Ek İş İlanları

Evinizde Cam Bardak Boyama İşleri İle Para Kazanabilirsiniz

Yazan  | 

Vatandaşlar çalışma hayatlarına dahil oldukları halde az gelen maaşlarından şikayetçi olurken hayat şartlarına ayak uyduramamaktadır. Pahalılaşan yaşam standartları bireyleri zora sürüklerken geçim sıkıntısını ortaya çıkarmaktadır. Çözüm aramak için araştırma yoluna giden kişiler ek işlerle karşılaşarak gelirlerini artırmak için ikinci bir iş seçimi yapmaktadır. Çalışma saatleri uzarken sosyal hayatınızdan kopmayacak planlı ve programlı bir yaşama baş koyarak düzene alışacaksınız.

Evde yapacağınız bir çok ek iş bulunurken boş zamanlarınızı değerli hale dönüştürerek gelirinizi elde edebilirsiniz. Böylece hayata karşı özgüven sahibi bir birey olacak adımlarınızı daha güçlü atmayı başaracaksınız. Ekonomik özgürlüğünüzü kazanarak ailenize yardımcı olurken gerek ev masraflarını karşılayabilir gerekse kendi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Son zamanlarda oldukça moda haline gelen bardak boyama yaparken oldukça eğlenecek keyifli vakit geçireceksiniz. Bardak boyama işi stres attırıcı özelliğe sahip olurken boş zamanları değerlendirmek için birebir hobi olacaktır. Yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü kullanarak farklı desenler de boyama yapabilir bardağınızı değişik modellere sokabilirsiniz. Oturduğunuz yerden para kazanarak gelirinizi arttıracak ailenizle birlikte bardak boyayarak birlikte aktivite yapmış olacaksınız. Ayrıca bardak boyayarak çevrenize hediye edebilir gülümsemelerine sebep olabilirsiniz. Gerekli olan malzemeler bardak, sprey boya, kalem boya olurken maliyeti çok yüksek değildir. Özel olan bardaklar bulunurken üzerinde çizgiler olacaktır. Bu çizgilerin üzerini boyayarak farklı renklerde bardaklar oluşturacaksınız. Birden fazla modelde bardak tasarlayarak internet sitesinden online satış yolunu kullanabilirsiniz. Alıcıları ile online olarak karşılaşan bardaklar satışa sunularak beğenileri toplayacaktır. Hayal gücünüzü kullanarak beyin fırtınası yapacak kafanızda tasarlamış olduğunuz şekli bardağa yansıtacaksınız. Bardak boyayarak para kazanmanın mümkün olduğu açıkça ortada olurken araştırmalarınızı yaparak güvenilir sitelerden malzemeleri temin etmek size kalmıştır. Ayrıca ürün fiyatını belirlerken makul davranarak müşteri çekmeyi başarabilirsiniz. Öğrenciler de ek iş ilanları sektöründe bardak boyayarak gelirlerini artırabilir harçlıklarını çıkararak ailelerine yardımcı olabilirler. Dışarıda çalışmak yerine evinizde rahatlıkla işinize odaklanabilir dilediğiniz an dilediğiniz yerde bardak boyayarak satışa sunabilirsiniz. Siparişler aldığınız da zamanında teslim etmeyi ihmal etmemeli güven kaybına uğratmamalısınız. İşinizin patronu olacak ihtiyaçlarınızı düşünmeden karşılama fırsatını sahip olabileceksiniz.

15 Yorum Yapılmış

 1. Hidayet

  22 Kasım 2017 at 04:19

  Evde ek yapmak istiyorum resim boya yapma yeteneğim var dönerseniz sevünirim

 2. Hidayet

  22 Kasım 2017 at 04:20

  Evde ek iş yapmak istiyorum boya yapma resim yeteneğim var

 3. Hatice

  23 Kasım 2017 at 12:36

  Evde ek işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 4. BURCU

  23 Kasım 2017 at 13:19

  RESİM VE BOYA YAPMA YETENEĞİM OLDUKÇA İYİDİR.TEKİRDAĞ/ÇORLU

 5. Esra

  23 Kasım 2017 at 23:26

  Engelli bir kızım var kızımın terapisi ve eğitimi için kızıma destek olmak istiyorum. Evde is yapmak istiyorum. İstanbul Kadıköy Anadolu yakasında oturuyorum. Bana dönerseniz seviniri.

 6. HATİCE

  24 Kasım 2017 at 02:34

  OBJE BOYAMADA HIZLIYIM.İZMİR KONAK

 7. turkan

  24 Kasım 2017 at 15:47

  Ekibim var donus yaparsnz sevinirim

 8. Elif

  25 Kasım 2017 at 03:28

  İyi çalışmalar kocaelide oturuyorum bu ise ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 9. Hande havaş

  26 Kasım 2017 at 12:02

  Evde ek iş yapmak istiyorum daha önce de yaptım geri dönüş yaparsanız sevinirim

 10. Hülya

  29 Kasım 2017 at 02:45

  Resim yeteneğimiz var biz bu işi yapabiliriz

 11. Ebru ozbilgin

  9 Aralık 2017 at 23:05

  Kesinlikle boyama isini yapabilirim

 12. kartal

  15 Aralık 2017 at 01:39

  Evde ek is ariyorun ulasirsaniz sevinirim

 13. aslı

  30 Temmuz 2018 at 23:17

  kahramanmaraş.6 kişi

 14. aslı

  30 Temmuz 2018 at 23:23

  kahramanmaraş.6 kişi.

 15. MELEK

  9 Eylül 2018 at 21:22

  ERZURUM MERKEZDEYİM EL SANATLARI MEZUNUYUM.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir