Ek İş İmkanı

Evinizde Çeşitli Takı İşleri Yapıp Para Kazanmak

Yazan  | 

Hayat şartları zorlaştıkça insanların istedikleri parayı kazanmaları da daha zor bir hale geliyor. İşsiz sayısı her geçen gün artıyor. Ama bir de ev hanımları ve öğrenciler var. Onlarda bütçelerine katkı sağlamak için evde yapacakları ek işlerin arayışına giriyor. Ev hanımlarımız evlerinde boş zamanlarında çalışıp evlerine katkıda bulunmak için son zamanlarda ek iş olarak Evde Takı Yapma İşi tercih ediyor. Bu iş hem kolay hem de çok eğlenceli bir iş bu nedenle de ev hanımları tarafından sık sık yapılan işlerin başında geliyor. Siz de evde boş kalan zamanlarınızı para kazanarak değerlendirmek istiyorsanız hemen evde ek iş yapmaya başlayabilirsiniz.

Çok sık yapılan ek işlerin başında gelen evde takı yapma işi bir çok dükkan tarafından evlere verilmektedir. Bu firmalar ile iletişime geçtiğiniz zaman personeller adresinize gelerek size gerekli olan malzemeleri ve modelleri getirecektir. Sizin yapmanız gereken şey ise işi zamanında teslim etmek. Kendi hayal gücünüzle üreteceğiniz takılar hem para kazanmanızı hem de bir şeyler üretmekten keyif almanızı sağlayacaktır. Bu işi sadece ev hanımları değil, öğrenciler ve erkekler de yapabilir. Kısacası el becerime güveniyorum diyen herkesin yapabileceği bir iştir. ğer boş vakitlerinizi evde çalışarak değerlendirmek istiyorsanız hemen siz de evlere ek iş veren firmalarla iletişime geçin ve evde takı yapmaya başlayın.

Çok kolay bir iş olan evde takı yapma işi zamanınızı da çok fazla almaz. Günlük işlerinizi tamamladıktan sonra bu işi yapmaya başlayabilir ve ürettiğiniz takıları çeşitlendirebilirsiniz. İsterseniz sadece firmalardan iş bulmayı beklemek zorunda değilsiniz. Kendi ürettiğiniz takıları da firmalara satarak para kazanabilirsiniz. Ek iş yapmak isteyen herkesin yapabileceği bu işten kazanacağınız para sizin ürettiğiniz takıların farklı ve kaliteli olmasına bağlıdır. Boncukla ve daha bir çok malzeme ile yapılan takıların farklılığı çok önemlidir. Birbirinin kopyası ürünleri hiç kimse almak da kullanmak da istemez. Evde takı işi yaparken renk seçiminiz de önemlidir. Seçtiğiniz renklerin trend renkler olmasına dikkat ederek yaptığınız takıların daha çok tercih edilmesini sağlayabilirsiniz.

Eğer takı işi veren firmalara ulaşmak istiyorsanız sitemizdeki bulunan tam da bu yazının altına yorumlarınızı bırakabilirsiniz. Bırakacağınız yorumlar sayesinde takı işi veren firmalar sizlere mutlaka ulaşacaktır. Yada yapılmış olan yorumları inceleyerek ek iş veren firmaların irtibat için bilgilerini bulabilirsiniz.

13 Yorum Yapılmış

 1. Halime soban

  9 Haziran 2017 at 09:13

  Lütfen geri dönüş yapar mısınız

 2. Turgay

  11 Haziran 2017 at 03:16

  Evde ek iş için çoluk çocuk hep beraber yapabileceğimiz bir iş araniyor

 3. Özge Sunay

  12 Haziran 2017 at 00:43

  Evde ailecek yapmayı düşünüyoruz.İzmir’de oturuyoruz.

 4. HÜLYA GARGILI

  13 Haziran 2017 at 08:20

  ÇANAKKALE BİGA DA OTURUYORUM YAKI ÇALIŞMALARIM VAR BUNLARI DEGERLENDİRMEK İSTİYORUM EVE İŞ VERİYORSANIZ ÇALIŞMAK İSTERİM

 5. Hilal

  13 Haziran 2017 at 10:58

  3 kişilik ekibimiz var. İstanbul/Eminönü de oturuyoruz. Bu işi seve seve yaparız.

 6. eylül

  14 Haziran 2017 at 00:53

  İstanbulda oturuyorum.Öğrenciyim işe ihtiyacım var

 7. Sonay

  14 Haziran 2017 at 17:04

  İstNbul maltepe de oturuyorum biz 3 arkadaız evde toka işi yapmak istiyorum

 8. Fatih kuyu

  16 Haziran 2017 at 00:02

  Merhaba ek iş sartlari nelerdir.Buyukada da yaşıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim .

 9. Melek

  18 Haziran 2017 at 09:38

  bende bir zamanlar yaptım bu işi şimdide gelire cok ihtiyacım bar ne olur dönün de bana nemde yapayım bu işi

 10. Murat

  13 Ekim 2017 at 17:33

  İhtiyacım ız var Kahramanmaraş dan

 11. Edanur

  17 Ekim 2017 at 17:28

  Lütfen geri dönermisiniz bana işe ihtiyacım var ed_bah@outlook.com

 12. Malek

  28 Ocak 2018 at 21:27

  Izmir de ikamet ediyorum acil işe ihtiyacm var

 13. Ayse Onay

  6 Kasım 2018 at 17:19

  Anadolu yakası bulgurluda oturuyorum acil işe ihtiyacım var paketleme takı boncuk işleme yaparım

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir