme İşi Veren Firmalar

Yazan  | 

Günümüz yeri iş sektörleri arasında yer alan ek işler artık pek çok kişinin uğrak noktası halini almıştır. Nedeni daha çok para ve daha iyi yaşam standardına ulaşmaktır. Elinden iş gelen herkes bu sektörler içerisinde yer almaktadır. Dediğimiz üzere kişilerin tüm günlerini harcadıkları işler dışında evinde de yapabileceği işlerdir bunlar. Az buz demeden para kazanabilecekleri bu sektörler her gün yeni ve farklı iş alanları ile kişilere gelir kapılarını aralamaktadır. Adı üstünde ek iş olduğundan dolayı biraz daha hafif ve kolay olacaktır. Belki de çok kolay. Evde iğne işi ve paketleme işi de bu bahsettiklerimiz içerisinde yer almaktadır.

Evde iğne işi ve paketleme işi, tahmin edileceği üzere size verilecek büyük sayıdaki iğneleri paketlemek olacaktır. Büyük sayıdan kast ettiğimiz 100 binlerdir. Bu sayılarda size iğneler verilecektir. Bunları iş verenin sizden istediği sayıda paketlemeniz gerekecektir. Her paket içine kaç tane iğne konulacağı size belirtilecek ve bu şartlar içerisinde işinizi en iyi şekilde yapmanız istenecektir.

Paketleme işleri ek gelir sektörü içerisinde payı en büyük iştir. Aklınıza gelen ya da gelmeyen her türlü materyalin paketlenmesi yapılabilir. Bu paketleme işleri aslında şirketlerin bu iş için gereken makinelere para yatırmamaları sonucunda gerçekleşir. Fabrikalarda normalde bu tarz paketleme işleri makineler tarafından yapılır. Ancak bu paketlemeler fazla gelir getirmeyen ufak çapta işler ise fabrika sahipleri bu işler için para yatırmaktan kaçınırlar. Aslında onlara teşekkür etmek gerekir. Bu sayede iş arayanların ekmek kapısını oluştururlar. Dolayısıyla bu işlerden pek çok kişi gerek bireysel gerek ailesi için para kazanmış olmaktadır.

İĞNE PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR:

İğne işi yapmak oldukça kolay ve maliyeti düşük ancak geliri yüksek bir iştir. Sizde İğne işini bir firma ile anlaşarak yapmak istiyorsanız sitemizi kullanabilirsiniz. Sitemize yapacağını yorumlar sayesinde ek iş veren firmalar sizlere ulaşacak ve anlaşma sağlayabileceksiniz.

5 Yorum Yapılmış

 1. Ömer çalışkan

  25 Eylül 2018 at 00:34

  İğne işine
  Ve yapabileceğim diğer işlere talibim yardımcı olursanız sevinirim

 2. Deniz

  13 Ekim 2018 at 22:15

  Paketleme işine beni alırsanız sevinirim

 3. yesmina

  31 Ekim 2018 at 21:07

  paketleme işi iğne sabun mum toka pipet gibi evde ek gelır yapmak istıyorum yardımcı olursanız sevinirim izmir

 4. senem

  7 Kasım 2018 at 10:33

  erzurum!da yaşıyorum.bu işe ihtiyacım var bir an önce dönüş yapılırsa çok memnun kalırım

 5. bircan avluk

  12 Kasım 2018 at 15:27

  Adana seyhanda oturuyorum 3 kişiyiz evde iğne paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir